ARPALIT Dog Elektronický repelent pre psov

ARPALIT Dog Elektronický repelent pre psov


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Arpalit ® Dog Elektronický repelent Charakteristika: Elektronický repelent obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy o frekvencii 40 kHz nepočuteľné pre človeka a zviera. Ultrazvukové impulzy rušia a odpudzujú parazity v okruhu 3 m od zvieraťa, a tým bránia jeho… Celý popis

30.91
30,91 € Vrátane RP a DPH
Na sklade 5+ kusov

Kód: 100022272593

Popis

Popis produktu

Arpalit ® Dog Elektronický repelent

Charakteristika: Elektronický repelent obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy o frekvencii 40 kHz nepočuteľné pre človeka a zviera. Ultrazvukové impulzy rušia a odpudzujú parazity v okruhu 3 m od zvieraťa, a tým bránia jeho napadnutiu. Po 35 dňoch od nasadenia sa obvykle na tele zvieraťa parazity nevyskytujú. Tento stav zotrváva po dobu účinnosti elektronického repelentu, a to 10 mesiacov od prvej aktivácie. Elektronický repelent Arpalit ® je neškodný pre ľudí aj zvieratá. Nie je toxický, je bez zápachu a vône. K výraznému zníženiu výskytu parazitov dochádza po 7 dňoch od nasadenia elektronického repelentu.

Indikácie: Účinnosť elektronického repelentu Arpalit ® neklesá vo vlhkosti a v daždi. Pred kúpaním zvieraťa sa musí odložiť. Veterinárny technický prostriedok elektronický repelent Arpalit ® sa pripne na obojok otvorom smerom k telu zvieraťa.

Spôsob použitia: Vyberte prístroj z obalu a odstráňte červenú poistku. Po 10 násobnom zablikaní LED svetla sa zariadenie aktivuje. Elektronický repelent Arpalit ® upevnite na obojok zvieraťa. Po aktivácii elektronického repelentu je odhadovaná životnosť batérie 1 rok. Otvor s mriežkou, odkiaľ sú vydávané ultrazvukové vlny, musí smerovať k telu zvieraťa. Elektronický repelent Arpalit ® napája lítiová batéria, ktorú nie je možné vymeniť. Pre kontrolu funkcie elektronického repelentu stisnite tlačidlo, rozsvietenie LED žiarovky signalizuje, že je zariadenie funkčné.

Zvláštne upozornenia: Neotvárajte. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zariadenie je malé, dbajte na zvýšenú pozornosť pri manipulácii u malých detí. Chráňte elektronický repelent Arpalit ® pred poškodením v prítomnosti iných zvierat.

Zvláštne podmienky pre uchovanie: Chráňte pred potopením vo vode.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Druh antiparazitík obojok
Mačky nie
Psi áno