Lorelli Autosedačka NEBULA ISOFIX 0-36 KG ROT.BEIGE

Lorelli Autosedačka NEBULA ISOFIX 0-36 KG ROT.BEIGE

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Spoľahlivá autosedačka NEBULA Isofix od značky Lorelli, ktorá obsahuje všetko pre bezpečie a pohodlie na cestách. Rotačný konštrukcia uľahčuje prístup k dieťaťu a systém Isofix uľahčí pripevnenie sedačky. Široké využitie pre deti od 0 do 12 rokov. Celý popis

Farba

default
default
default
default
Partner: DAS Handel
212 €
Vrátane DPH
162,60 €
-23%

Skladom u partnera 5+ kusov

28.1.2022 - 1.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu DAS Handel

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100032058709

Popis

Dajte prednosť detskej autosedačke, na ktorú sa môžete spoľahnúť za každej situácie. Model Lorelli NEBULA Isofix ponúka pokročilé prvky pre zvýšenie komfortu a bezpečia počas všetkých vašich ciest. Okrem základného mäkkého polstrovanie obsahuje tiež vyberateľnú vložku pre novorodencov. Spolu s bohatými možnosťami nastavenia pozície päťbodového bezpečnostného pásu a opierky hlavy aj opierky chrbta poskytne autosedačka vysoký komfort, a to pre deti od narodenia do 12 rokov alebo do hmotnosti 36 kg. Ďalšou prednosťou je dizajn s otáčaním o 360 stupňov, ktorý výrazne uľahčuje prístup k dieťaťu – predovšetkým pri usadení alebo vybratí z vozidla. Vďaka tomu môžete autosedačku ľahko používať v smere aj proti smeru jazdy, bez toho aby bola nutná jej demontáž. Pre spoľahlivé upevnenie je využívaný univerzálny systém Isofix, ktorý vo svojich vozidlách podporuje väčšina automobiliek. 

Vlastnosti a vybavenie:● Rozmery rozložená (L x W x H cm) – 51 × 47 × 60 cm ● Hmotnosť: 10 kg ● Autosedačka pre deti od 0 mesiacov do 12 rokov alebo s hmotnosťou od 0 do 36 kg ● Rotácia sedačky o 360 stupňov pre bezproblémový prístup k dieťaťu ● Mäkké polstrovanie opierky hlavy i tela pre vyšší komfort na cestách ● Vyberateľná redukčná vložka pre novorodencov ● Nastaviteľná opierka chrbta v 4 polohách ● Nastaviteľná opierka hlavy v 11 polohách ● Päťbodové bezpečnostné pásy s mäkkými návlekmi ● Nastaviteľná pozície bezpečnostného pásu v 8 polohách ● Jednoduchá inštalácia pomocou univerzálneho systému Isofix ● Umiestnenie proti smeru jazdy (pre deti od narodenia až do 18 kg) ● Umiestnenie v smere jazdy (pre deti od 9 kg do 36 kg)

Maximálna bezpečnosť – vyrobené v súlade s európskou normou ECE R44/04. Čistenie a údržba: Autosedačku čistou studenou vodou a mydlom. Nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky. Odnímateľné poťahy možno prať v ruke (do 30 °С). Nebieliť, nežehliť ani nesušiť na priamom slnečnom svetle. Plastové časti čistite vlhkou handričkou.  

Farby tovar na tomto webe sa môžu mierne líšiť od skutočných farieb produktov, v závislosti od nastavenia Vášho displeja alebo monitora.  Výrobca si vyhradzuje právo mierne zmeniť odtieň, vzor, vybavenie produktu a vykonať konštrukčné a dizajnové zmeny bez predchádzajúceho upozornenia.  Obchod nenesie zodpovednosť za kroky výrobcu týkajúce sa týchto zmien. 

Autosedačka Lorelli NEBULA ISOFIX 0–36 KG