Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Automobilové GPS navigácie

Zo širokej ponuky produktov z kategórie Automobilové GPS navigácie u nás na MALL.sk si vyberie každý. Užívajte si váš nový prístroj ešte dnes!

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Chcete si radšej vyzdvihnúť tovar sami a ušetriť za poštovné? Po celom Slovensku máme viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak tovar z kategórie Automobilové GPS navigácie nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • Nejasnosti ohľadom objednávky alebo iných služieb vám pomôže vyriešiť naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtre najlacnejšie Automobilové GPS navigácie alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými užívateľmi. Ľahko si vyberiete ideálneho pomocníka pre prácu aj zábavu aj pomocou filtrovania podľa parametrov.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 milióna produktov.

Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
Garmin Bezdrôtová zadná kamera BC 50 Port Designs COLORADO SHOCK púzdro na 2,5" HDD, modré
Garmin Bezdrôtová zadná kamera BC 50

Bezdrôtová zadná kameradržiakom na ŠPZ Garmin BC 50. Dosah signálu 15 metrov, široký uhol záberu 160º, v spojení s kompatibilnou Garmin navigáciou živý obraz s HD rozlíšením až 720p. Vodeodolnosť s krytím IP67, možnosť ďalšieho predĺženia signálu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Garmin DriveSmart 76 MT-S EU Port Designs COLORADO SHOCK púzdro na 2,5" HDD, modré
Garmin DriveSmart 76 MT-S EU

Autonavigace s detailními mapami Čr a Evropy včetně informací pro řidiče a doživotní aktualizací přes PC. Garmin DriveSmart 76 MT-S EU je vybavená vysoce citlivou GPS a velkým 7" dotykovým displejem s vysokým rozlišením, na kterém skvěle vynikne 3D zobrazení budov a všechny dopravní informace. Nechybí ani Wi-Fi a Bluetooth, slot na paměťovou microSD kartu, hlasové pokyny v českém jazyce, databáze radarů a další smart funkce.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Port Designs COLORADO SHOCK púzdro na 2,5" HDD, modré Port Designs COLORADO SHOCK púzdro na 2,5" HDD, modré
Port Designs COLORADO SHOCK púzdro na 2,5" HDD, modré

PORT Designs – francúzsky výrobca, ktorý si kladie za cieľ prinášať inovácie a vytvárať dizajn pre prestížnych zákazníkov. PORT Designs je jedným z popredných expertov na bezpečné prenášanie notebookov a tabletov, navyše s vlastným dizajnérskym štúdiom v Paríži.

môžete mať 04.12 - 05.12

Navitel Tablet s GPS navigáciou T787 4G Navitel Tablet s GPS navigáciou T787 4G
Navitel Tablet s GPS navigáciou T787 4G

Vždy pripravený. Vďaka rozsiahlej databáze rýchlostných kamier a radarov už vás nič nezaskočí.

môžete mať 08.12 - 12.12

Partner: VISO TRADE
SkyShowtime zadarmo
TomTom GO CLASSIC 6" Navitel Tablet s GPS navigáciou T787 4G
TomTom GO CLASSIC 6"

Múdra automobilová GPS navigácia. TomTom GO CLASSICdotykový displej s uhlopriečkou 6", poskytuje najaktuálnejšie mapy Európy TomTom a aktualizuje sa cez Wi-Fi. Poskytuje aktuálne dopravné informácie v reálnom čase, skúšobná verzia Rýchlostné radary. Neobmedzená technológia TomTom Traffic, Bluetooth, zjednodušené užívateľské rozhranie. Interná pamäť 16 GB, slot na microSD karty až do 32 GB. Funkcia predčítanie textových správ z telefónu, navádzanie jazdnými pruhmi, predpovede cieľov. Súčasťou balenia je obojstranný držiak pre pripevnenie navigácie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Garmin Drive 55 Navitel Tablet s GPS navigáciou T787 4G
Garmin Drive 55

Autonavigácia s detailnými mapami Európy vrátane informácií pre vodičov a aktualizáciami. Garmin Drive 55 je vybavená vysoko citlivou GPS a jasným 5.5" dotykovým displejom s vysokým rozlíšením. Má pripojenie Wi-Fi a Bluetooth, hlasové pokyny a rad smart funkcií pre maximálnu bezpečnosť a pohodlie na cestách. Funkcia doprava naživo a upozornenie vodiča pred nástrahami. Sprievodná aplikácia Garmin Drive.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Garmin Overlander TomTom GO Expert Plus 7"
Garmin Overlander

Terénna GPS navigácia pre dobrodruhov. Garmin Overlander má cestné aj topografické mapy Európy, Stredného východu a severnej a južnej Afriky s doživotnou aktualizáciou a ako bonus zmapované miesta južnej a severnej Ameriky, ktoré nie sú pokryté signálom. Je vybavená dotykovým 6,95“ displejom s duálnou orientáciou, kompasom a barometrom a meria nadmorskú výšku i sklon terénu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
TomTom GO Expert Plus 7" TomTom GO Expert Plus 7"
TomTom GO Expert Plus 7"

GPS navigace ideální pro profesionální řidiče. TomTom GO Expert Plusvýkonný reproduktor, dotykový displej s úhlopříčkou 7" a obrazovku v HD rozlišení. Poskytuje nejaktuálnější světové mapy, které aktualizuje přes 5GHz Wi-Fi. Trasy pro velká nákladní vozidla, vylepšené vizuální podněty, více profilů vozidel, upozornění na nízkoemisní zóny, aktuální dopravní informace v reálném čase, upozorňuje na radary, pohodlné navádění jízdními pruhy a naplánování trasy dle typu vozidla. Možnost hlasového ovládání, aplikace TomTom My Drive, technologie Bluetooth, 3D stavby, zjednodušené uživatelské rozhraní. Interní paměť 32GB s 2GB RAM. Součástí balení držák Click-and-Drive.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Garmin DriveCam 76 (7") TomTom GO Expert Plus 7"
Garmin DriveCam 76 (7")

Autonavigácia s detailnými mapami Európy a južnej Afriky vrátane informácií pre vodičov a aktualizáciami. Garmin DriveCam 76 je vybavená integrovanou záznamovou kamerou, vysoko citlivou GPS a jasným 7" dotykovým displejom s vysokým rozlíšením. Má pripojenie Wi-Fi a Bluetooth, hlasového asistenta a množstvo praktických navigačných funkcií pre maximálnu bezpečnosť a pohodlie na cestách. Sprievodná aplikácia Garmin Drive.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
TomTom GO CLASSIC 5" AUR GPS projektor k telefónu Spectrum
TomTom GO CLASSIC 5"

Múdra automobilová GPS navigácia. TomTom GO CLASSICdotykový displej s uhlopriečkou 5", poskytuje najaktuálnejšie mapy Európy TomTom a aktualizuje sa cez Wi-Fi. Poskytuje aktuálne dopravné informácie v reálnom čase, skúšobná verzia Rýchlostné radary. Neobmedzená technológia TomTom Traffic, Bluetooth, zjednodušené užívateľské rozhranie. Interná pamäť 16 GB, slot na microSD karty až do 32 GB. Funkcia predčítanie textových správ z telefónu, navádzanie jazdnými pruhmi, predpovede cieľov. Súčasťou balenia je obojstranný držiak pre pripevnenie navigácie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Garmin Camper 795 (7") AUR GPS projektor k telefónu Spectrum
Garmin Camper 795 (7")

7" GPS navigácia navigácia prispôsobená špeciálne pre vodičov obytných vozidiel a obytných prívesov. Garmin Camper 795 (7")mapy Európy a južnej Afriky s doživotnými aktualizáciami, disponuje výpočtom trás podľa veľkosti a hmotnosti karavanu a ponúkne rad moderných funkcií a upozornení. Vstavaný hlasový asistent, Wi-Fi pripojenie pre aktualizáciu máp a technológie Bluetooth pre pohodlné hands-free volanie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
AUR GPS projektor k telefónu Spectrum AUR GPS projektor k telefónu Spectrum
AUR GPS projektor k telefónu Spectrum

GPS projektor k telefónu Spectrum

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: AURSHOP SK