EKO Poťah na autosedačky Cybex Pallas, Solution
25 €

Praktický poťah na autosedačky Chicco Pallas a Solution chráni sedačku aj dodáva komfort dieťaťu. Ľahko udržiavateľný, možno zložiť aj bez rozopnutia pásov. 100% froté bavlna. Pre Cybex Pallas, Pallas 2-Fix, Pallas Fix, Pallas Silver, Solution X2Fix, Solution X-Fix, Solution X-Silver.

EKO Poťah na autosedačky Römer Kid, Kidfix
22,20 €

Praktický poťah na autosedačky Römer Kid a Kidfix chráni sedačku aj dodáva komfort dieťaťu. Ľahko udržiavateľné, možno zložiť aj bez rozopnutia pásov. 100% froté bavlna. Pre Römer Kid, Kidfix II XP SICT, Kidfix II XP, Kidfix XP SICT, Kidfix XP, Kidfix SL, Kidfix Sl SICT, Kid II.

EKO Poťah na autosedačky Römer King
22,20 €

Praktický poťah na autosedačky Römer King od firmy EKO v zaujímavých farebných prevedeniach chráni sedačku aj dodáva komfort dieťaťu. Ľahko udržiavateľné, možno zložiť aj bez rozopnutia pásov. 100% froté bavlna. Pre Römer King, King II, King II LS, King II ATS, King Plus.

EKO Poťah na autosedačku - Maxi Cosi Tobi
23,40 €

Praktický poťah na autosedačku – Maxi Cosi Tobi od firmy EKO v zaujímavých farebných prevedeniach chráni sedačku aj dodáva komfort dieťaťu. Ľahko udržiavateľný, možno zložiť aj bez rozopnutia pásov. 100% froté bavlna.

EKO Vložka do sedačky 18-36 kg
9,50 €

Vložka do autosedačky (18–36 kg) od firmy EKO je užitočným univerzálnym doplnkom k autosedačke. Dieťa sa toľko nepotí, pohodlnejšie sa mu sedí. Ochrana autosedačky pred znečistením. Zloženie: bavlna + polyester.

EKO Poťah na autosedačku - vajíčko UNI
19,50 €

Praktický poťah na autosedačku – vajíčko UNI od firmy EKO v zaujímavých farebných prevedeniach je určený pre autosedačky 0–13kg (tzv. Vajíčka). Chráni sedačku aj dodáva komfort bábätku. Ľahko udržiavateľný, možno zložiť aj bez rozopnutia pásov. 100% froté bavlna.

EKO Poťah na autosedačky Cybex Pallas a Solution 2
25 €

Praktický poťah na autosedačky Chicco Pallas a Solution chráni sedačku aj dodáva komfort dieťaťu. Ľahko udržiavateľný, možno zložiť aj bez rozopnutia pásov. 100% froté bavlna. Pre Cybex Pallas M-Fix, Pallas M, Solution M-Fix, Solution M.

EKO Vložka do sedačky 0-9 kg
9,50 €

Vložka do autosedačky (0–9 kg) od firmy EKO je užitočným univerzálnym doplnkom k autosedačke. Dieťa sa toľko nepotí **, pohodlnejšie sa mu sedí. **Ochrana autosedačky pred znečistením. Zloženie: bavlna + polyester.

EKO Vložka do sedačky 9-18 kg
9,50 €

Vložka do autosedačky (9–18 kg) od firmy EKO je užitočným univerzálnym doplnkom k autosedačke. Dieťa sa toľko nepotí, pohodlnejšie sa mu sedí. Ochrana autosedačky pred znečistením. Zloženie: bavlna + polyester.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: