Henkel Absorbér vlhkosti 2x50g
4,68 €

Udržiava interiér bez nadbytočnej vlhkosti, zabraňuje tvorbe hmly a námrazy na oknách, pomáha bojovať proti šíreniu plesní a baktérií vo vozidle.

Liqui Moly Prípravok na čistenie dieselových vstrekov, 0,5 l
16,30 €

Pre všetky vznetové motory s filtrom pevných častíc aj bez nich. Prevencia pri každej kontrole alebo po opravách na palivovom systéme. Dokonale kompatibilné so všetkými bežnými naftovými a bionaftovými palivami. Až na 75 litrov paliva.

VIF Super Benzín Aditiv

VIF Super Benzín Aditiv

Hodnotenie: 5
9,99 €

VIF Super Benzín aditív je účinná multifunkčná prísada do všetkých druhov benzínov.

Liqui Moly Prostriedok proti úniku oleja, 300 ml
12,19 €

Vhodné pre všetky komerčné motorové oleje v benzínových a naftových motoroch s filtrom pevných častíc a bez filtra. Až pre 5 l motorového oleja. Nie je vhodný pre motocykle s mokrými spojkami.

DYNAMAX CETANE BOOSTER 1:1000 150ML
6,25 €

Pre lepšiu horľavosť paliva. Zvyšuje cetánové číslo paliva až o 5 bodov. Lepší štart za studena. Použitie: Pridajte do nádrže 150 ml na 60 litrov motorovej nafty pred každým tankovaním.

DYNAMAX ČISTENIE OLEJOVÉHO SYSTÉMU 300ML
8,11 €

Rozpúšťa znečistenia v celom olejovom systéme. Zlepšená a stabilná kompresia vo všetkých valcoch. Zabraňuje kontaminácií čerstvého oleja. Prípravok slúži na odstraňovanie usadenín a nečistôt usadených v olejovom systéme, čím obnovuje kompresiu piestnych krúžkov.

DYNAMAX DXC3-PNEUPASTA 5L
12,22 €

Pasta na uľahčenie montáže a demontáže plášťov motorových vozidiel. Pasta nepoškodzuje gumu a lak.

DYNAMAX DXI3- OSVIEŽOVAČ VZDUCHU 500 ML
4,85 €

Vysoko účinný neutralizátor zápachu, ktorý odstraňuje nepríjemné zápachy rýchlo, bezpečne a trvalo. Pôsobí proti rôznym zápachom ako nikotín, zápachu domácich zvierat a mnohým ďalším zápachom. Zanecháva príjemnú vôňu. Ideálne pre použitie vo vozidlách, na látky, domáce potreby a viac.

DYNAMAX DXT7 ŠTARTOVACÍ SPREJ 400ML
6,32 €

Pomôcka pri poruchách štartovanie s motormi s vnútorným spaľovaním. Bezpečný štart za studena všetkých motorov je možný vďaka špeciálnej kombinácii surovín použitých v spreji.

DYNAMAX JEDNORÁZOVÁ ZIMNÁ STAROSTLIVOSŤ O NAFTU 150ML
5,35 €

Zlepšené prietokové a mazacie vlastnosti. Prevencia voči parafínovým krištáľom až do – 28°C. Zaisťuje zlepšenie prietokových vlastností motorovej nafty. Je vhodný pre použitie vo všetkých dieselových agregátoch s alebo bez DPF. Balenie obsahuje dávkovač. Riedenie: 500 ml na 500 l nafty. Odp…

DYNAMAX KERAMICKÁ PRÍSADA DO OLEJA 300ML
29,65 €

Vytvára ochrannú vrstvu proti opotrebeniu. Zníženie prevádzkovej hlučnosti, trenia a opotrebenia. Obsahuje vysoko účinný balík aditív pre zvýšenie ochranných vlastností všetkých druhov motorových olejov voči opotrebovaniu. Podporuje zníženie treni a a zvyšuje prevádzku. NEOBSAHUJE CHLÓR !

DYNAMAX ODSTRAŇOVAČ BAKTÉRIÍ V NAFTE 150 ML
6,32 €

Dezinfikuje kompletný dieselový systém / skladovacie nádrže. Zabraňuje tvorbe baktérií, hubám a plesniam. Vhodný na použitie vo všetkých dieselových agregátoch a skladovacích nádržiach. Dezinfikuje kompletný dieselový systém/skladovacie nádrže. Zabraňuje tvorbe baktérií, hubám a plesniam. Ú…

DYNAMAX PRÍPRAVOK NA HYDRAULICKÉ ZDVIHÁTKA 300ML
6,50 €

Predchádza opotrebeniu hydraulických zdvíhadiel. Vytvára ochrannú vrstvu pre zníženie hluku. Prípravok znižuje poškodenie hydraulických zdvíhadiel pri vzájomnom trení a tým aj hluk produkovaný opotrebovaním zdvíhadiel. 

DYNAMAX STAROSTLIVOSŤ A OCHRANA MOTORA 300ML
9,35 €

Zvýšená ochrana proti opotrebeniu. Kompatibilný s minerálnymi aj syntetickými olejmi. Chráni proti zriedeniu oleja. Obsahuje vysoko účinný balík aditív pre zvýšenie ochranných vlastností všetkých druhov motorových olejov voči opotrebovaniu. 

DYNAMAX UTESŇOVAČ CHLADIČA 300 ML
7,63 €

Utesňuje praskliny a malé úniky chladiacej kvapaliny. Pomáha vyhnúť sa drahej oprave Vhodný pre použitie vo všetkých vodou chladených chladiacich systémoch. Spoľahlivo, rýchlo a jednoducho utesní praskliny a malé úniky chladiacej kvapaliny. Vhodné aj ako prevencia.

DYNAMAX ZIMNÉ ADITÍVUM DO BENZÍNU 300ML
6,64 €

Slúži ako prevencia usadzovania vody v palivovom systéme benzínových motorových vozidiel a následnému zamedzeniu tvorby mikrokryštálov ľadu. Vďaka svojmu zloženiu znižuje koróziu a kyslosť vzniknutú oxidáciou.

DYNAMAX ZIMNÉ ADITÍVUM DO NAFTY 500ML 1:1000
7,31 €

Zlepšené prietokové a mazacie vlastnosti. Prevencia voči parafínovým krištáľom až do –28°C. Zaisťuje zlepšenie prietokových vlastností motorovej nafty. Balenie 500 ml na 500 l nafty. Používať počas zimného obdobia pri tankovaní.

DYNAMAX ZVÝŠENIE OKTÁNOVÉHO ČÍSLA 300ML
8,40 €

Zvýšenie oktánového čísla až o 3 body. Zlepšené štartovacie a výkonnostné vlastnosti. Prípravok pre zvýšenie oktánového čísla pre nízko oktánové palivá, alebo pre použitie v motoroch s vysoko oktánovými požiadavkami.