Menforsan Prírodný obojok proti kliešťom a blchám pre psov 60 cm

Menforsan Prírodný obojok proti kliešťom a blchám pre psov 60 cm

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Prírodný obojok pre psov proti hmyzu (blchy, vši, komáre a kliešte).
Celý popis
8 €
Vrátane DPH
6,80 €
-15%
Tovar od predajcu MALL

Momentálne nedostupné

Kód: 887530

Popis

Pretože kožúšok vášho psa predstavuje ideálne útočisko pre hmyz, ktorý sa predovšetkým v lete stáva veľmi otravným, veľa chovateľov hľadá spôsob, ako tento problém vyriešiť. Hmyz totiž obťažuje psíka aj nás a navyše môže prenášať rôzne choroby. Tento problém sa netýka len dlhosrstých plemien, ale aj tých krátkosrstých, ktorých sa hmyz vie držať tzv. „Zubami-nechtami“. O parazity nikto nestojí, ale ako sa im vyhnúť? Dôležitá je prevencia napríklad pomocou repelentných sprejov. Niekedy však majú také zloženie, že ich nemožno bezpečne užívať u šteniat alebo gravidných súk. Psík tiež môže byť citlivejší, či alergický na jednu alebo viac obsiahnutých účinných zložiek.

Aj v takom prípade existuje riešenie – prírodný obojok odpudzujúci kliešte a blchy. Obsahuje prírodné oleje a esencie z citróna a eukalyptu, takže poskytuje aktívnu ochranu proti rôznym druhom hmyzu, predovšetkým blchám, kliešťom, komárom a iným. Obojok je netoxický, a preto ho môžete bezpečne použiť u šteniat od prvého mesiaca života, gravidných sučiek a psov, ktorí trpia alergiou na bežné prípravky s insekticídmi.

Obojok poskytuje aktívnu ochranu po dobu troch mesiacov. Výhodou je univerzálna veľkosť, ktorú si individuálne nastavíte bezpečnostnou prackou, aby psík obojok nestratil. Neboli zaznamenané žiadne nežiaduce účinky či kontraindikácie.  

Návod na použitie:

  • Umiestnite obojok okolo krku zvieraťa tak, že necháte medzeru asi na dva prsty a zostávajúci kus odrežte.

Veľkosť balenia:

  • 1 ks

Odporúčame dokúpiť: