SIXTOL 3DGumové koberce PEUGEOT 308, 2014>

SIXTOL 3DGumové koberce PEUGEOT 308, 2014>

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Koberce gumové pre Peugeot 308. Celý popis
30,59 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: TorriaCars

Skladom u partnera 5+ kusov

29.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100034243453

Popis

3DGumové koberce PEUGEOT 308, 2014>


Presné rozmery:
  • Koberce sú vyrobené presne podľa tvaru podlahových plôch konkrétneho typu vozidla. Odpadá tak zložité porovnávanie mnohokrát nepresných univerzálnych kobercov a nutnosť problematického zastrihávanie do požadovaného tvaru.
Použitie:
  • Koberce sú ľahko umývateľné, s rýchlou možnosťou vysypanie nečistôt a jednoduchou inštaláciou.
Materiál:
  • Vysoko odolná guma zaisťuje kobercom vysokú pružnosť, ktorá zabezpečí pri ohýbaní (napr. Pri skladovaní), že sa koberce roztiahnu opäť do pôvodného tvaru.
Ochrana:
  • Výhodou týchto kobercov je zvýšený okraj, chrániaci interiér interiéru vozidla pred vysypaním sypkých materiálov (piesok, hlina) či vyliatím tekutín (voda), nečistôt, prachu, snehu a pod. Do interiéru vozidla, s odolnosťou voči presiaknutiu olejov, benzínu a čiastočne aj voči elektrolytu z akumulátorov.
Pohodlie:
  • Nepríjemnému posunu kobercov po podlahe vozidla či zhrňovanie pod pedále účinne zamedzí špeciálne protišmykové tvarovanie na spodnej strane kobercov, ktoré sa ľahko prichytí k originálnemu čalúnenia podlahových priestorov.
Údržba:
  • Koberce sú ľahko umývateľné, uspôsobené pre štandardné údržbu pomocou bežných čistiacich prostriedkov (napr. Umývanie vlažnou vodou s neagresívnym neabrazívnym saponátom a pod.). Čistenie je možné ľahko vykonávať mimo vozidla. Ľahké je tiež pravidelné vysypanie nečistôt, ktoré zvládnete za niekoľko sekúnd.