Britax Römer LETNÝ POŤAH KING PLUS & SAFEFIX PLUS & TT, BLUE
43 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Letný poťah špeciálne určený pre detské autosedačky, ktorý prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo aj za horúceho počasia. Snímateľný poťah, ktorý možno prať v práčke na 60°C.

CYBEX Letný poťah Pallas S+Fix/Solution S+Fix
37,29 €

Originálny letný poťah od firmy Cybex je vhodný pre použitie s modelmi autosedačiek Pallas S+Fix/Solution S+Fix. Jeho materiál v horúcich dňoch príjemne chladí a zaisťuje tak maximálne pohodlie. Vyrobený z 85 % z bavlny a z 15 % z polyesteru.

Britax Römer Letný poťah KING II ATS/LS 14
43 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Letný poťah KING II ATS / LS 14 je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.

Britax Römer Ochranný poťah na sedadlo, čierna
25 €

Ochranný poťah na sedadlo, čierny chráni čalúnenie vášho vozidla pred znečistením pri použití autosedačiek, ktoré sa pripevňujú vo vozidle proti smeru jazdy. Vhodné pre: DUALFIX, MAX-FIX, MAX-WAY, MULTI-TECH II.

Maxi-Cosi Letný poťah Cabriofix
29,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Maxi Cosi letný poťah Cabriofix – Froté poťah na autosedačku ju nielen chráni pred znečištením, ale v prvom radesaje pot v letnom období kedy sa bábätko veľmi potí.

Britax Römer LETNÝ POŤAH KEEP COOL SK 1-2-3
45 €
+ doprava zadarmo

Römer Letný poťah Keep Cool špeciálne určený pre detské autosedačky v skupine 9–36 kg Prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo aj za horúceho počasia. Snímateľný poťah, účinný vďaka materiálu PCM.

Britax Letný poťah Baby-Safe
49,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Letný poťah Baby-Safe je určený pre autosedačku Baby-safe, je vyrobený z príjemného priedušného materiálu, vďaka ktorému sa Vaše deti nebudú potiť a cestovanie bude príjemné aj v horúcich letných dňoch.

Britax Römer Letný poťah Kidfix SL SICT 2019
43 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Römer Letný poťah Kidfix SL SICT 2019, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo i za horúceho počasia. Snímateľný poťah, ktorý možno prať v práčke na 60°C.

Dooky Seat Cover 0+
23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny poťah na autosedačku kategórie 0+ (0–13kg). S prierezmi na bezpečnostné pásy autosedačky. Odporúčame kombinovať s clonami, strieškami a dekami Dooky.

Maxi-Cosi AxissFix letný poťah, Cool Grey
37,90 €

Letný poťah pre autosedačky Maxi-Cosi AxissFix je vyrobený z príjemného froté materiálu, ktorý chladí behom horúcich letných dní a zároveň chrání autosedačku pred nečistotami.

Maxi-Cosi Letný poťah Axiss
33,40 € 32,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Maxi Cosi letný poťah Axiss – Originálny froté poťah na autosedačku ju nielen chráni pred znečistením, ale v prvom rade saje pot v letnom období kedy sa bábätko veľmi potí.

Britax Römer Letný poťah Evolva 1-2-3 Plus, Multi-Tech
43 €
+ doprava zadarmo

RÖMER Letný poťah Evolva 1–2–3 Plus je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.

Britax Römer Chladiaci poťah KEEPCOOL SK 0+,1
45 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Römer Letný poťah Cool Babysafe a Babysafe SHR špeciálne určený pre detské autosedačky v skupine 0–13 kg. Prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo aj za horúceho počasia. Snímateľný poťah, účinný vďaka materiálu PCM.

Britax Römer Letný poťah ADVANSAFIX II SICT, Col. Blue
44,10 € 43 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

RÖMER Letný poťah ADVANSAFIX II SICT je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.

Britax Römer LETNÝ POŤAH KEEP COOL SK 1
45 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Römer Letný poťah Keep Cool špeciálne určený pre detské autosedačky v skupine 9–18kg. Prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo aj za horúceho počasia. Snímateľný poťah, účinný vďaka materiálu PCM.

Britax Römer Letný poťah KIDFIX II XP , XP SICT
43 €
+ doprava zadarmo

RÖMER Letný poťah KIDFIX II XP, XP SICT je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.

Britax Römer LETNÝ POŤAH NA DUO PLUS +S.V, BLUE
44,90 € 43 €
+ doprava zadarmo

Römer Letný poťah Duo Plus špeciálne určený pre detské autosedačky, ktorý prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo i za horúceho počasia. Snímateľný poťah, ktorý možno prať v práčke na 60 ° C.

CYBEX Letný poťah Aton M 2019
36,95 €

Priedušný letný poťah od firmy Cybex, vhodný pre autosedačky Aton M 0–13kg. Spríjemní sedenie v sedačke aj v letných dňoch.

CYBEX Letný poťah Sirona S i-Size 2019
37,29 €

Originálny letný poťah od firmy Cybex je vhodný pre použitie s modelmi autosedačiek Sirona S i-Size. Jeho materiál v horúcich dňoch príjemne chladí a zaisťuje tak maximálne pohodlie. Vyrobený z 85 % z bavlny a z 15 % z polyesteru.

Dooky Seat Cover 0+
23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny poťah na autosedačku kategórie 0+ (0–13kg). S prierezmi na bezpečnostné pásy autosedačky. Odporúčame kombinovať so clonami, strieškami a dekami Dooky.

KIDDY Becool pro Guardianfix 3 nebo Cruiserfix 3
39,04 € 38,50 €

Kiddy Becool je letná vložka pre autosedačky Guardianfix 3 a Cruiserfix 3. Zabraňuje pri vysokých vnútorných teplotách koncentrácii tepla v autosedačke a je veľmi príjemná pre pokožku. Je vyrábaná z prírodného vlákna Tencel a znemožňuje, aby sa na sedačke vytváral vodný film a baktérie.

Maxi-Cosi Letný poťah MiloFix, Cool Grey
31,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Maxi Cosi letný poťah MiloFix – Originálny froté poťah na autosedačku ju nielen chráni pred znečistením, ale v prvom rade saje pot v letnom období kedy sa bábätko potí.

Maxi-Cosi Letný poťah RodiFix
30,10 €

Maxi Cosi letný poťah RodiFix – Originálny froté poťah na autosedačku ju nielen chráni pred znečistením, ale v prvom rade saje pot v letnom období kedy sa bábätko potí.

Maxi-Cosi Letný poťah Tobi
32,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Maxi Cosi letný poťah Tobi – Originálny froté poťah na autosedačku ju nielen chráni pred znečistením, ale v prvom rade saje pot v letnom období kedy sa bábätko potí.

Britax Römer Letný poťah First Class Plus
43 €
+ doprava zadarmo

RÖMER Letný poťah First Class Plus je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.

Britax Römer LETNÝ POŤAH NA KID PLUS N.V, BLUE
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Römer Letný poťah Kid Plus špeciálne určený pre detské autosedačky, ktorý prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo i za horúceho počasia. Snímateľný poťah, ktorý možno prať v práčke na 60°C.

Maxi-Cosi Letný poťah Pearl
31,10 €

Maxi Cosi letný poťah Pearl – Originálny froté poťah na autosedačku ju nielen chráni pred znečistením, ale v prvom rade saje pot v letnom období kedy sa bábätko potí.

EKO Poťah na autosedačky Cybex Pallas, Solution
25 €

Praktický poťah na autosedačky Chicco Pallas a Solution chráni sedačku aj dodáva komfort dieťaťu. Ľahko udržiavateľný, možno zložiť aj bez rozopnutia pásov. 100% froté bavlna. Pre Cybex Pallas, Pallas 2-Fix, Pallas Fix, Pallas Silver, Solution X2Fix, Solution X-Fix, Solution X-Silver.

EKO Poťah na autosedačky Römer Kid, Kidfix
22,20 €

Praktický poťah na autosedačky Römer Kid a Kidfix chráni sedačku aj dodáva komfort dieťaťu. Ľahko udržiavateľné, možno zložiť aj bez rozopnutia pásov. 100% froté bavlna. Pre Römer Kid, Kidfix II XP SICT, Kidfix II XP, Kidfix XP SICT, Kidfix XP, Kidfix SL, Kidfix Sl SICT, Kid II.

EKO Poťah na autosedačky Römer King
22,20 €

Praktický poťah na autosedačky Römer King od firmy EKO v zaujímavých farebných prevedeniach chráni sedačku aj dodáva komfort dieťaťu. Ľahko udržiavateľné, možno zložiť aj bez rozopnutia pásov. 100% froté bavlna. Pre Römer King, King II, King II LS, King II ATS, King Plus.

EKO Poťah na autosedačku - Maxi Cosi Tobi
23,40 €

Praktický poťah na autosedačku – Maxi Cosi Tobi od firmy EKO v zaujímavých farebných prevedeniach chráni sedačku aj dodáva komfort dieťaťu. Ľahko udržiavateľný, možno zložiť aj bez rozopnutia pásov. 100% froté bavlna.

Britax Römer Letný poťah Versafix
52,60 € 43 €
+ doprava zadarmo

RÖMER Letný poťah Versafix je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.

EKO Poťah na autosedačku - vajíčko UNI
19,50 €

Praktický poťah na autosedačku – vajíčko UNI od firmy EKO v zaujímavých farebných prevedeniach je určený pre autosedačky 0–13kg (tzv. Vajíčka). Chráni sedačku aj dodáva komfort bábätku. Ľahko udržiavateľný, možno zložiť aj bez rozopnutia pásov. 100% froté bavlna.

EKO Poťah na autosedačky Cybex Pallas a Solution 2
25 €

Praktický poťah na autosedačky Chicco Pallas a Solution chráni sedačku aj dodáva komfort dieťaťu. Ľahko udržiavateľný, možno zložiť aj bez rozopnutia pásov. 100% froté bavlna. Pre Cybex Pallas M-Fix, Pallas M, Solution M-Fix, Solution M.

KIDDY Becool pro Evolution 2 nebo Evoluna
39,04 € 38,50 €

Kiddy Becool je letná vložka pre autosedačky Evolution 2 alebo Evoluna i-Size. Zabraňuje pri vysokých vnútorných teplotách koncentráciu tepla v autosedačke a je veľmi príjemná pre pokožku. Je vyrábaná z prírodného vlákna Tencel a znemožňuje, aby sa na sedačke vytváral vodný film a baktérie.

KIDDY Becool pro Phoenixfix 3
39,04 € 38,50 €

Kiddy Becool je letná vložka pre autosedačky Phoenixfix 3. Zabraňuje pri vysokých vnútorných teplotách koncentrácii tepla v autosedačke a je veľmi príjemná pre pokožku. Je vyrábaná z prírodného vlákna Tencel a znemožňuje, aby sa na sedačke vytváral vodný film a baktérie.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: