ARPALIT Neo šampón proti parazitom s bambusovým extraktom 250ml

ARPALIT Neo šampón proti parazitom s bambusovým extraktom 250ml


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Arpalit ® NEO šampón Proti parazitom s bambusovým extraktom Charakteristika: Jemný šampón určený k likvidácií ektoparazitov ako sú kliešte, blchy, vši a ploštice. Viskózna číra tekutina svetlozelenej farby. Indikácia: Používa sa pri ošetrení psov, šteniat a iných kožu?… Celý popis

8.5
8,50 € Vrátane RP a DPH
Už sa nepredáva

Kód: 100022276352

Popis

Popis produktu

Arpalit ® NEO šampón Proti parazitom s bambusovým extraktom

Charakteristika: Jemný šampón určený k likvidácií ektoparazitov ako sú kliešte, blchy, vši a ploštice. Viskózna číra tekutina svetlozelenej farby.

Indikácia: Používa sa pri ošetrení psov, šteniat a iných kožušinových zvierat. Šampón umýva, čistí a ošetruje srsť zvieraťa. Obsahuje vitamíny B3 a B5, olivový olej a elastín, nevysušuje a nedráždi pokožku. Jeho pH je neutrálne. Srsť po ošetrení získava jemnosť, pevnosť, pružnosť, hlboký lesk a jasné sfarbenie.

Spôsob použitia: Primerané množstvo šampónu naneste na namočenú srsť a jemným masírovaním vytvorte bohatú penu. Pre mláďatá alebo malé zvieratá, šampón použite zriedený s vodou v pomere 1:2. Šampón ponechajte asi 5 minút pôsobiť a potom srsť dôkladne prepláchnite vodou. Pre zvýšenie lesku a zdravej srsti naneste po umytí primerané množstvo Arpalit Neo kondicionéru s extraktom z listov čajovníka a ľahko ho vmasírujte do srsti a pokožky. Ponechajte pôsobiť po dobu 2 – 5 minút. Potom srsť opäť dôkladne prepláchnite vlažnou vodou. Srsť vysušte fénom alebo nechajte voľne preschnúť. Účinok šampónu proti parazitom predĺžite následným použitím prípravkov Arpalit Neo spray, Arpalit Neo pena alebo Arpalit Neo spray s mechanickým rozprašovačom.

Zvláštne upozornenie: Nepoužívajte pre mačky! Nepoužívajte v dobe laktácie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri práci používajte ochranné rukavice. Nepoužívajte pre mláďatá do veku 2 mesiacov. Nepoužívajte pre choré alebo alergické zvieratá. Uchovávajte oddelene od potravín, nápojov a krmív. Po aplikácii si starostlivo umyte ruky vodou a mydlom.

Zvláštne podmienky pre uchovanie Uchovávajte pri teplote 10 – 25 °C.

Objem 250 ml


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Druh antiparazitík šampón
Mačky nie
Psi áno
Kone nie
Vtáctvo nie

Diskusia

Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Položte otázku našim profíkom.

Položiť otázku