Menforsan Antiparazitný sprej proti blchám a kliešťom 250ml

76%
Hodnotenie: 3,8
Menforsan

Menforsan Antiparazitný sprej proti blchám a kliešťom 250ml

76%
Hodnotenie: 3,8
Menforsan

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Antiparazitný sprej proti blchám a kliešťom určené pre použitie na psie búdy a pelechy, Neaplikujte na srsť zvieraťa! Celý popis

8.9
3.8 5
10,40 € Vrátane DPH
8,90 €
Momentálne nedostupné

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

Kód: 766429

Popis

Popis produktu

Pretože kožúšok vášho psa predstavuje ideálne útočisko pre hmyz, ktorý sa predovšetkým v lete stáva veľmi otravným, veľa chovateľov hľadá spôsob, ako sa tohto problému zbaviť. Hmyz totiž obťažuje psíka aj nás a navyše môže prenášať najrôznejšie choroby. Tento problém sa netýka len dlhosrstých plemien, ale aj tých krátkosrstých, ktorých sa hmyz vedia držať tzv. „Zubami-nechtami“.

Pri použití tohto antiparazitního spreja dosiahneme najlepší účinok pravidelnú dennú aplikácií na pelech v trvaní aspoň jedného týždňa.

Návod na použitie:

  • Prípravok nastriekajte na pelechy či psie búdy, neaplikujte priamo na srsť zvieraťa! Po aplikácii sa neodporúča blízky styk s mačkami.

Prípravok nie je vhodný pre použitie u dojčiacich sučiek, šteniat do 8 týždňov a chorých zvierat alebo zvierat v rekonvalescenciou.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Druh antiparazitík sprej
Mačky nie
Psi áno
Kone nie
Vtáctvo nie