Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Audio príslušenstvo do auta

Vyberte si zo širokej ponuky tovaru z kategórie audio príslušenstvo do auta alebo si ich nechajte zoradiť od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného tovaru od ostatných užívateľov.

Zobraziť viac
  • Nákup vám doručíme ešte dnes.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Produkty z kategórie audio príslušenstvo do auta si môžete sami vyzdvihnúť v širokej sieti výdajných miest.
  • Potrebujete poradiť? Naša zákazníka podpora funguje 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online či na dobierku.
  • Ak sa vám zakúpený výrobok nepáči, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Upresniť parametre
Iso Trade FM bluetooth vysielač / nabíjačka Iso Trade FM bluetooth vysielač / nabíjačka
Iso Trade FM bluetooth vysielač / nabíjačka

bROADCAST zVÝŠENIE FUNKČNOSTI RÁDIA – FM vysielač je spôsob, ako zvýšiť funkčnosť staršieho typu autorádia. Tento malý gadget umožňuje prenos hudobných súborov z prenosných médií, takže vodič a ľudia, ktorí s ním cestujú, nie sú nútení počúvať len hudbu z rozhlasových staníc. kOMPATIBILITA – prezen

môžete mať 13.12

Partner: Aga24
SENCOR SWM 3535 Iso Trade FM bluetooth vysielač / nabíjačka
SENCOR SWM 3535

Máte hlúpe autorádio? Tak mu dodajte ingeligenciu a rozšírte funkcie pripojením šikovného Bluetooth modulátora Sencor SWM3535, ktorý má USB porty pre prehrávanie aj nabíjanie, podporuje pamäťové karty, ponúka 206 FM frekvencií a je kompatibilný so súbormi MP3, WMA, FLAC, WAV. Vstavaný mikrofón slúži pre handsfree.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SENCOR SWM 4545 Iso Trade FM bluetooth vysielač / nabíjačka
SENCOR SWM 4545

Nevie vaše autorádio prehrávať hudbu z USB? Nepodporuje pamäťové karty? Potom vám príde vhod praktický Bluetooth transmitter Sencor SWM 4545 so vstavaným mikrofónom pre handsfree hovory, so slotom na microSD / TF karty a s 2 × USB konektormi. FM modulátor ponúka 206 FM staníc a podporu súborov MP3 / WMA / FLAC i WAV.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SENCOR SWM 4848 SENCOR SWM 4848
SENCOR SWM 4848

Nevie vaše autorádio prehrávať hudbu z USB a pamäťovej karty? Potom vám príde vhod praktický Bluetooth transmitter Sencor SWM 4848 so vstavaným mikrofónom pre handsfree hovory, so slotom na microSD / TF karty a s 2 × USB konektormi vrátane QC3. 0 rychlonabíjecího portu. FM modulátor ponúka 206 FM staníc a podporu MP3 / WMA / FLAC i WAV.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Akai FMT-93BT SENCOR SWM 4848
Akai FMT-93BT

Urobí z hlúpeho autorádia to nejiteligentnejšie na Zemi – šikovný Bluetooth transmitter Akai FMT-93BT zaistí prenos handsfree hovorov a prehráva MP3, FLAC, APE, WAV a WMA súborov, a to zo zdrojov ako microSD karta, USB zariadenie alebo priamo cez BT. Pracuje s frekvenciami 87,5 – 108 MHz, má 2 USB porty pre nabíjanie pripojených prístrojov a je vybavený farebným LCD displejom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akai FMT-20BT SENCOR SWM 4848
Akai FMT-20BT

Urobí z hlúpeho autorádia to najinteligentnejšie na Zemi – šikovný Bluetooth transmitter Akai FMT-20BT zaistí prenos handsfree hovorov a prehrávanie MP3 a WMA súborov, a to zo zdrojov ako microSD karta , USB zariadenie alebo priamo cez BT. Pracuje s frekvenciami 87,5 – 108 MHz, má 2 USB porty pre nabíjanie pripojených prístrojov a je opatrený LED displejom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Výpredaj
Retoo Bluetooth auto handsfree 5.0 Alum online Logo ŠKODA pre projektor značky automobilu (len logo)
Retoo Bluetooth auto handsfree 5.0

Ak často cestujete autom, ale zároveň sa vám často stáva, že počas jazdy telefonujete a držíte telefón v ruke, čím ohrozujete seba a svojich blízkych. Máme niečo pre vás. Súprava hands-free vám umožní bezpečne a pohodlne telefonovať počas jazdy.

môžete mať 08.12 - 12.12

Partner: Reto MB
4Cars Anténa SHARK so zosilňovačom Alum online Logo ŠKODA pre projektor značky automobilu (len logo)
4Cars Anténa SHARK so zosilňovačom

Štýlová anténa AM-FM. Auto anténa je ideálny pre každé auto. Veľmi rýchla montáž prilepením na strechu automobilu.Využíva existujúcu kabeláž, budete potrebovať len skrutkovač. Rozmery: 15 × 7,5 cmFarba: čierna

môžete mať 05.12

Alum online Logo ŠKODA pre projektor značky automobilu (len logo) Alum online Logo ŠKODA pre projektor značky automobilu (len logo)
Alum online Logo ŠKODA pre projektor značky automobilu (len logo)

Ste pyšní na to, aké auto máte, a chcete s ním ešte o trochu viac zažiariť? Zaobstarajte si LED projektor, ktorý prilepíte na spodnú časť dverí vášho automobilu. Po otvorení dverí auta premietne na zem logo vybranej automobilky. Tento produkt je iba logo, LED projektor je potrebné dokúpiť.

môžete mať 07.12

Partner: Alum SK
Výpredaj
Retoo FM transmitter bluetooth nabíjačka 2xUSB MP3 SD LCD Retoo FM transmitter bluetooth nabíjačka 2xUSB MP3 SD LCD
Retoo FM transmitter bluetooth nabíjačka 2xUSB MP3 SD LCD

Praktický a starostlivo vyrobený vysielač je zariadenie, ktoré výrazne zlepší komfort vášho života. Ideálne zariadenie pre ľudí, ktorí sú neustále v pohybe. Je perfektný pri jazde autom. Ideálne na nabíjanie telefónu alebo vybavovanie hlasových hovorov. Funkcia FM Bluetooth umožňuje bezplatnú.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Reto MB
SkyShowtime zadarmo
Ambit DAB-008 Retoo FM transmitter bluetooth nabíjačka 2xUSB MP3 SD LCD
Ambit DAB-008

Pomôže s prenosom DAB+ rádia do vášho autorádia bez DAB+ tunera pomocou FM vysielača alebo Line-Out – šikovný FM transmitter Ambit DAB-008 ďalej disponuje Bluetooth 4.2 bezdrôtovou technológiou, AUX Out portom, slotom pre TF karty. Ponúka aj dopravné hlásenia a handsfree režim.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Výpredaj
Retoo FM vysielač bluetooth 5.0 usb multifunkčný 8v1 Retoo FM transmitter bluetooth nabíjačka 2xUSB MP3 SD LCD
Retoo FM vysielač bluetooth 5.0 usb multifunkčný 8v1

Praktický a starostlivo vyrobený vysielač je zariadenie, ktoré výrazne zlepší komfort vášho života. Ideálne zariadenie pre ľudí, ktorí sú neustále v pohybe. Je perfektný pri jazde autom. Ideálne na nabíjanie telefónu alebo vybavovanie hlasových hovorov. Má vstavaný mikrofón a digitálny displej.

môžete mať 08.12 - 12.12

Partner: Reto MB