More Babypack spätné zrkadlo na dieťa predné
15,50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Babypack spätné zrkadlo na dieťa predné, vďaka ktorému budete mať vaše dieťatko vždy na dohľad. Bezpečne ho upevníte pomocou prísavnej príchytky a extra istiaceho kolíka.


More Babypack spätné zrkadlo na dieťa zadné
11,60 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Babypack spätné zrkadlo na dieťa zadné, otočné o 360° pre dokonalý pohľad. Vďaka otočnému čapu je možný neustály kontakt s dieťaťom, bez toho aby ste museli hýbať nastavením spätého zrkadla.


XKKO Ochrana popruhov Organic
5,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Praktická drobná nevyhnutnosť, ktorá uchráni vaše nosidlá alebo autosedačky pred slinami vášho dieťatka. BIO bavlnená froté ochrana popruhov je vyrobená z mimoriadne kvalitného materiálu, ktorý zaručuje výnimočnú jemnosť a extrémnu savosť. Pončo je úplne šetrné k detskej pokožke nespôsobuje alergickú reakciu a je hygienické.


More Babypack bezpečnostný pás pre tehotné 2-FIT
46,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Babypack bezpečnostný pás pre tehotné 2-FIT je vhodný pre nastávajúce mamičky už od 2. mesiaca tehotenstva. Bezpečnostný pás pre tehotné do auta funguje tak, že jeho pripnutím stiahnete brušný pás bezpečnostného pásu vozidla pod tehotné bruško.


More Babypack spätné zrkadlo na dieťa na opierku zadné
21,80 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Babypack spätné zrkadlo na dieťa na opierku zadné, aby ste boli s vašim dieťaťom neustále v kontakte.Ponúka tri možnosti inštalácie. Je úplne bezpečné, vďaka tomu že je vyrobené z akrylu a nerozbije sa.


Inglesina Adaptér pre autosedačky Maxi-Cosi
21,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Adaptér umožňuje pripevniť autosedačku, vajíčko do 13 kg Maxi Cosi 0+ na podvozok kočíka Inglesina. Adaptér je určený pre podvozky Inglesina Comfort Ergo Bike, Comfort Chróm, Trilogy, Otutto, Quad, Quad Bike, Quad XT. Kompatibilitu podvozku s adaptérom a konkrétnej autosedačky odporúčame, hoci má upínanie Maxi-Cosi, fyzicky vyskúšať. V reále môže dochádzať ku kolíziám častí sedačky s prvkami podvozka.


Dětský pás Smart Kid Belt
29,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Smart Kid Belt je bezpečnostní pás do auta ušitý na míru dětem. Plnohodnotně nahradí dětskou sedačku, přitom je menší, levnější a můžete ho použít v kterémkoliv autě. Systém jednoduše přizpůsobí klasický bezpečnostní pás výšce dítěte, takže může sedět stejně jako dospělý. Smart Kid Belt sedne dětem od 4 do 12 let vážícím od 15 do 36 kilogramů. Jeho kvality a bezpečnost potvrzují i nezávislé autority v EU, kde proběhly crashtesty.