BeSafe Pregnant bezpečnostný pás pre tehotné
41,92 € 38,90 €

BeSafe Pregnant je pás pre tehotné – vedie bočný pás automobilu mimo vaše bruško a chráni tak nenarodené bábätko. Inštalácia pomocou trojbodového pásu.

BeSafe Pregnant FIX bezpečnostný pás pre tehotné
59,90 € 54,50 €
+ doprava zadarmo

BeSafe Pregnant iZi fix je pás pre tehotné, vedie bočný pás automobilu mimo vaše bruško a chráni tak nenarodené bábätko. Inštalácia pomocou ISOfix alebo pásu.

Clippasafe Bezpečnostný pás do auta pre tehotné
30,60 €

Bezpečnostný pás do auta pre tehotné značne znižuje riziko zranenia a zaisťuje, že pás nerozptyľuje pri riadení. Navrhnutý pre použitie od 2. mesiaca tehotenstva až po narodenie.

More Babypack bezpečnostný pás pre tehotné 2-FIT
46,70 €
+ doprava zadarmo

Babypack bezpečnostný pás pre tehotné 2-FIT je vhodný pre nastávajúce mamičky už od 2. mesiaca tehotenstva. Bezpečnostný pás pre tehotné do auta funguje tak, že jeho pripnutím stiahnete brušný pás bezpečnostného pásu vozidla pod tehotné bruško.

CYBEX Fixing belt

CYBEX Fixing belt

Hodnotenie: 4
7,56 € 5,95 €

Cybex zavádzacie plasty isofix uľahčia zavádzanie Isofixe a ochráni sedadlo od možného poškodenia.

Chicco Polstrovanie do autosedačky 0+
19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Prídavné polstrovanie pre najmenších Chicco je vhodné do autosedačiek pre najmenšie deti. Polstrovanie sa do sedačky dáva pre deti od narodenia, aby ich cestovanie bolo čo najpohodlnejšie.

BeSafe Belt guard

BeSafe Belt guard

Hodnotenie: 3
15,90 € 15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

BeSafe Belt guard je poistka pásu, ktorá zabezpečuje udržanie oboch ramenných pásov autosedačky v správnej polohe. Zaisťuje tak pre vaše dieťatko pohodlnejšiu jazdu v autosedačke.

Clippasafe Sieť na autosedačku
7,40 €

Jemná moskytiéra na **autosedačku **pomáha chrániť dieťa pred muchami, osami, komármi a iným hmyzom. Áno. Už sa **nemusíte báť, že vaše bábätko bude celé poštípané od komárov. **Sieťka proti hmyzu na autosedačku vám v tom pomôže!

Maxi-Cosi Slnečná strieška
29,80 €

Slnečná strieška poskytne dostatočnú ochranu pred slnkom a vytvára lepšiu atmosféru pre spanie. Je veľmi ľahko pripojiteľná na všetkých autosedačkách Maxi-Cosi s opierkou hlavy typu (2wayPearl, Pearl, AxissFix, Axiss, Tobi, Rubi, MiloFix a Opal)

Britax Römer Upraviteľná bočná ochrana SICT
49,90 €
+ doprava zadarmo

Upravovateľná bočná ochrana SICT je ochranný prvok proti bočnému nárazu je teraz flexibilný a môžete ho premiestniť na tú stranu, ktorá je najbližšie k dverám. Umožňuje jednoduché použitie v rôznych automobiloch a tiež poskytuje viac priestoru spolucestujúcim.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: