Tinéo Cestovný stolík na autosedačku
23,30 €
+ doprava zadarmo

Cestovný stolík na autosedačku zabaví deti počas jazdy. Môže si na ňom kresliť, jesť, hrať sa atď. Zdvihnuté hrany zabraňujú vypadávaniu hračiek, pasteliek počas jazdy. Vonkajšie vrecká pre ukladanie detských hračiek.


Tinéo Tienidlo do auta

Tinéo Tienidlo do auta

Hodnotenie: 2
7,49 €
7,40 €
+ doprava zadarmo

Tienidlo do auta chráni pred slnečným žiarením. Vďaka ultra tenkej lepiacej fólii je možné stiahnuť okná bez nutnosti ich odstrániť. Dva kusy v balení. Rozmer: 30 × 48 cm.


Tinéo Ochrana sedadla pod autosedačku
23,90 €
23,30 €
+ doprava zadarmo

Ochrana sedadla pod autosedačku sa umiestňuje pod autosedačku, a má protišmykovú úpravu. Drží tak sedačku pevne na svojom mieste. Vďaka veľkosti chráni celé sedadlo aj od nečistôt.


Tinéo Podložka do autosedačky medvedík
24,10 €
+ doprava zadarmo

Univerzálna podložka pre zaistenie optimálnej polohy bábätka kdekoľvek. Jedna strana mäkký teplý materiál na zimu, druhá z ľahkého a príjemného materiálu na leto.


Tinéo Cestovný organizér na sedačku
20,20 €
+ doprava zadarmo

Cestovný organizér na sedačku, s úložnými priestormi (Sieťované vrecká a veľké centrálne vrecko). Obsahuje aj priehľadnú kapsu na tablet pre sledovanie filmu v zadnej časti vozidla (kompatibilný s dotykovým displejom).


Tinéo Cestovný organizér medzi sedačky
21,90 €
21,40 €
+ doprava zadarmo

Cestovný organizér medzi sedačky – aby boli veci na dosah ruky. Skvele sa hodí aj pre súrodencov. Dve veľké priehradky a držiak pre detské fľaše v termoizolačnom neopréne.


Tinéo Ochrana predného sedadla s vreckárom
10,50 €
+ doprava zadarmo

Ochrana predného sedadla s vreckárom zaistí ako ochranu sedadla pred okopaním, tak odkladací priestor pre hračky vášho dieťatka. Hlboké sieťované vrecká v hornej časti bezpečne uchovajú hračky, desiatu a ďalšie veci.