Crystal Spring Salt of the Earth Deo krystal 50 g

Crystal Spring Salt of the Earth Deo krystal 50 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prírodné tuhý deodorant Salt of the Earth je vyrobený z čisto minerálnych solí , ktoré nám dáva matka Zem. Dezodorant obsahuje 100% Potassium Alum – antibakteriálnu minerálnu soľ, ktorá sa používa na ochranu pred zápachom už po niekoľko storočí. Celý popis
5,06 €
Vrátane DPH
Partner: FOLLY.sk

Skladom u partnera 2 kusy

7.7.2022 - 8.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu FOLLY.sk

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 12710865

Popis

Prírodné tuhý deodorant Salt of the Earth je vyrobený z čisto minerálnych solí , ktoré nám dáva matka Zem. Dezodorant obsahuje 100% Potassium Alum – antibakteriálnu minerálnu soľ, ktorá sa používa na ochranu pred zápachom už po niekoľko storočí.

Deodorant Salt of the Earth zanecháva na pokožke veľmi tenký minerálne film , ktorý pôsobí antibakteriálne, a zabraňuje tak vzniku zápachu spôsobeného baktériami potu. Minerálny dezodorant poskytuje dlhodobú ochranu.

Deodorant neobsahuje Aluminium Chlorohydrate, parabény ani alkohol. Je 100% neparfumovaný. Dezodorant nezanecháva biele stopy a je vhodný pre ženy aj mužov, vegetariánov a vegánov.

Deodorant získal niekoľko světovýh ocenenie Beauty Awards!

Odporúčané použitie: Pred nanesením na pokožku opláchnite kryštál studenou vodou, po použití tiež. Nanášajte na čistú pokožku.

Zloženie: potassium alum.

Crystal Spring prvýkrát predstavili rad minerálnych dezodorantov v Anglicku pred viac ako 20 rokmi, a dodnes ho rozširujú a inovujú. V poslednej dobe získali mnoho prestížnych ocenení – napríklad „Best natural deodorant 2013“ alebo cenu časopisu Green Parent Magazine's – Natural Beauty Award. Všetky dezodoranty Salt of the Earh sú 100% prírodné a neobsahujú chemické látky ako alkohol, aluminium chlorohydrát (hliníková zlúčenina), triclosan, parabény (konzervanty) a propylén.