COBBYS PET BOBI antiparazitný šampón 200ml pre psov

COBBYS PET BOBI antiparazitný šampón 200ml pre psov


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

BOBI protiparazitný šampón vhodný na ničenie bĺch ( Ctenocephalides felis ) zdržujúcich sa na psoch. Ošetrenie týmto liečivým šampónom možno opakovať týždenne. Dávkovanie a použitie: Pripravíme 5 % – ný roztok ( 1 : 20 ) šampónu a vodovodnej vody. Na jedno rázové ošetr… Celý popis

10.59
10,59 € Vrátane RP a DPH
Na sklade 5+ kusov

Kód: 100022270779

Popis

Popis produktu

BOBI protiparazitný šampón vhodný na ničenie bĺch ( Ctenocephalides felis ) zdržujúcich sa na psoch. Ošetrenie týmto liečivým šampónom možno opakovať týždenne.

Dávkovanie a použitie: Pripravíme 5 % – ný roztok ( 1 : 20 ) šampónu a vodovodnej vody. Na jedno rázové ošetrenie malých psov použijeme 50 ml šampónu na 1 liter vody, na stredne veľké psy 100 ml šampónu a 2 litre vody a na veľké psy 150 ml šampónu a 3 litre vody. Pomocou špongie takto pripravený roztok votrieme do srsti zvieraťa. Po vytvorení bohatej peny dôkladne prevlhčíme celý povrch tela. Necháme pôsobiť 10 minút, opláchneme vlažnou vodou a telo zvieraťa dôkladne osušíme. Je vhodné psa až do dôkladného vyschnutia držať v uzatvorenej miestnosti. Blchy sa veľmi často množia v mieste držania sa zvieraťa, na ležovisku, preto je vhodné prostredie, kde sa zviera zdržiava ošetriť povolenými protiparazitnými prípravkami, prostredie pravidelne čistiť a vysávať. Nepoužívať na ošetrenie mačiek. Čistí a osviežuje.

Obsah: 200 ml.

Účinné látky: 933,0 mg/100 ml permetrin ( cis.25 : trans 75 ) a 23,5 mg /100 ml tetrametrin.

Upozornenie: len na vonkajšie použitie. Nepoužívať na psoch mladších ako 12 týždňov, na kotných a laktujúcich sukách. Blchy je potrebné vyčesávať. Neošetrovať choré zvieratá, neaplikovať šampón na poranenú kožu a v prípade zápalových zmien. Pred kúpaním psa napojme, aby sa nenapil zo šampónovej vody. Vyvarujme sa tomu, aby šampón sa dostal do očí, uší a úst zvieraťa. Nepoužívajme súčasne iný antiparazitný prípravok na ošetrenie zvieraťa. Prípravok nie je overený na kotných a laktujúcich sukách. Dôsledne zabrániť prípadnému kontaktu prípravku s deťmi. Výhradne k zvero-zdravotnému použitiu. Voľne predajný. Zvláštne bezpečnostné opatrenia pre ošetrujúcu osobu. Pri aplikácii používať gumené rukavice. Po ošetrení zvieraťa si dôkladne umyť ruky mydlovou vodou. Osoby alergické na syntetické piretroidy nech sa vyvarujú ošetreniu zvierat týmto prípravkom.

Vedľajšie účinky: Zriedkavo sa môžu vyskytnúť podráždenia očí a kože alebo reakcie precitlivenosti. V týchto prípadoch okamžite šampón opláchnuť dostatočným množstvom vody a okamžite prestať s jeho aplikáciou.

Použiteľnosť: V originálnom neotvorenom balení 3 roky od dátumu výroby. Po prvom otvorení originálneho balenia 6 mesiacov. Zriedený roztok šampónu použiť do dvoch hodín po nariedení.

Skladovanie: Skladovať oddelene od potravín, nápojov a krmív. Skladová teplota do 25 C, chrániť pred mrazom a priamym slnečným svetlom. Nepoužitý šampón a obalový materiál zneškodniť podľa platných nariadení o likvidácii nebezpečného odpadu. Týmto odpadovým materiálom nekontaminovať živé vody, lebo je otravný pre ryby a iné vodné živočíchy.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Druh antiparazitík šampón
Psi áno