A-J-SED Economic sada na renováciu svetlometov

A-J-SED Economic sada na renováciu svetlometov

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Sada je určená na renováciu svetlometov. Balenie vystačí na renováciu predných alebo zadných svetlometov min.2 ks. Spreje vystačia na 4 až 6 ks svetlometov. Celý popis
37,90 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

12.7.2022 - 14.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Jozef Macho A-J-SED

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100081727085

Popis

Sada je určená na renováciu svetlometov. Balenie vystačí na renováciu predných a zadných svetlometov min 2 ks. Po prebrúsení ošetríme povrch svetlometov sprejom MAX PRIMER základný lak (slúži na vyplnenie neprebrúsených škrabancov a zabraňuje odlupovaniu laku). Po zaschnutí nanesieme druhú vrstvu spray MAX k2 proti UV a nepriaznivým podmienkám na dlhodobú ochranu svetlometov. 

Lak + prímer bol vyvinutý na vytvorenie ochrany proti UV žiareniu . Tiež je odolný voči oderom a hmyzu, ktorý po náraze na svetlomete zanechá pozostatky . Tieto pozostatky sa môžu správať na lak agresívne a lak znehodnotiť. Tento lak je voči hmyzu odolný. Iné laky od konkurencie zakúpené v obchodoch vám svetlomet ochránia len na 1 maximálne 2 roky. Tuto dobu vám môže skrátiť ešte hmyz voči ktorému nie sú iné laky odolné. Značka Kwasný je Nemecký výrobca ktorý je dlhodobo na popredných miestach v európe. Preto vám vieme zaručiť vysokú kvalitu dlhú životnosť svetlometu po renovácií ,ktorá môže byť aj 5 rokov. Lak je dvojzložkový. Druhá zložka sa aktivuje narazením spodnej časti. Po narazení a zmiešaní je dobré lak použiť do 12 hodín. Skladovanie po narazení a zmiešaní pri nízkej teplote 6–8 stupňov použitelný do 24 hod.

Výdatnosť: približne na 6 ks svetlometov. 

Čo dosiahneme

Zvýšime svietivosť svetlometov , optický stav po brúsení a následnom lakovaní zhodný s novým. Životnosť po renovácií až 5 rokov.

Obsah sady: 77mm

1× Unášač suchý zips

Brusné kotúče:

2× P240 , 2× P 320, 2× P500 , 2× P 1000 , 2× P 2000

1× spray Max Prímer 250 ml

1× spray Max lak 250 ml

4× odmasňovacié utierky zdarma

Návod na použitie

Leštenie svetlometov sadou AJSED MAXI – YouTube