Apple iPhone X 64GB Strieborný

Hodnotenie: 5 7 hodnotení Značka: Apple Náš kód: 1079097

Doprava zadarmoDarčekVýpredaj

Apple iPhone X 64GB Strieborný + bezdrátová nabíječka ZADARMO!

iPhone sme si vždy predstavovali ako zariadenie, ktoré je vlastne len obrazovka. Ktorá ustúpi tomu, čo na ňom práve robíš. A ktorá je tak inteligentná, že reaguje na dotyk, slová a pohľady. S iPhonom X sme túto predstavu premenili na realitu. Takto vyzerá budúcnosť. Celý popis

779
5 7
1 179 €
779 €
-33%

Náš kód: 1079097

Mesačne od:
77,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

iPhone X

iPhone sme si vždy predstavovali ako zariadenie, ktoré je vlastne len obrazovka. Ktorá ustúpi tomu, čo na ňom práve robíš. A ktorá je tak inteligentná, že reaguje na dotyk, slová a pohľady. S iPhonom X sme túto predstavu premenili na realitu. Takto vyzerá budúcnosť.

Displej, kam sa pozrieš

Celý iPhone X je displej. Úplne nový 5,8-palcový Super Retina displej, ktorý ťa uchváti vždy, keď ho vezmeš do dlane. Displej vďaka novým výrobným postupom a novej technológii presne kopíruje krivky a elegantne zaoblené rohy telefónu. Prvá OLED obrazovka, ktorá zodpovedá štandardom iPhonu, má fantasticky verné farby, dokonale temnú čiernu, vysoký jas a kontrastný pomer 1 000 000:1. Do malého priestoru sa nám podarilo vtesnať technológie, ktoré patria k najsofistikovanejším, ktoré sme kedy vyvinuli. Vrátane kamier a snímačov systému Face ID. Vôbec najodolnejšie sklo na smartfóne, vpredu aj vzadu. Chirurgická oceľ. Bezdrôtové nabíjanie. Odolnosť voči vode a prachu. Ovládanie známymi gestami je prirodzené a intuitívne. Namiesto stláčania tlačidla sa na plochu dostaneš jedným prejdením od spodného okraja obrazovky.

Revolúcia v rozpoznávaní

Teraz môžete použiť svoju tvár ako heslo. Face ID je bezpečný nový spôsob odomykania telefónu a overovania totožnosti. Face ID používa TrueDepth kameru a dá sa ľahko nastaviť. Premieta a analyzuje viac ako 30 000 neviditeľných bodov, z ktorých zostavuje presnú hĺbkovú mapu tvojej tváre.

Predný fotoaparát – Premýšľa dopredu

Vytváraj si krásne selfie s ostrým popredím a umelecky rozostreným pozadím. Nová funkcia portrétneho režimu presvedčivo simuluje svetelné efekty ako z ateliéru. TrueDepth kamera analyzuje viac než 50 rôznych pohybov mimických svalov a zrkadlí tvoj výraz v 12 animovaných emotikonoch Animoji. Nechaj za seba prehovoriť pandu, prasiatko alebo robota.

Vedieť fotografovať už nie je taká veda

Väčší a rýchlejší 12 MP snímač. Nový farebný filter. Hlbšie pixely. A nový teleobjektív s optickou stabilizáciou obrazu. S priestorovo citlivými fotoaparátmi v kombinácii s presným mapovaním tváre dosiahneš svetelné efekty ako z ateliéru. Oba zadné fotoaparáty majú optickú stabilizáciu obrazu a rýchle objektívy pre výnimočné snímky a videá aj pri slabom svetle. Fotoaparát iPhonu X so širokouhlým objektívom a teleobjektívom disponuje optickým zoomom. V kombinácii s digitálnym zoomom dosahuje až 10 × priblíženie fotiek a 6 × priblíženie videa.

Nadľudská inteligencia

A11 Bionic je vôbec najvýkonnejší a najinteligentnejší čip v smartfónoch. Obsahuje neurónový engine, ktorý zvláda až 600 miliárd operácií za sekundu. Štyri úsporné jadra úplne nového CPU sú až o 70 percent rýchlejšie ako A10 Fusion. A dve výkonnostné jadrá sú rýchlejšie až o 25 percent. Face ID sa vďaka strojovému učenieu dokáže postupom času prispôsobovať fyzickým zmenám tvojho vzhľadu. iPhone X má výkonnostný radič druhej generácie a batériu našej vlastnej konštrukcie, ktorá vydrží na jedno nabitie až o dve hodiny dlhšie než batérie iPhonu 7. Nový trojjadrový GPU navrhnutý priamo spoločnosťou Apple je až o 30 percent rýchlejší ako A10 Fusion. S čipom A11 Bionic naberá rozšírená realita v hrách a aplikáciách fantastické rozmery.

Bez kábla ho už aj nabiješ

iPhone X je navrhnutý pre bezdrôtovú budúcnosť, takže sa zaobíde bez nabíjacieho kábla. Môžeš ho nabíjať na podložkách a staniciach pre bezdrôtové nabíjanie v hoteloch, kaviarňach a na letiskách kdekoľvek na svete.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Operačný systém iOS
Uhlopriečka v palcoch

Uhlopriečka v palcoch

5.8 Palec
Pamäť 64 GB
Operační pameť RAM 3072 MB
Rozlíšenie fotoaparátu 12,0
Konštrukcia telefónu dotykový
Rozlíšenie 2436 x 1125
Autofokus áno
Podpora siete LTE
GPS áno
Farba strieborná
FM rádio nie
Slot na pamäťové karty nie
NFC áno
Šírka 70.9 mm
Výška 143.6 mm
Hmotnosť 174 g
Hĺbka 7.7 mm