Menforsan Práškový šampón s repelentom 250g

82%
Hodnotenie: 4,1
Menforsan

Menforsan Práškový šampón s repelentom 250g

82%
Hodnotenie: 4,1
Menforsan

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Pre udržanie čistej srsti bez použitia vody. Vhodné pre miláčikov, ktorí sa nemôžu, alebo nechcú kúpať. Nimbový olej pôsobí ako prírodný repelent a zabraňuje napadnutiu blchami, kliešťami a roztočmi. Celý popis

8.5
4.1 27
8,50 € Vrátane DPH
Už sa nepredáva

Kód: 766532

Popis

Popis produktu

Kúpanie a pravidelná hygiena je pre nášho štvornohého priateľa veľmi dôležitá. Nepochybujeme o jej nevyhnutnosti, ale zároveň s obavou očakávame deň, kedy potrebuje srsť nášho maznáčika opäť vyčistiť. Klasický kúpeľ môže totiž byť prechádzkou peklom, ktoré ťažko znášate vy aj váš zvierací kamarát. Ide to ale aj inak!

Práškový šampón s repelentom pre domácich miláčikov od Menforsan ponúka ideálne riešenie pre všetkých, pre ktorých je kúpeľ pomocou vody veľkým problémom.

Využijete ho pre psov a mačky, ale aj k očiste fretiek, morčiat a králikov. Jeho prednosťou je, že sa jedná o tzv. Suchý, bezoplachový šampón. Nie je teda potrebné vody, ktorú obzvlášť mačky, ale aj niektorí psi ťažko znáša. Šampón vďaka aktívnym látkam účinne odstráni zo srsti všetky povrchové nečistoty, ako je prach, absorbuje prebytočný maz a zbaví chlpy choroboplodných zárodkov a baktérií, ktoré bývajú pôvodcom nepríjemného zápachu a niektorých kožných chorôb.

Šampón nielen čistí, ale zároveň aj dezinfikuje kožúšok našich štvornohých priateľov a dodáva mu príjemnú vôňu.

Obsiahnutý extrakt z indického stromu Neem, z ktorého sa vyrába nimbový olej, slúži ako prírodné repelent, ktorý dlhodobo vyženie blchy, kliešte a roztoče a poskytne prirodzenú repelentný ochranu, ktorá vydrží až do ďalšieho suchého kúpania.

Vďaka jemnému zloženiu je tento šampón s repelentným účinkom vhodný pre mladé zvieratá, gravidné a dojčiace samice, zvieratá s tenkou a jemnou kožou, staré zvieratá a samozrejme aj tá, ktorá majú strach z vody. Tento šampón oceníte aj v zimnom období, keď hrozí, že by zvieratko mohlo nachladit sa. Samozrejmosťou je vyvážené pH.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Druh antiparazitík šampón
Mačky áno
Psi áno
Kone nie
Vtáctvo nie