10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

AUTO-DEKOR Autopoťahy Elegance pre RENAULT SCENIC III (2009-2013) 176-P1

AUTO-DEKOR Autopoťahy Elegance pre RENAULT SCENIC III (2009-2013) 176-P1

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
DELENIE ZADNÉHO SEDADLA: 3×1 samostatné sedadlá Poťahy sú vyrobené a homologované s ohľadom pre používanie v automobiloch s bočnými airbagmi. V mieste airbagu je na poťahu špeciálny zdvojený šev, ktorý v prípade nutnosti nebráni otvoreniu airbagu.Centrálne a bočné časti sú vyrobené zo 100% polyester
100,95 €
Tovar od: VTV s.r.o.
100,95 €
Doprava zadarmo

30.7.2024 - 31.7.2024 na vašej adrese

Popis

 

DELENIE ZADNÉHO SEDADLA:

3×1 samostatné sedadlá

 

Poťahy sú vyrobené a homologované s ohľadom pre používanie v automobiloch s bočnými airbagmi. V mieste airbagu je na poťahu špeciálny zdvojený šev, ktorý v prípade nutnosti nebráni otvoreniu airbagu.

Centrálne a bočné časti sú vyrobené zo 100% polyesteru, ktorý má štruktúru, ktorá zaisťuje aktívne prúdenie vzduchu systémom Air-Stream a umožňuje maximálnu aktivitu a vetranie. Systém Air-Stream pričom umožňuje rýchlejší prenos vlhkosti, zabraňuje hromadeniu tepla a regulácii energetickej rovnováhy tela. Preto sú lepšie vlastnosti klímy, komfortné sedadlá, ktoré priamo ovplyvňujú koncentráciu riadenia auta a tiež pohodlie sedadiel a zdravie cestujúceho.

– nešmýkajú sa
- jednoducho sa nasadzujú a aj vyberajú
- môžu sa prať, jednocuhé čistenie (informácie o praní sú na poťahoch)
- interiéru dodávajú moderný „look“
- umožňujú pohodlné sedenie
- tovar je nový a bezpečne zabalený voči poškodeniu

Rad vysoko kvalitných produktov, vyrobených z odolných materiálov a prísad. Obsahuje všetky systémy na zabezpečenie plnej funkčnosti produktu.

Autopoťahy radu Elegance majú bočné časti vyrobené z odolného, látkového čalúnenia, stredná časť je vyrobená z velúrovej, vzorovanej tkaniny. Tieto materiály sú laminované polyuretánovou penou a podšívkou. Okrem toho sa na nich nachádza ešte jemná výšivka, typická pre rad Elegance. Dostupné sú v troch starostlivo vybraných, estetických vzoroch.

Dokonalé prevedenie a znázornenie tvarov pôvodného čalúnenia garantuje bezkonkurenčnú kvalitu v porovnaní s ostatnými autopoťahmi na trhu.

Každý prvok čalúnenia, (v závislosti od daného modelu automobilu) bol vyrobený samostatne, vďaka čomu autopoťahy tejto línie poskytujú plnú funkčnosť a sú 100% kompatibilné s originálnymi kreslami. Akékoľvek úpravy pre otvory v hlavových opierkach, rukoväte, či iné komponenty sú predpripravené a esteticky doladené.


Naše autopoťahy majú aj špeciálne švy prispôsobené na AIRBAG vankúše, takže sú vhodné pre vozidlá s bočnými airbagmi v sedadlách, zároveň však aj pre štandardné sedadlá. Vďaka špeciálnemu švu sú sedadlá pokryté v celom svojom rozsahu bez toho, aby zasahovali do práce AIRBAG-ov.Prirodzene, toto riešenie bolo opakovane testované a certifikované. Štúdia boli vykonané Centrom pre automobilový priemysel (PiMOT) so sídlom vo Varšave, ktorý schválil bezpečenosť výrobku a udelil mu certifikát bezpečnosti „B“.

Pri výrobe autopoťahov sa myslelo aj na odolnosť voči špine a na čo najjednoduchšie čistenie. Poťahy vyrábané našou firmou dokonale chránia sedadlá pred znečistením, sú odolné, ľahko sa čistia a vďaka módnym vzorom osviežujú interiér a zlepšujú jeho estetický dojem.

Balené sú vo forme funkčných, opakovane použiteľných tašiek, ktoré môžu byť neskôr použité na uschovanie rôznych predmetov.