Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Automobilové GPS navigácie

Zo širokej ponuky produktov z kategórie Automobilové GPS navigácie u nás na MALL.sk si vyberie každý. Užívajte si váš nový prístroj ešte dnes!

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Chcete si radšej vyzdvihnúť tovar sami a ušetriť za poštovné? Po celom Slovensku máme viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak tovar z kategórie Automobilové GPS navigácie nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • Nejasnosti ohľadom objednávky alebo iných služieb vám pomôže vyriešiť naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtre najlacnejšie Automobilové GPS navigácie alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými užívateľmi. Ľahko si vyberiete ideálneho pomocníka pre prácu aj zábavu aj pomocou filtrovania podľa parametrov.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 milióna produktov.

Upresniť parametre
Garmin Bezdrôtová zadná kamera BC 50 Garmin Bezdrôtová zadná kamera BC 50
Garmin Bezdrôtová zadná kamera BC 50

Bezdrôtová zadná kameradržiakom na ŠPZ Garmin BC 50. Dosah signálu 15 metrov, široký uhol záberu 160º, v spojení s kompatibilnou Garmin navigáciou živý obraz s HD rozlíšením až 720p. Vodeodolnosť s krytím IP67, možnosť ďalšieho predĺženia signálu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Garmin DriveSmart 76 MT-S EU Garmin Bezdrôtová zadná kamera BC 50
Garmin DriveSmart 76 MT-S EU

Autonavigace s detailními mapami Čr a Evropy včetně informací pro řidiče a doživotní aktualizací přes PC. Garmin DriveSmart 76 MT-S EU je vybavená vysoce citlivou GPS a velkým 7" dotykovým displejem s vysokým rozlišením, na kterém skvěle vynikne 3D zobrazení budov a všechny dopravní informace. Nechybí ani Wi-Fi a Bluetooth, slot na paměťovou microSD kartu, hlasové pokyny v českém jazyce, databáze radarů a další smart funkce.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Navitel NAVITEĽ E505 Magnetic Garmin Bezdrôtová zadná kamera BC 50
Navitel NAVITEĽ E505 Magnetic

NAVITEĽ E505 Magnetic

môžete mať 11.10 - 13.10

Partner: VISO TRADE
AUR GPS projektor k telefónu Spectrum AUR GPS projektor k telefónu Spectrum
AUR GPS projektor k telefónu Spectrum

GPS projektor k telefónu Spectrum

môžete mať 06.10 - 09.10

Partner: AURSHOP SK
Garmin Drive 55 AUR GPS projektor k telefónu Spectrum
Garmin Drive 55

Autonavigácia s detailnými mapami Európy vrátane informácií pre vodičov a aktualizáciami. Garmin Drive 55 je vybavená vysoko citlivou GPS a jasným 5.5" dotykovým displejom s vysokým rozlíšením. Má pripojenie Wi-Fi a Bluetooth, hlasové pokyny a rad smart funkcií pre maximálnu bezpečnosť a pohodlie na cestách. Funkcia doprava naživo a upozornenie vodiča pred nástrahami. Sprievodná aplikácia Garmin Drive.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
TomTom GO Navigator 6" AUR GPS projektor k telefónu Spectrum
TomTom GO Navigator 6"

Inteligentná automobilová GPS navigácia. TomTom GO Navigatordotykový displej s uhlopriečkou 6" a obrazovku s kvalitou HD, poskytuje najaktuálnejšie svetové mapy TomTom a aktualizuje sa cez Wi-Fi. Poskytuje aktuálne dopravné informácie v reálnom čase, upozorňuje na radary a ďalšie informácie. Neobmedzená technológia TomTom Traffic, Bluetooth, nastavenie farebného motívu, štatistika trasy. Interná pamäť 16GB Súčasťou je držiak Click-and-Drive pre pripevnenie navigácie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Garmin Camper 1095 MT-D (10.1") Garmin DriveSmart 86 MT-D EU (Amazon Alexa)
Garmin Camper 1095 MT-D (10.1")

Výkonná 10" GPS navigace uzpůsobená speciálně pro řidiče karavanů a obytných vozů. Garmin Camper 1095 MT-D (10.1") má mapy Evropy s doživotními aktualizacemi a možností instalace dalších map, databázi radarů a bezpečnostních kamer, disponuje výpočtem tras podle velikosti a hmotnosti karavanu a nabídne řadu moderních funkcí a upozornění na cestách. Vestavěný hlasový asistent, Wi-Fi připojení pro aktualizaci map a technologie Bluetooth pro pohodlné hands-free volání a spárování s telefonem.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
TomTom GO CLASSIC 5" Garmin DriveSmart 86 MT-D EU (Amazon Alexa)
TomTom GO CLASSIC 5"

Múdra automobilová GPS navigácia. TomTom GO CLASSICdotykový displej s uhlopriečkou 5", poskytuje najaktuálnejšie mapy Európy TomTom a aktualizuje sa cez Wi-Fi. Poskytuje aktuálne dopravné informácie v reálnom čase, skúšobná verzia Rýchlostné radary. Neobmedzená technológia TomTom Traffic, Bluetooth, zjednodušené užívateľské rozhranie. Interná pamäť 16 GB, slot na microSD karty až do 32 GB. Funkcia predčítanie textových správ z telefónu, navádzanie jazdnými pruhmi, predpovede cieľov. Súčasťou balenia je obojstranný držiak pre pripevnenie navigácie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Garmin DriveSmart 86 MT-D EU (Amazon Alexa) Garmin DriveSmart 86 MT-D EU (Amazon Alexa)
Garmin DriveSmart 86 MT-D EU (Amazon Alexa)

Autonavigácia s detailnými mapami SR a Európy vrátane informácií pre vodičov a doživotných aktualizácií cez PC. Garmin DriveSmart 86 MT-D EU (Amazon Alexa) je vybavená vysoko citlivou GPS a veľkým 8" dotykovým displejom s vysokým rozlíšením, na ktorom skvele vynikne 3D zobrazenie budov a všetky dopravné informácie. Má integrovaného asistenta Amazon Alexa, pripojenie Wi-Fi a Bluetooth, RDS-TMC prijímač, slot na pamäťovú microSD kartu, hlasové pokyny v slovenskom jazyku, databáza radarov a ďalšie smart funkcie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Garmin Bezdrôtová zadná kamera s nočným videním BC 50 Garmin Bezdrôtová zadná kamera s nočným videním BC 50
Garmin Bezdrôtová zadná kamera s nočným videním BC 50

Bezdrôtová zadná kameranočným videním Garmin BC 50. Dosah signálu 15 metrov, široký uhol záberu 160º, technológia NightGlo pre osvetlenie priestoru za vozidlom, v spojení s kompatibilnou Garmin navigáciou živý obraz s HD rozlíšením až 720p. Vodeodolnosť s krytím IP67, možnosť ďalšieho predĺženia signálu. Súčasťou balenia konzolový držiak a držiak na ŠPZ.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Garmin Camper 895 MT-D (8.0") Garmin Bezdrôtová zadná kamera s nočným videním BC 50
Garmin Camper 895 MT-D (8.0")

Výkonná 8" GPS navigace uzpůsobená speciálně pro řidiče karavanů. Garmin Camper 895 MT-D (8.0") má mapy Evropy s doživotními aktualizacemi a možností instalace dalších map, databázi radarů a bezpečnostních kamer, disponuje výpočtem tras podle velikosti a hmotnosti karavanu a nabídne řadu moderních funkcí a upozornění na cestách. Vestavěný hlasový asistent, Wi-Fi připojení pro aktualizaci map a technologie Bluetooth pro pohodlné hands-free volání a spárování s telefonem.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Garmin Camper 795 (7") Garmin Bezdrôtová zadná kamera s nočným videním BC 50
Garmin Camper 795 (7")

7" GPS navigácia navigácia prispôsobená špeciálne pre vodičov obytných vozidiel a obytných prívesov. Garmin Camper 795 (7")mapy Európy a južnej Afriky s doživotnými aktualizáciami, disponuje výpočtom trás podľa veľkosti a hmotnosti karavanu a ponúkne rad moderných funkcií a upozornení. Vstavaný hlasový asistent, Wi-Fi pripojenie pre aktualizáciu máp a technológie Bluetooth pre pohodlné hands-free volanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL