Maxi-Cosi základňa 3wayFix
201,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Maxi-cosi 3wayFix základňa poskytuje najbezpečnejší spôsob prepravy detí, ktorý umožňuje cestovať v protismere od narodenia do cca 4 rokov. 3wayFix je súčasťou 3wayfamily konceptu poskytujúceho perfektné ukotvenie pre Jade autokorbičku, Pebble Plus a Pearl Pre i-Size, Pearl Smart autosedačky.

Maxi-Cosi základna 2wayFix
194,60 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Maxi-Cosi 2wayFix poskytuje najbezpečnejší spôsob prepravy vášho dieťaťa s tým, že umožňuje umiestnenie proti smeru jazdy od narodenia do približne 4 rokov dieťaťa. 2wayFix je jednou časťou z 2wayFamily, ktorá zaisťuje dokonalé uchytenie autosedačiek Pebble Plus a 2wayPearl.

Maxi-Cosi Základňa BabyFix
181,30 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Maxi-cosi babyFix poskytuje najbezpečnejší spôsob prepravy detí. BabyFix poskytuje perfektné ukotvenie pre Jade Isofix autokorbičku, Pebble Plus a Rock autosedačky. BabyFix je veľmi ľahko ovládateľný, pretože funguje s ISOFIX a Click & Go inštaláciou autosedačky a Slide & Go pre autokorbičku.

Maxi-Cosi Familyfix

Maxi-Cosi Familyfix

Hodnotenie: 5
175 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Maxi Cosi FamilyFix je izofixovou základňou pre autosedačky Pebble a Pearl.

Maxi-Cosi Easy Fix

Maxi-Cosi Easy Fix

Hodnotenie: 5
179 € 162,20 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Chcete v automobile uchytiť autosedačku Maxi-Cosi CabrioFix rýchlo a bezpečne? V kombinácii so základňou Maxi-Cosi EasyFix vyrazíte na cestu behom okamihu a vaše dieťa bude maximálne chránené.

Maxi-Cosi AxissFix letný poťah, Cool Grey
37,90 €

Letný poťah pre autosedačky Maxi-Cosi AxissFix je vyrobený z príjemného froté materiálu, ktorý chladí behom horúcich letných dní a zároveň chrání autosedačku pred nečistotami.

Maxi-Cosi Letný poťah Axiss
33,40 € 32,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Maxi Cosi letný poťah Axiss – Originálny froté poťah na autosedačku ju nielen chráni pred znečistením, ale v prvom rade saje pot v letnom období kedy sa bábätko veľmi potí.

Maxi-Cosi Letný poťah Tobi
32,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Maxi Cosi letný poťah Tobi – Originálny froté poťah na autosedačku ju nielen chráni pred znečistením, ale v prvom rade saje pot v letnom období kedy sa bábätko potí.

Maxi-Cosi Letný poťah MiloFix, Cool Grey
31,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Maxi Cosi letný poťah MiloFix – Originálny froté poťah na autosedačku ju nielen chráni pred znečistením, ale v prvom rade saje pot v letnom období kedy sa bábätko potí.

Maxi-Cosi Letný poťah Pearl
31,10 €

Maxi Cosi letný poťah Pearl – Originálny froté poťah na autosedačku ju nielen chráni pred znečistením, ale v prvom rade saje pot v letnom období kedy sa bábätko potí.

Maxi-Cosi Letný poťah RodiFix
30,10 €

Maxi Cosi letný poťah RodiFix – Originálny froté poťah na autosedačku ju nielen chráni pred znečistením, ale v prvom rade saje pot v letnom období kedy sa bábätko potí.

Maxi-Cosi Letný poťah Cabriofix
29,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Maxi Cosi letný poťah Cabriofix – Froté poťah na autosedačku ju nielen chráni pred znečištením, ale v prvom radesaje pot v letnom období kedy sa bábätko veľmi potí.

Maxi-Cosi Slnečná strieška
29,80 €

Slnečná strieška poskytne dostatočnú ochranu pred slnkom a vytvára lepšiu atmosféru pre spanie. Je veľmi ľahko pripojiteľná na všetkých autosedačkách Maxi-Cosi s opierkou hlavy typu (2wayPearl, Pearl, AxissFix, Axiss, Tobi, Rubi, MiloFix a Opal)

Maxi-Cosi Ochranný poťah sedadla
19,30 €

Ochranný poťah Maxi-Cosi na sedadle automobilu chráni sedadlá automobilu pred poškodením a zašpinením. Vhodný pod akýkoľvek typ autosedačky či základne. Možno použiť na zadnom i prednom sedadle.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: