Britax Römer Dualfix 2 R 2022 Storm Grey

Britax Römer Dualfix 2 R 2022 Storm Grey

Römer Dualfix 2 R ponúka základňu s otočením o 360 °, vďaka ktorej sa vám bude dieťatko zo sedačky lepšie vyberať aj usadzovať. Je určená pre deti od narodenia do 18 kg. Autosedačka sa upevňuje pomocou Isofixu. Celý popis

Farba

default
default
default
default
Tovar od predajcu MALL
360,90 €
Vrátane DPH

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1378578005

Popis

Britax Römer Dualfix 2 R

Či už je otočená v smere alebo proti smeru jazdy, ponúka autosedačka DUALFIX 2 R všestrannú flexibilitu. Vďaka funkcii otočenie o 360 ° je usadenie a pripútanie vášho dieťaťa jednoduchosť sama. Rovnako ako zmena polohy z orientácie proti smeru jazdy na orientáciu v smere jazdy.

Stlačením tlačidla môžete autosedačku DUALFIX 2 R otočiť smerom k otvoreným dverám vozidla, čo vám uľahčí uloženie dieťaťa do autosedačky a zapnutia pásov. Potom autosedačku otočte späť do požadovanej polohy, kým nezapadne na miesto a môžete vyraziť.

DUALFIX 2 R je vždy otočená správnym smerom. Sedačku môžete použiť až do 18 kg proti smeru jazdy a krátka ochrana proti rotácii poskytuje väčší priestor pre nohy. Alebo môžete sedačku stlačením tlačidla otočiť v smere jazdy, akonáhle je vaše dieťa dostatočne veľké.

Bez ohľadu na to, či chce vaše dieťa zvedavo pozorovať okolitý svet alebo pokojne spať, možno autosedačku DUALFIX 2 R s niekoľkými naklápacími polohami nastaviť na polohu, ktorá je pre vaše dieťa v danú chvíľu najpohodlnejšie. Dokonca aj za jazdy.

  • Rozmery (V x Š x H): 70 × 45 × 53 cm
  • Váha výrobku: 14 kg