H2 World H2 Forte® 120 tabliet

H2 World H2 Forte® 120 tabliet

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
H2 FORTE® SILA MOLEKULÁRNEHO VODÍKA® 120 tabliet H2 Forte® tablety sú špeciálnym doplnkom stravy, obohateným o curcaminoidy (žlté diferuloylmetánové farbiá) a vhodnú formu horčíkového minerálu. Celý popis
33,70 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

28.10.2021 - 29.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100053167560

Popis

Extrakt koreňa kurkumy s týmito prírodnými farbivami prispieva k optimálnej funkcii pečene. Horčík prispieva k elektrolytickej rovnováhe, správnemu energetickému metabolizmu a tiež k ideálnemu fungovaniu nervového systému, ktorý kontroluje aktivitu všetkých orgánov v tele.

Obsiahnuté sladidlá nie sú cukry, takže sa trávia až v hrubom čreve. Následne sa zvýši absorpcia a exsudácia vodíka – dôsledok ich bakteriálneho rozkladu (fermentácie).

Vyrobené v Českej republike na základe dlhoročného výskumu medzinárodného tímu a v spolupráci s odborníkmi, vedcami a lekármi.

Zložky:

sladidlá: manitol, trehalóza (zdroj glukózy), maltodextrín; oxid horečnatý, stabilizátory: hydroxypropylmetylcelulóza, arabská guma; protispekavá látka: horečnaté soli mastných kyselín; extrakt z koreňa kurkumy (Curcuma longa).

Jedna (1) tableta obsahuje:

  • Výťažok z kurkumy (Curcuma longa) s 90% kurkumínoidmi – 5 mg
  • Horčík – 60 mg (16% hodnoty denného príjmu)
  • Manizol – prírodný uhľohydrát. V medicíne sa používa na zníženie vnútroočného tlaku a opuchu mozgu. Nedávno bol veľmi úspešne aplikovaný na Parkinsonovu chorobu. Je však veľmi slabo absorbovaný z čreva, takže ho používajú mikróby v tráviacom trakte. Podávanie manitolu ľuďom a zvieratám významne zvyšuje hladinu endogénneho vodíka
  • Trehalosa – stabilizuje štruktúru proteínov, biologických membrán, lieči steatómiu pečene, zabraňuje demencii

Dávkovanie:

Užite 1 tabletu trikrát denne, najlepšie po jedle. Pite veľa tekutín.

Poznámka: Doplnok stravy nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte v prípade precitlivenosti na akúkoľvek z uvedených zložiek. Doplnok stravy obsahuje viac ako 10% pridaného polyalkoholu, nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky.