Henkel Absorbér vlhkosti 2x50g
3,60 €

Udržiava interiér bez nadbytočnej vlhkosti, zabraňuje tvorbe hmly a námrazy na oknách, pomáha bojovať proti šíreniu plesní a baktérií vo vozidle.

METABOND CL čistič motorov do 3,5t 250ml
25,90 €

Metabond CL čistič motorov je moderný a technologicky pokročilý prostriedok na vyčistenie a dekarbonizáciu vnútorných častí spaľovacích motorov, prevodoviek a diferenciálov.

Liqui Moly Prípravok na čistenie dieselových vstrekov, 0,5 l
16,30 €

Pre všetky vznetové motory s filtrom pevných častíc aj bez nich. Prevencia pri každej kontrole alebo po opravách na palivovom systéme. Dokonale kompatibilné so všetkými bežnými naftovými a bionaftovými palivami. Až na 75 litrov paliva.

Liqui Moly Prostriedok na dlhodobú ochranu motora, 300 ml
27,40 €

Ochrana proti opotrebeniu motorov, prevodoviek, čerpadiel a kompresorov. Cera Tec sa pridáva do oleja (dostatočný objem 5 litrov oleja). S dlhodobým účinkom na 50 000 km. Nevhodné pre použitie s mokrými spojkami.

VIF Super Benzín Aditiv
9,99 €

VIF Super Benzín aditív je účinná multifunkčná prísada do všetkých druhov benzínov.

Liqui Moly Prostriedok proti úniku oleja, 300 ml
12,19 €

Vhodné pre všetky komerčné motorové oleje v benzínových a naftových motoroch s filtrom pevných častíc a bez filtra. Až pre 5 l motorového oleja. Nie je vhodný pre motocykle s mokrými spojkami.

Liqui Moly Aditívum do benzínu, 300 ml
8,39 €

Aditívum vhodné pre všetky benzínové motory – do olovnatých aj bezolovnatých benzínov. Pre pridanie priamo do palivovej nádrže. Až na 75 litrov paliva. Účinky trvajú až 2 000 km.

SONAX AC SX409100 Obnovovač plastů černý,100 ml
8,82 €

Vaše čierne lišty a časti nárazníka už nie sú tým, čo boli? Nevadí. Máme pre vás pripravený produkt, ktorý vyblednuté a zvetrané plastové časti na vonkajších častiach vozidla privedie opäť do reprezentatívneho stavu. Aplikácia je úplne jednoduchá. Po nanesení chráni plasty pred ďalším starnutím.