Kód: 22457720

Pokter Autopoťahy pre Volkswagen Golf (I) 1974-1983 Forced K-1 - červené 2+3

Pokter Autopoťahy pre Volkswagen Golf (I) 1974-1983 Forced K-1 - červené 2+3

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Autopoťahy Univerzálne FORCEDTieto univerzálne poťahy sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov a sú určené pre náročného zákazníka. Celý popis
62 €
Tovar od: AUTOobchod
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
62 €
Pri zaobstaraní MALL karty 32 €

28.3.2023 - 29.3.2023 na vašej adrese

Popis

Autopoťahy Univerzálne FORCED

Tieto univerzálne poťahy sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov a sú určené pre náročného zákazníka. Poťahy boli navrhnuté a prispôsobené automobilu, aby sa zachovala továrenská funkčnosť sedadiel.

Pri daných autopoťahoch sú špecifické jednotlivé prvky čalúnenia, vďaka čomu si sedadlá zachovávajú plnú funkčnosť a tvar. V mieste aibagov sú navrhnuté špeciálne švy, ktoré sa pri vystrelení airbagu roztrhnú.

Poťahy Forced sú vyrobené z kvalitnej ekokože so štruktúrou prírodnej kože. Materiál použitý na ušitie poťahu je odolný a vodeodolný. Poťahy majú zvýšenú odolnosť proti oderu a opotrebovaniu.

Výhody:

– kombinácia eko kože
- zadné poťahy sú oddelené zipsom čo umožňuje sklápanie sedadiel
- dvojité prešitie pre ešte väčšiu pevnosť
- sú odolné voči vlhkosti a pokrčeniu
- okraje poťahov sú lemované kvalitnou kožou,
- luxusný dizajn
- chránia originálne autopoťahy
- ATEST 8SD

Materiál:

Autopoťahy sú vyrobené z eko kože. Tieto poťahy sú univerzálne, no pasujú do väčšiny automobilov s bežnými sedadlami. Nesedia na sedadlá ktoré sú športové alebo špeciálne tvarované. Ak sa vyžadujete presnosť a dokonalý strih a máte tieto požiadavky musíte hľadať výrobcu, ktorý šije autopoťahy na mieru ( hlavnou nevýhodou poťahov šitých na mieru je niekoľko násobne vyššia cena a dlhá doba dodania) Univerzálne teda neznamená vhodné na každé sedadlá. Sú prípady kedy si musíte dať ušiť len poťahy na mieru.

Technické špecifikácie poťahov :

Funkčnosť bočných airbagov pri poťahoch bola potvrdená bezpečnostným certifikátom B28 vydaným profesionálnym automobilovým inštitútom PIMOT.

Vzhľadom na, že poťahy sú univerzálne, neobsahujú vopred vyrobené otvory pre bezpečnostné pásy a hlavové opierky, nakoľko každý automobil

má tieto otvory umiestnené odlišne. Po starostlivej montáži poťahov je nutné otvory dorobiť, napriek tomu sú tieto autopoťahy vyrobené z kvalitných materiálov s pevnou podšívkou, vďaka čomu sa vytvorené otvory nebudú deformovať.

Na čistenie materiálu sa nesmú používať čistiace prostriedky s obsahom chlóru. Ak je to nutné, je možné materiál vyžehliť. Pri žehlení je potrebné, aby ste medzi materiál a žehliacu plochu položili čistý biely textil. Teplota žehlenia nesmie byť vyššia než 100 °C. Pri suchom čistení nesmie byť použitý čistiaci prostriedok s obsahom trichlóretylénu (priemyselné rozpúšťadlo). Taktiež je nutné, aby ste zabránili priamemu kontaktu materiálu s parnými zariadeniami.

Rozmery autopoťahov univerzálnych

Predné sedáky (šírka x dĺžka) 55 × 50 cm

Predné operadlá (šírka x výška) 54 × 62 cm

Zadný sedák (šírka x dĺžka) 125cm x 58 cm

Zadné operadlo (šírka x výška) 125 × 78 cm

Rozmery poťahov sú merané v roloženom stave (nie osadených vo vozidle), preto treba brať do úvahy, že poťahy sa dokážu natiahnuť prostredníctvom systému háčikov a gumičiek, a tak ich vieme správne prispôsobiť Vašim sedadlám. Autopoťahy sa po určitom čase dokážu sedadlám prispôsobiť.