Kód: 5450226

Dr.Peticon Pipety proti kliešťom a blchám pre veľké psy Dr.Peticon L

Dr.Peticon Pipety proti kliešťom a blchám pre veľké psy Dr.Peticon L

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Antiparazitné pipety 5×3ml proti blchám a kliešťom pre veľké psy nad 40kg. Účinok až 5 × 20 dní proti kliešťom a blchám. Celý popis
11,99 €
Tovar od: Crazy Paws
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
11,99 €

5.4.2023 na výdajnom mieste
5.4.2023 na vašej adrese

Popis

Antiparazitné pipety proti blchám a kliešťom pre veľké plemená psov 5×3ml. Produkt sa môže použiť na preventívne účely. Je určený na prevenciu a elimináciu kliešťov a bĺch zo zdravých plemien malých dospelých psov a šteniatok vo veku najmenej 2 mesiacov.

Dr.Peticon používa nové riešenie silikónovej technológie, fyzickú bariéru proti prístupu škodcov. Zaisťuje dlhodobú bezpečnú, netoxickú účinnú ochrana. Kliešte a blchy si nemôžu vyvinúť rezistenciu, pretože nejde o insekticíd. Používa fyzické prostriedky na znehybnenie a zničenie škodcov. Pri kontakte fyzicky pokryje škodcov, znemožňuje pohyb nôh článkonožcov, vyhladuje ich a zabíja. Dokonalá alternatíva ku škodlivým neurotoxínovým látkam a iným chemickým roztokom.

Účinok až 100 dní (5 × 20 dní) proti blchám a kliešťom. Pipety nie je určené na liečbu existujúcich infekcií a chorôb. Produkt je určený na prevenciu a elimináciu kliešťov a bĺch na domáce použitie.

Objem: 5×3ml. Obsahuje: microfluid dimetikón >90,00% tekutiny(vodičky) v pipetách. Pre veľké plemená nad 40kg

Neobsahuje:  žiadny DEET – žiadny insekticíd – je netoxický