CYBEX Pallas M-fix 2021 Rumba Red

CYBEX Pallas M-fix 2021 Rumba Red

2 v 1 autosedačka Pallas M-fix s Isofixom sa v skupine 1/2/3 stala víťazom testu 06/2015 nemeckej organizácie Stiftung Warentest a získala niekoľko ocenení od najznámejších európskych spotrebiteľských inštitúcií. Pallas M-fix rastie spoločne s dieťaťom a ponúka tak bezpečnosť po dobu až 11 rokov. Celý popis

Farba

287,90 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Ihneď k odberu na predajni
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1300291001

Popis

2 v 1 autosedačka Pallas M-fix s Isofixom sa v skupine 1/2/3 stala víťazom testu 06/2015 nemeckej organizácie Stiftung Warentest a získala niekoľko ocenení od najznámejších európskych spotrebiteľských inštitúcií. Pallas M-fix rastie spoločne s dieťaťom a ponúka tak bezpečnosť po dobu až 11 rokov.

Cybex Pallas M-Fix autosedačka 2019

 • Bezpečnostný pult nastaviteľný jednou rukou (sk.
 • Použiteľnosť až 11 rokov
 • Individuálne nastaviteľná Lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System Plus)
 • Pohodlné polohovanie jednou rukou (sk. 1)
 • Patentovaná naklápacia opierka hlavy
 • ISOFIX Connect pre extra stabilitu a bezpečie
 • Splňuje nový dodatok 7 normy ECE R-44/04

Viete že …

V sk. 1 je dieťa pred zranením krku chránené nastaviteľným bezpečnostným pultom, ktorý sa podobá nafúknutému airbagu a nijako dieťa neobmedzuje v pohybe. Pre deti od cca 3 rokov možno detskú autosedačku ľahko premeniť na Solution M-fix. Autosedačku možno používať aj vo vozidlách bez pripojenia ISOFIX.


+ …

Nastaviteľný bezpečnostný pult znižuje riziko vážnych zranení krku bez obmedzenia dieťaťa (patentované).

 • Sila čelného nárazu je prenášaná cez celú plochu bezpečnostného pultu a absorbovaná jeho náraz-pohlcujúcimi materiálmi. Tento systém sa podobá nafúknutému airbagu a v prípade nehody napomáha výrazne znížiť silu nárazu. Systém pásov nezraní dieťa a citlivá hlava, krk, ramená a vnútorné orgány sú zároveň ochránené. Novo navrhnutý, jednou rukou nastaviteľný bezpečnostný pult (patentované) sa pre čo najvyššie pohodlie dieťaťa prispôsobí jeho telu a navyše ponúka slobodu pohybu pre hornú časť tela a maximálne bezpečie predovšetkým pri čelnom náraze v porovnaní s bežným 5-bodovým systémom pásov.

Táto autosedačka rastie spoločne s dieťaťom a možno ju preto používať až 11 rokov.

Individuálne nastaviteľná Lineárne ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System Plus) absorbuje energiu nárazu, vzniknutú pri nehode, vo veľmi skorej fáze.

 • Sila bočného nárazu je systematicky absorbovaná individuálne nastaviteľnými ** bočnými protektormi a protektormi** ramien a hlavy. V rovnakej chvíli je kinetická energia tela, spôsobená nárazom, ihneď absorbovaná a hlava je aktívne vedená do bezpečnej pozície. L.S.P. protektory možné individuálne nastaviť podľa interiéru vozidla.

3-pozičná sklápacia opierka hlavy

 • Firmou CYBEX patentovaná sklápacia opierka hlavy zaručuje optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu. Táto revolučná technológia chytro posúva ťažisko hlavy dieťaťa mierne dozadu a zabraňuje tak jej prepadnutiu dopredu počas spánku. V prípade bočného nárazu zostáva citlivá hlava dieťaťa v bezpečnej zóne autosedačky, ktorá zaisťuje optimálnu ochranu. Naša 3-pozičná sklápacia opierka hlavy ďalej ponúka pohodlnejšiu spaciu polohu pre bezpečnejšiu a pokojnejšiu cestu.

Funkcia

 • Pripojenie ISOFIX – viac bezpečia a stability
 • Energiu absorbujúca škrupina – Flexibilná štruktúra materiálu absorbuje silu nárazu
 • Optimalizovaný systém cirkulácie vzduchu – Udržuje pohodlnú telesnú teplotu