Reer Kapsář TravelKid Entertain tablet
15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kapsář se 4 organizačními přihrádkami. Ideální ke skladování hraček, knížek, svačinek a dalších drobností. Místo pro tablet do velikosti 12,5 ". Závěsný systém s popruhy, který lze připevnit i na sportovní sedačky. Reer Kapsář TravelKid Entertain tablet je z voděodpudivého polyesteru a účinně chrání potahy ve vašem automobilu.

Diono Chránič autosedadla Ultra Mat Black
26,36 € 23,30 €

Diono Chránič autosedadla Ultra Mat Black s tromi vreckami chráni autosedadlá pred ušpinením či poškodením a zabraňuje skĺznutiu či posunutiu autosedačky.

ZOPA Polstrovaná ochrana sedadla pod autosedačku
20 €

Polstrovaná ochrana sedadla pod autosedačku pomáha chrániť sedadlo auta pred poškodením. Jej protišmykový materiál sa postará o to, že ochrana sedadla drží pevne na svojom mieste

ZOPA Organizér na sedadlo + kapsa na tablet
9,58 € 9 €

Organizér na sedadlo + kapsa na tablet je perfektný spoločník na každú cestu s deťmi. Svojou univerzálnosťou pripevnenia na sedadlo je kompatibilný takmer s každým vozidlom.

Petite&Mars Organizér na sedadlo Order
9,70 €

Organizér na sedadlo Order je praktická pomôcka na detské vecičky do auta. Ponúka priestor pre ukladanie hračiek, občerstvenia atď. A súčasne chráni predné sedadlo pred okopaním od detských topánočiek.

Diono Chránič autosedačky Stow´n Go
15,25 € 10,90 €

Diono Stow´n Go je praktický chránič autosedačky a organizér s 5-timi praktickými vreckami a 2-mi sieťovanými vreckami na fľašu. Je nepriepustný, umývateľný a skladný.

Diono Chránič autosedadla Stuff´n Scuff
11,30 €

Chránič autosedadla Stuff'n Scuff zabraňuje poškodeniu či zašpineniu Vášho autosedadla. V hornej časti chrániča je jedna priestranná sieťovaná kapa. Chránič veľmi jednoducho upevníte okolo hlavovej opierky a okolo spodnej časti autosedadla.

Diono Chránič autosedadla Grip It
17,60 € 13,60 €

Diono Grip It je praktická pomôcka chrániaca autosedadlo pred zničením alebo ušpinením a zabraňuje skĺznutiu či posunu autosedačky. Je kompatibilná s Isofixom.

BabyDan Vreckár do auta s vreckom na tablet, Luxury Grey
14,80 €

Vreckár do auta s vreckom na tablet chráni poťahy vozidla aj poskytuje miesto pre hračky, nápoje i tablet s mobilným telefónom. Univerzálny vreckár na zadnú stranu predného sedadla vybavený siedmimi vreckami vrátane dvoch držiakov nápojov.

Diono Chránič autosedadla Seat Guard Complete
29,20 €

Diono Seat Guard Complete je praktická pomôcka chrániaca autosedadlo pred zničením alebo ušpinením a zabraňuje skĺznutiu či posunu autosedačky. Je kompatibilná s Isofixom.

BabyDan Chránič poťahu auta
20,60 €

Chránič poťahu auta je mimoriadne vysoký a široký chránič sedadla s úložnými vreckami, ktoré sú pohodlne prístupné deťom. Plne chráni kožené aj textilné čalúnenie sedadiel.

Diono Chránič autosedadla Super Mat
18,78 € 14,40 €

Diono Super Mat je praktická pomôcka chrániaca autosedadlo pred zničením alebo ušpinením a zabraňuje skĺznutiu či posunu autosedačky. Vrátane 3 sieťovaných vreciek na drobnosti v spodnej časti.

Tinéo Ochrana sedadla pod autosedačku
23,90 € 23,30 €

Ochrana sedadla pod autosedačku sa umiestňuje pod autosedačku, a má protišmykovú úpravu. Drží tak sedačku pevne na svojom mieste. Vďaka veľkosti chráni celé sedadlo aj od nečistôt.

Safety 1st Ochrana sedadla pod autosedačku
15,67 € 12,80 €

Safety 1st Ochrana sedadla pod autosedačku je užitočná pre každého rodiča, ktorý chce svoje auto udržať v čistote a ochrániť ho pred možným poškodením. Je vyrobená z odolného a umývateľného materiálu.

Britax Römer Vreckár na sedadlo
19,19 € 18 €

Organizér umožní cestujúcim na zadných sedadlách mať k dispozícii mnoho maličkostí z vreciek organizéra. Možnosť uchytenia na akúkoľvek sedačku vodiča alebo spolujazdca.

Reer Ochranná podložka pod autosedačku
10,50 €

Chránič s organizérom je praktická pomôcka, ktorá zabraňuje zašpineniu a poškodeniu autosedadla. Tiež poskytuje úložný priestor pre nenahraditeľné drobnosti.

Britax Opierka hlavy
24,90 €

Pohodlná opierka hlavy zaručuje maximálne pohodlie vášho dieťaťa aj pri dlhom cestovaní v autosedačke. Určená pre autosedačky Versafix, Duo plus, First class plus, Eclipse.

Reer Vreckár do auta farebný
13,20 €

Praktický vreckár do auta s veselým dizajnom poskytuje dostatok priestoru a chráni sedadlo auta pred znečistením.

MUNCHKIN Vreckár na sedadlo a kočík
17,90 € 16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Munchkin Vreckár na sedadlo a kočík je organizér s možnosťou uchytenia na chrbát akejkoľvek sedačky v aute či na golfový kočík. Na veľa maličkostí.

Osann Ochranný kryt autosedačky
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochranný kryt autosedačky chráni vaše autosedačky (koža alebo látka) pred poškriabaním a znečistením. Protišmykový povlak na podporu rezolúcie. Autosedačka nemôže skĺznuť.

Bam Bam Organizér

Bam Bam Organizér

Hodnotenie: 5
10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Bam Bam Organizér na uchytenie na zadnú stranu predného sedadla má vrecká na drobnosti a chráni vaše sedadlo pred zašpinením.

Disney Chránič sedadla s vreckami Filly
20,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebný vreckár a zároveň chránič sedadla ideálne na uloženie vecí pri cestovaní autom. V obľúbenom dizajne Filly.

MUNCHKIN Chránič autosedadla s vreckom
27,96 € 22,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Munchkin Chránič autosedadla s vreckom zabraňuje ničeniu či poškodenie autosedadla a zároveň bráni posunutiu či skĺznutiu autosedačky.

Disney Chránič sedadla s vreckami Frozen
21,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebný vreckár a zároveň chránič sedadla ideálne na uloženie vecí pri cestovaní autom. V obľúbenom dizajne Frozen.

Emitex Chránič operadla
18,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Emitex chránič a organizér na operadlo auta v jednom. Poskytuje miesto pre hračky, nápoje a iné drobnosti vášho dieťatka. Súčasťou je aj malá odopínacia taštička na zips využiteľná aj na zavesenie na kočík.

BeSafe Tablet & Seat Cover Anthracite
55,90 € 54,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tablet & Seat cover ochranný poťah sedadla automobilu s priezorom pre tablet bude ideálnym spoločníkom vášho malého dieťaťa na cestách. Je použiteľný ako u autosedačiek inštalovaných proti smeru tak aj po smere jazdy.

Britax Römer Podložka pod autosedačku
35,38 € 31,90 €

Podložka pod autosedačku je 2 v 1! Možno ju využiť ako úschovňu pre mnoho drobností a súčasne ako ochranu zadnej strany predného sedadla. Chráni sedadlo auta pred poškodením a znečistením. Zvyšuje stabilitu detskej autosedačky.

Reer Ochrana sedadla TravelKid Tidy
17,90 €

Novinka

Ochrana sedadla se 2 organizačními přihrádkami. Ideální ke skladování hraček, knížek a dalších drobností. Protiskluzový materiál z obou stran zabraňuje v prokluzu. Reer Ochrana sedadla TravelKid Tidy je z polyesteru a polyuretanu a je kompatibilní se systémem ISOFIX pro připojení autosedaček.

Reer Kapsář TravelKid Tidy
12,90 €

Novinka

Kapsář se 7 organizačními přihrádkami. Ideální ke skladování hraček, knížek, svačinek a dalších drobností. Závěsný systém s popruhy, který lze připevnit i na sportovní sedačky. Reer Kapsář TravelKid Tidy je z voděodpudivého polyesteru a účinně chrání potahy ve vašem automobilu.

Reer Ochrana sedadla TravelKid Entertain
20,90 €

Novinka

Ochrana sedadla s prodloužením a 2 organizačními přihrádkami. Ideální ke skladování hraček, knížek a dalších drobností. Protiskluzový materiál z obou stran zabraňuje v prokluzu. Reer Ochrana sedadla TravelKid Entertain je z polyesteru a polyuretanu a je kompatibilní se systémem ISOFIX pro připojení autosedaček.

Tinéo Cestovný organizér na sedačku
20,20 €

Cestovný organizér na sedačku, s úložnými priestormi (Sieťované vrecká a veľké centrálne vrecko). Obsahuje aj priehľadnú kapsu na tablet pre sledovanie filmu v zadnej časti vozidla (kompatibilný s dotykovým displejom).

ZOPA Ochrana sedadla pod autosedačku
13 €

Ochrana sedadla pod autosedačku je užitočná pre každého rodiča, ktorý chce svoje auto udržať v čistote a ochrániť ho pred možným poškodením. Je vyrobená z odolného a umývateľného materiálu.

Pop-in Chránič autosedačky
13,60 €

Pop-in Chránič autosedačky a športových kočíkov. Chráni sedačku pred omrvinkami a pitím, prípadne pred pretečením pri učení na nočník. Prispôsobený pre kombináciu s 5-bodovými pásmi.

Tinéo Ochrana predného sedadla s vreckárom
10,50 €

Ochrana predného sedadla s vreckárom zaistí ako ochranu sedadla pred okopaním, tak odkladací priestor pre hračky vášho dieťatka. Hlboké sieťované vrecká v hornej časti bezpečne uchovajú hračky, desiatu a ďalšie veci.

Hauck Organizér do auta Cover me Deluxe (VE 12/48)
12,99 € 12,30 €

Univerzálny organizér a chránič operadla do auta. Tento umývateľný chránič je vyrobený z vysoko kvalitného a vode odolného materiálu. Možno ľahko pripevniť a poskytuje dostatok priestoru pre všetky veci, ktoré budete potrebovať na cestách.

Maxi-Cosi Ochranný poťah sedadla
19,30 €

Ochranný poťah Maxi-Cosi na sedadle automobilu chráni sedadlá automobilu pred poškodením a zašpinením. Vhodný pod akýkoľvek typ autosedačky či základne. Možno použiť na zadnom i prednom sedadle.

Petite&Mars Chránič sedadla automobilu Guard
13,60 €

Chránič sedadla automobilu Guard je praktická pomôcka pod detské autosedačky do vozidla. Zabraňuje poškodeniu a zašpineniu automobilových čalúnení. Z pevného materiálu, autosedačka po ňom nekĺže. Umývateľný, ľahká manipulácia. S vreckom na drobnosti.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: