Old Spice Captain deodorant 50 ml-30%
5,02 € 3,50 €

Akcia

Skvělá vůně deodorantu od Old Spice, která z vás udělá nezapomenutelného muže. Captain vytvořili muži pro muže, kteří vědí, jak správně vonět. Jeho účinek působí celý den, protože své tělo potřebujete celý den, a to díky technologii proti vyprchávání aroma.

Old Spice Captain deodorant ve spreji 150 ml-30%
5,02 € 3,50 €

Akcia

Skvělá vůně deodorantu od Old Spice, která z vás udělá nezapomenutelného muže. Captain vytvořili muži pro muže, kteří vědí, jak správně vonět. Jeho účinek působí celý den, protože své tělo potřebujete celý den, a to díky technologii proti vyprchávání aroma.

Old Spice Roamer deodorant ve spreji 150 ml-30%
5,02 € 3,50 €

Akcia

Skvělá vůně deodorantu od Old Spice, která z vás udělá nezapomenutelného muže. Roamer vytvořili muži pro muže, kteří vědí, jak správně vonět. Jeho účinek působí celý den, protože své tělo potřebujete celý den, a to díky technologii proti vyprchávání aroma.

Old Spice Captain Antiperspirant 70 ml-22%
5,02 € 3,90 €

Akcia

Skvělá vůně antiperspirantu od Old Spice, která z vás udělá nezapomenutelného muže. Captain vytvořili muži pro muže, kteří vědí, jak správně vonět. Jeho účinek působí celý den, protože své tělo potřebujete celý den, a to díky technologii proti vyprchávání aroma.

Borotalco Dezodorant v spreji Invisible 150 ml
4,10 €

Dezodorant bol vyvinutý špeciálne za účelom redukcie vzniku žltých škvŕn na svetlých látkach a bielych stôp na tmavých látkach. Dezodorant reguluje potenie a denne zabezpečuje suchú pokožku.

Borotalco Dezodorant v spreji Original 150 ml
4,10 €

Dezodorant s nezameniteľnou vôňou poskytuje 48 hodinovú ochranu pred potením. Vďaka svojmu zloženiu s obsahom Microtalca, pohlcujúcim pot, reguluje dezodorant potenie a denne zabezpečuje suchú pokožku.

Borotalco Tuhý dezodorant Invisible 40 ml
3,70 €

Tuhý dezodorant bol vyvinutý špeciálne za účelom redukcie vzniku žltých škvŕn na svetlých látkach a bielych stôp na tmavých látkach. Dezodorant reguluje potenie a denne zabezpečuje suchú pokožku. Neobsahuje žiadne hliníkové soli!.

Purity Vision Minerálne deo kryštál 24hodín
4,70 €

Čisto prírodný deodorant 100% zložený z antibakteriálnej minerálne soli. Potláča telesný pach až 24 hodín, bez narušenia prirodzeného fungovania organizmu a bez upchatia potných pórov. Nezanecháva biele stopy na oblečení. .

Rexona Tuhý dezodorant Women Maximum Protection Clean Scent 45 ml
4,80 €

Tuhý dezodorant Women Maximum Protection Clean Scent s obsahom inovatívne technológie TRIsolid, ktorá reaguje na telo a obsahuje tri dôležité zložky: doteraz najúčinnejšiu ochranu proti poteniu od Rexony, technológiu s mikrokapsulami bojujúci proti nepríjemnému zápachu a zložku pre hydratáciu pokožk

Rexona Tuhý dezodorant Men Maximum Protection Clean Scent 45 ml
4,80 €

Tuhý dezodorant Men Maximum Protection Clean Scent s obsahom inovatívne technológie TRIsolid, ktorá reaguje na telo a obsahuje tri dôležité zložky: doteraz najúčinnejšiu ochranu proti poteniu od Rexony, technológiu s mikrokapsulami bojujúci proti nepríjemnému zápachu a zložku pre hydratáciu pokožky.

Dove Povzbudzujúce sada kozmetiky Go Fresh Revitalising
7,40 € 6,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada obsahuje:

Povzbudzujúci sprchový gél Go Fresh Rejuven ate (Shower Gel) 250 ml Antiperspirant v spreji Go Fresh s vôňou hrušky a aloe vera (Deo Spray Peer and Aloe Vera ) 150 ml

 .

Rexona Antiperspirant v spreji Men Sport Defence 250 ml
2,80 €

Mimoriadne výkonný dezodorant v spreji z rady Rexona Adrenalín pre mužov – to je Men Sport Defence. Perfektne chráni proti poteniu aj zápachu. Predstavuje vynikajúcu ochranu aj v najnáročnejšom momentoch pri športe.

AUSTRALIAN BODYCARE Deo Balm 50 ml
11,10 €

Australian Bodycare Deo Balm je účinný guľôčkový dezodorant s neutrálnou vôňou. Tento dezodorant obsahuje mnoho aktívnych zložiek, ktoré chránia jemnú pokožku v podpazuší a udržujú jej prirodzenú rovnováhu. Estery kyseliny mliečnej pôsobí efektívne na baktérie, ktoré spôsobujú zápach.

Ben & Anna Tuhý dezodorant Sensitive BIO 60 g - Citrón a limetka
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Tuhý dezodorant Sensitive BIO – Citrón a limetka je vhodný aj pre veľmi citlivú pleť. Jeho zloženie je ešte šetrnejší, ale účinnosť zostáva. Jeho vôňa je svieža, citrónová, živá a je vhodná pre mužov aj ženy. Neobsahujú hliník ani ďalšie škodlivé látky. .

Dove Tuhý dezodorant Maximum Protection Original Clean 45 ml
4,80 €

Zatiaľ najvyššia možná ochrana od Dove. Sila, ktorú potrebujte v kombinácii s krásou a starostlivosťou očakávanú od Dove. Poskytuje vedecky dokázanú ochranu proti poteniu a stará sa o pokožku díky1 / 4 hydratačného krému.