Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 25919491

Green Cell LiFePO4 batéria 20Ah 12.8V 256Wh lítium železo fosfátová batéria

Green Cell LiFePO4 batéria 20Ah 12.8V 256Wh lítium železo fosfátová batéria

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a rýchlosťou nabíjania . Je tiež dôležitejšou a ľahšou alternatívou k oloveným batériám. LiFePO4 si zachováva svoju kapacitu na viac ako 80% aj po 2 000 nabíjacích cykloch , čím sa zabezpečuje životnosť viac ako 7 Celý popis
157,51 €
Tovar od: klavesnica.sk
157,51 €
Doprava zadarmo
Posledný kus

26.9.2023 na výdajnom mieste
26.9.2023 - 27.9.2023 na vašej adrese

Popis

LiFePO4 batéria 20Ah 12.8V 256Wh lítium železo fosfátová batéria


1 Čo je batéria LiFePO₄?

LiFePO4 je lítium-železitá fosfátová batéria s vysokou hustotou energie a nízkou rýchlosťou samovybíjania , ktorá sa používa hlavne na pohon elektrických vozidiel a tiež sa používa v solárnych zariadeniach. V porovnaní s tradičnými olovenými batériami ponúkajú LiFePO4 značné výhody vrátane vyššieho nabíjacieho a vybíjacieho prúdu, dlhšej životnosti batérií a možnosti hlbokého vybitia bez tendencie znižovať celkovú kapacitu . Napriek vyššej cene sa batérie LiFePO4 vyznačujú podstatne nižšími prevádzkovými nákladmi, kvôli ktorým sa nákup rýchlo vypláca. Robia hodnotnú investíciu a inteligentné dlhodobé riešenie.

2

2 (1)Najvyššia energetická trieda

Batérie LiFePO4 ponúkajú vyššiu hustotu energie ako olovené batérie dostupné na trhu. Nemajú žiadny pamäťový efekt, ktorý znižuje skutočnú kapacitu batérie počas prevádzky, a rýchlosť samovybíjania je nízka, čo znamená, že nabíjanie nie je veľkým problémom. Batérie majú tiež krivku plochého vybitého napätia a sú preto považované za najbezpečnejšie nabíjateľné batérie na trhu. Pri kúpe batérie s obsahom fosforečnanu lítno-železného nemusíte musieť si robiť starosti s údržbou; nie je to potrebné. Všetky batérie, keď sa nepoužívajú, prirodzene strácajú energiu. U LiFePO4 je táto strata znížená na minimum, čo znamená, že budete mať prístup k energii kedykoľvek ju budete potrebovať.

3

3 (1)Obrovská sila v malom rozmere 

Jednou z najdôležitejších výhod batérie LiFePO4 je jej súčasný výkon, tj. Schopnosť batérie dodať maximálnu dostupnú energiu v krátkom čase. V porovnaní s inými batériami dostupnými na trhu, lítium zaisťuje rovnaký alebo dokonca vyšší výkon pri menej ako polovici hmotnosti a veľkosti olovenej batérie. To znamená väčšie možnosti montáže a zjednodušenú inštaláciu! Vďaka všetkým týmto vlastnostiam sa nanofosfátové batérie často používajú na zníženie celkovej hmotnosti vozidla , napr. na člnoch, kde sa musí udržiavať nízka hmotnosť a vyváženie.

4

4 (1)Sme pripravení pracovať za každých podmienok

Technológia LiFePO4 zaisťuje tepelnú a chemickú stabilitu, takže teplota výrazne neovplyvňuje ich výkon. Môžu efektívne pracovať v širokom rozmedzí teplôt od –10 do 45 ° C pri zachovaní svojej vysokej kapacity.

Batérie sú navyše vybavené prvotriednym BMS (Battery Management System). Úlohou tohto systému je monitorovať napätie a teplotu článkov počas nabíjania aj vybíjania. Ak dôjde k prekročeniu nebezpečných hodnôt, systém vypne napájanie a zaisťuje tak bezpečnosť batérie, pripojených zariadení a predovšetkým užívateľa!

Batérie LiFePO4 sú vyrobené z ľahkých kovov, bez obsahu toxických chemikálií, vďaka čomu sú úplne bezpečné pre životné prostredie. Recyklácia týchto batérií je jednoduchá a neprodukuje vysoké náklady, preto zakúpením fosfátových batérií výrazne znížite množstvo elektroodpadu a pomôžete chrániť životné prostredie.

5

5 (1)Nespočetné využitie

Batérie LiFePO4 boli navrhnuté pre ľahký prístup k efektívnemu zdroju energie, ktorý si poradí aj s najťažšími podmienkami. Používajú sa okrem iného ako batérie pre elektromobily, kde sa vďaka vysokej rýchlosti vybíjania dokonale vyrovnajú so štartujúcimi automobilmi a poskytujú stabilnú a dlhotrvajúcu jazdu. Používajú sa tiež tam, kde záleží na veľkosti a hmotnosti zdroja energie – v obytných autách, elektrických člnoch alebo na invalidných vozíkoch. Používajú sa tiež vo fotovoltaike, ktorá sa pomaly stáva energetickým štandardom pre domácnosti a dokonca aj pre celé nehnuteľnosti.

6

Vhodné pre modely:

Pre vodné zariadenie
Pre prívesné motory
Veterné elektrárne
Solárny panel
Elektrické vozidlá
Prevodníky napätia 12V
Elektrické motory
Prívesné motory
12V zariadenia
Golfová karta
Invalidný vozík
Veterná energia
Solárne osvetlenie ciest
Inštalácia vypnutá
Cestná lampa
Práčka
Zdvíhacia plošina
Zdvíhač plošiny
Cestovný príves
Alarmový systém
Samohybná práčka
Čistiace zariadenia
Medicínske vybavenie
Vysokozdvižný vozík
Núdzové napájanie
Diaľkové monitorovanie
rybarska lod
pre štvorkolku
na veterné farmy
na fotovoltaiku
pre inštaláciu mimo siete
na jachtu
na kajak
do obytného auta
na katamarán
pre kosačku
do Kutry
do LSV
pre cestné žiarovky
pre Stroje pre
pre monitorovanie
do Motocykla
na motorový čln
na PTV
pre solárny panel
pre pracovnú plošinu
pre Hoist z
pre elektrické vozidlá
pre meniče napätia
pre cestovný príves
do štvorky
na RV
pre elektromotor
na solárne osvetlenie
do poplachových systémov
pre samohybnú práčku
do spoločnosti UPS
pre 12V zariadenia
na čistiace zariadenie
pre lekárske vybavenie
pre golfový vozík
pre Invalidný vozík
pre vysokozdvižný vozík
pre Zametač
pre núdzové napájanie
pre vzdialené monitorovanie
na čln
na rybársky čln
na Plachetnicu
v kempingu

 


 • Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a rýchlosťou nabíjania . Je tiež dôležitejšou a ľahšou alternatívou k oloveným batériám.
 • LiFePO4 si zachováva svoju kapacitu na viac ako 80% aj po 2 000 nabíjacích cykloch , čím sa zabezpečuje životnosť viac ako 7 rokov . Vďaka nízkému samovybíjaniu je batéria plne funkčná aj po roku nepoužívania.
 • Vysoká životnosť a trvanlivosť, nízka hmotnosť a aktuálne parametre zaisťujú, že batérie sa používajú na pohon rekreačných vozidiel a obytných automobilov, člnov a fotovoltaiky .
 • Batérie sú vybavené systémom správy batérií BMS, ktorý riadi nielen nabíjanie a vybíjanie batérie, ale aj teplotu, aby sa zaistila bezpečnosť.5907813966095
CAV07
GREEN CELL

 • Celková energia: 256 Wh
 • Kapacita: 20 Ah
 • Napätie: 12.8 V
 • Rozmery: 181×76×170mm mm
 • Špičkový výbojový prúd: 30 A
 • Štandardný nabíjací prúd: 10 A
 • Štandardný vybíjací prúd: 20 A
 • Typ: LiFePO₄
 • Výrobca: Green Cell