A-J-SED MAXI 40 sada na brúsenie , leštenie čelného skla

A-J-SED MAXI 40 sada na brúsenie , leštenie čelného skla

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Sada na brúsenie čelného skla a iných druhov skliel. Je určená na brúsenie jemných škriabancov na čelnom skle . Výsledok sa dostavý po 1–2 hodinách brúsenia. Nie je vhodná na hlboké ryhy a stopy po karbobrúske. Celý popis
28 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

29.10.2021 - 3.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059891555

Popis

 Je dôležité pred zakúpením tejto sady správne určiť rozsah poškodenia. Ak sú škrabance po celom čelnom skle alebo ideme leštiť jeden škrabanec po stierači, sú to dôležité signáli pre Vás ako správne zvoliť si sadu. Musíme si uvedomiť, že brúsenie čelného skla je zakázané z dôvodu lupového efektu. Leštiaca pasta s obsahom brúsiva sklo nepoškodí, ani nespraví lupový efekt. Lupový efekt môže zostať po samotnom škrabanci teda, ak je škrabanec moc široký napr. 1 cm a viac. Ak ideme leštiť škrabanec po stierači, pravdepodobne by som zvolil sadu AJSED plus 30 alebo Maxi 40. Čas leštenia závisí aj od veľkosti škrabanca. Od 30 minút po dve hodiny a viac. Zlepšenie o 50 až 100 % podľa poškodenia. Ak to bol škrabanec plytký, nebol cítiť nechtom je možné čakať ten lepší výsledok. Ak ale bol hlbší a jemne bol cítiť aj nechtom tu musíme leštiť dlhšie, ale konečný výsledok napríklad po dvoch hodinách leštenia môže byť o 50 až 90 % lepší ako pred leštením, nie na 100 %. Tiež z vnútornej strany ho bude vidieť lupovitým efektom, ale len ten škrabanec nie okolité sklo, kde sme leštili. Ak chceme preleštiť celé čelné sklo tu by som volil len sadu Maxi 40. Rozdelil by som sklo na 4 časti a začal leštiť od vodičovej strany. Tie najhlbšie škrabance sa neodstránia ale jemnejšie zmiznú. Čas brúsenia asi jedna hodina na jednu časť zo štyroch. Úspešnosť 50 až 90 %. 

Brusná pasta MINI 20: je určená na malé škrabance a malé poškodenia. Spotreba : profesionál 2–3 hodiny, začiatočník 1 hodinu brúsenia.

Brusná pasta PLUS 30: je určená na škrabance po stierači a iné škrabance. Spotreba : profesionál 4–5 hodiny, začiatočník 2 hodiny brúsenia.

Brusná pasta MAXI 40: je určená na preleštenie celého skla a iné škrabance. Spotreba: profesionál 6–8 hodín, začiatočník 4 hodiny brúsenia. 

Čo touto pastou neodstránime: malé stopy po kamienkoch , karbobrúske alebo hlbšie škrabance.

Návod na brúsenie čelného skla – YouTube