Hľadáte doplnky k automobilu alebo motoristické potreby? U nás na MALL.sk sme pre vás tovar z kategórie autošampóny zoradili od najlacnejšieho aj podľa úspechu u zákazníkov. Vyberte si náš obchod a užívajte si zákaznícke výhody:

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes, kam si budete priať.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Na Slovensku prevádzkujeme
  • viac ako 350 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie autošampóny alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Okrem tovaru z kategórie autošampóny nájdete u nás na MALL.SK takmer 1 milión produktov!

Nanolab AdBlue 5L

Nanolab AdBlue 5L

16,67 €

Mimoriadne čistý roztok špeciálne vyvinutý pre dieselové motory so systémom SCR. Špecifikácia 5 litrov certifikovavý roztok AdBlue zodpovedá ČSN ISO 22241 AdBlue je vodný roztok močoviny, ktorý sa skladá z 32,5 % z technicky čistej močoviny a zo 67,5 % z destilovanej vody*.

Nasucho Ultra nano AUTO 500 ml

Nasucho Ultra nano AUTO 500 ml

10,05 €

VYČISTÍ – EXTRA NALEŠTÍ – OCHRÁNI – Ultra Nano & Karnaubský vosk je jedinečný prostriedok pre detailné čistenie povrchov vozidiel: čistí, osviežuje, rozžiaruje, a chráni špeciálnou Nano technológiou. Opatrí povrch UV ochranou, odpudzuje vodu a minimalizuje opätovné usadzovaniu nečistôt.

Partner: Nasucho
Autosol Car Shampoo - Autošampón

Autosol Car Shampoo - Autošampón

6,89 €

Univerzálny prípravok na umývanie karosérie auta Car Shampoo je autošampón, ktorý je vhodný na všetky typy lakov, lakovaných i nelakovaných povrchov, vonkajších plastov, skiel, gumových tesnení vrátane kovových častí. Šetrne čistí, má príjemnú vôňu a je šetrný k životnému prostrediu.

Nano Service NanoPena AUTO-MOTO, 25 m2 - 0,25 l

Nano Service NanoPena AUTO-MOTO, 25 m2 - 0,25 l

16,80 €

NanoPena auto-moto – výborná pena, ktorá vám zaistí rýchlu a perfektnú čistotu vrátane obnovenia a ochrany laku na karosérii auta i motorky. Pena je vhodná na karosériu, sklá, chrómové prvky, ale aj hladké plasty. Táto skvelá NanoPena čistí a chráni v jednom kroku a to vám ušetrí veľa času.

AGEO FANTASY rukavice z mikrovlákna

AGEO FANTASY rukavice z mikrovlákna

3,07 €

Čistiaca rukavica z mikrovlákna ktoré uľahčia upratovanie vo vašej domácnosti Sú vhodné na utieranie prachu leštenie okien ale napríklad aj na kapoty áut Rôzne farby

Partner: Ageosk.sk