Dr.Peticon Obojok proti kliešťom a blchám pre mačky Dr.Peticon

Dr.Peticon Obojok proti kliešťom a blchám pre mačky Dr.Peticon

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Antiparazitný obojok proti blchám a kliešťom pre mačky. Účinok až 90 dní proti blchám a 45 dní proti kliešťom Celý popis
Partner: Crazy Paws
3,99 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Crazy Paws

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100037698819

Popis

Antiparazitný obojok proti blchám a kliešťom pre mačky. Produkt sa môže použiť na preventívne účely. Je určený na prevenciu a elimináciu kliešťov a bĺch zo zdravých dospelých mačiek a mačiatok vo veku najmenej 2 mesiacov.

Dr.Peticon používa nové riešenie silikónovej technológie, fyzickú bariéru proti prístupu škodcov. Zaisťuje dlhodobú bezpečnú, netoxickú účinnú ochrana. Kliešte a blchy si nemôžu vyvinúť rezistenciu, pretože nejde o insekticíd. Používa fyzické prostriedky na znehybnenie a zničenie škodcov. Pri kontakte fyzicky pokryje škodcov, znemožňuje pohyb nôh článkonožcov, vyhladuje ich a zabíja. Dokonalá alternatíva ku škodlivým neurotoxínovým látkam a iným chemickým roztokom.

Účinok až 90 dní proti blchám a 45 dní proti kliešťom. Obojok nie je určený na liečbu existujúcich infekcií a chorôb. Produkt je určený na prevenciu a elimináciu kliešťov a bĺch na domáce použitie.

Dĺžka: 43cm. Hmotnosť: 15g. Obsahuje: dimetikón <2,00%. Farba: čierna

Neobsahuje:  žiadny DEET – žiadny insekticíd – je netoxický