De'Longhi ECAM 610.74 MB

De'Longhi ECAM 610.74 MB

Luxusný plnoautomatický kávovar De'LonghiECAM 610.74 MB PrimaDonna Soul v elegantnom prevedení si obľúbi každý milovník dobrej kávy. Disponuje nepreberným množstvom unikátnych funkcií a technológií Bean Adapt. Je kompatibilný s aplikáciou Coffee link, vďaka ktorej môžete vytvárať nové recepty. Zaujme tiež farebným displejom s dotykovou obrazovkou. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
Tovar od predajcu MALL
1 587 €
Vrátane RP a DPH
1 289 €
-18%
Doprava zadarmo

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 2703422

Popis

Kľúčové vlastnosti De'Longhi ECAM 610.74 MB

 • Exkluzívna technológia Bean Adapt
 • Automatický systém napeňovania mlieka
 • Farebný dotykový displej
 • Automatická funkcia čistenia a odvápňovania
 • Tlak čerpadla 19 barov
 • Nápojové menu s exkluzívnymi receptami
Kávovar De'Longhi ECAM 610.74 MB

DeLonghi ECAM 610.74 MB

Unikátna technológia Bean Adapt

Kávovar De´Longhi PrimaDonna Soul disponuje exkluzívnou technológiou Bean Adapt, ktorá vyvažuje hrubosť mletia, množstvo kávy a teplotu sparenia tak, aby bola zabezpečená dokonalá extrakcia, a pritom zachovaná špecifická chuť danej kávovej odrody. Stačí zadať druh kávových zŕn a stupeň praženia do aplikácie Coffee Link, a vaše espresso bude pripravené so všetkou dokonalosťou.

DeLonghi ECAM 610.74 MB

Vždy čerstvo namletá káva

Jemné a rovnomerné mletie je základným predpokladom na získanie tej najlepšej arómy z kávy. Kávovar PrimaDonna Soul má zabudovaný mlynček s plochými mlecími kameňmi, čo zaistí konzistentné a vysoko precízne mletie. Materiál z tvrdenej nehrdzavejúcej ocele je odolný voči poškodeniu a neutrálny voči chuti kávy. Stupeň mletia sa nastavuje elektronicky, prostredníctvom dotykového displeja. Navyše vďaka tzv. „Tubeless Systému“ sa znižuje na minimálne množstvo kávy, ktorá zostáva v mlynčeku. Vaše espresso je tak pripravené vždy z čerstvo zomletej kávy.

DeLonghi ECAM ECAM 610.74 MB

Moderný systém ohrevu vody „Termoblok“

Pre dosiahnutie plnej arómy z čerstvo namletej kávy je dôležitá správna teplota vody, preto sú kávovary De´Longhi vybavené systémom „Termoblok“ s vysoko presným elektronickým ovládaním. Dve topné telesá pracujú nezávisle od seba, jedno zabezpečí optimálnu teplotu vody na prípravu kávy, a to druhé paru na napenenie mlieka. Výhodou je taktiež tichá prevádzka a rýchle nahriatie celého systému.


DeLonghi ECAM ECAM 610.74 MB

Vynímateľná jednotka vylúhovača

Dôležitou súčasťou kávovaru je tzv. jednotka vylúhovača, ktorá dávkuje čerstvo zomletú kávu tak, ako by to vykonával profesionálny barista. Patentovaná jednotka vylúhovača De´Longhi má nastaviteľnú komoru, ktorá dokáže spracovať rôzne množstvo kávy podľa zvoleného nápoja. Naviac je vyberateľná, aby bolo možné, ju aspoň jedenkrát v mesiaci opláchnuť pod tečúcou vodou, bez nutnosti používať chemické čistiace prostriedky.

DeLonghi ECAM 610.74 MB

Intuitívne ovládanie vďaka farebnému displeju 

Vďaka veľkému dotykovému displeju s rozlíšením 4,3 " je používanie kávovaru jednoduché a intuitívne. Interaktívny panel a menu v slovenskom jazyku vás jednoduchým spôsobom prevedú celým procesom prípravy kávy a všetkými krokmi spojenými s údržbou kávovaru. Funkcia „Smart One Touch“ riadi nápoje podľa intenzity používania, takže vás obľúbený nápoj máte vždy po ruke.

DeLonghi ECAM 610.74 MB

Vychutnajte si svoje obľúbené cappuccino

Patentovaný LatteCrema systém vám pripraví tak dokonalé cappuccino s hustou a krémovou mliečnou penou, že ho budete chcieť piť každý deň. Dokonca si môžete vybrať jeden z troch stupňov napeňovania – horúce mlieko, stredná pena alebo hustá pena. LatteCrema systém si poradí i s napenením sójového, mandľového či ryžového nápoja. Špeciálna termokarafa s dvojitou stenou zabezpečí optimálnu teplotu mlieka po dlhšiu dobu. Pre jednoduchšiu údržbu a čistenia mliečneho systému je karafa, vybavená funkciou – automatické čistenie, ktorá spustí cyklus preplachovania vodou a prúdom pary. Okrem toho môžete všetky súčasti karafy umyť v umývačke riadu. Ušetríte čas a budete mať istotu, že karafa je dokonalo čistá.

DeLonghi ECAM 610.74 MB

Exkluzívne nápoje

PrimaDonna Soul zvládne pripraviť až 21 receptov jedným stlačením, vrátane nápoja Cortado, Over Ice a Long Black. Pre milovníkov čaju je k dispozícii exkluzívna funkcia, ktorá prispôsobí teplotu vody podľa daného druhu – čierneho, bieleho, zeleného či Oolong. V balení kávovaru je dedikovaná termokarafa pre funkciu „Káva so sebou“.


DeLonghi ECAM 610.74 MB

Nastavte si chuť svojej obľúbenej kávy

Kávovar umožňuje naprogramovať vašu obľúbenú kávu, alebo dokonca vytvoriť vlastný recept. Vďaka 5 užívateľským profilom si členovia vašej rodiny alebo priatelia môžu uložiť svoj vlastný nápoj, nastaviť veľkosť, pomer kávy a mlieka, a požadovanú teplotu.

DeLonghi ECAM 610.74 MB

Jednoduchá údržba kávovaru

Pre ešte lepší užívateľský komfort sú kávovary De´Longhi vybavené automatickým procesom čistenia a odvápňovania. Z vnútorného okruhu sa zvyšky kávy odstraňujú už pri zapnutí kávovaru a to počas automatického preplachovania. Zároveň sa nahrieva vnútorný okruh, aby mala vaša káva správnu teplotu. Pred vypnutím kávovaru sa vnútorný okruh znovu prepláchne a zbaví sa tak kávových usadenín. Kávovar ohlasuje odvápňovanie a jednoducho vás prevedie jednotlivými krokmi procesu odvápňovania vášho kávovaru. Časti kávovaru je možné taktiež umývať v umývačke riadu.

DeLonghi ECAM 610.74 MB

Ovládanie pomocou mobilnej aplikácie

Mobilná aplikácia Coffee Link umožňuje prípravu nápojov na diaľku, ich úpravu podľa vašich vlastných preferencií, alebo dokonca vytvorenie si vlastných receptov a profilov. Aplikácia naviac obsahuje návody, veľa užitočných rád a interaktívneho sprievodcu, kde sa dozviete o správnej starostlivosti o váš kávovar.


.

Vlastnosti

 • Odnímateľná odkvapkávacia mriežka
 • Technológia Bean Adapt upravuje mletie, teplotu sparenia a dávkovanie
 • Kapacita zásobníka na kávové zrnká 400 gramov
 • Funkcia automatického čistenia
 • Výškovo nastaviteľný odtok kávy pre rôzne veľkosti šálok
 • 21 predinštalovaných programov
 • 5 užívateľských profilov
 • Funkcia kávovej kanvice na prípravu 6 porcií kávy
 • Mliečny systém LatteCrema s nastaviteľnou konzistenciou mliečnej peny
 • Príprava dvoch šálok kávy naraz
 • Mobilná aplikácia Coffee link
 • Funkcia Coffee2Go (súčasťou je hrnček na kávu)
 • Dvojstenná termálna nádoba na mlieko (0,5 l) ideálna na dlhšie temperované mlieko
 • Odvápňovací systém
 • Automatické vypnutie

Technické parametre

Príkon 1450 W
Tlak 19 bar
Hmotnosť 13 kg
Rozmery 49,2 × 32,6 × 52,7 cm

Odkazy

Video