NUTRICIUS NutriSlim Banán - Čokoláda 210 g-20%
7,70 € 6,10 €

Akcia

NutriSlim Banán-Čokoláda je koktail na chudnutie sa srvátkovým proteínom a l-karnitínom. Používa sa ako jednoduchá náhrada jedného hlavného jedla. Neobsahuje cukry ani vedela farbivá.

Allnature Moringa prášek RAW 200 g
11,90 €

Moringou prášok RAW pochádza zo stromu, ktorého vzácne listy obsahujú významné množstvo nutrične hodnotných látok vo forme vitamínov a minerálov. Listy sa konzumujú surové, varené aj sušené a najcennejšie na nich je až 40% podiel proteínov, ktoré obsahujú všetkých 8 esenciálnych aminokyselín.

Topnatur Spirulina 750 tbl.
9,60 €

Spirulina značky Topnatur je druh sladkovodnej riasy, ktorá obsahuje rad vitamínov, minerálov, aminokyselín a je bohatým zdrojom bielkovín.

Glutatión LGT-500 + 60 tob
43,80 €

LGT – Redukovaný glutatión je doplnok stravy určený najmä k ochrane organizmu pred oxidačným stresom a posilnenie vitality. L-glutatión je prirodzenou súčasťou organizmu.

Iswari Bio Konopný proteín
8,40 €

Konopný proteín je 50% bielkovina veľmi vysokej nutričnej hodnoty. Konopný proteín predstavuje kompletné zastúpenie všetkých aminokyselín, dokonalú rovnováhu všetkých nenasýtených mastných kyselín omega 3, 6 a 9. Vďaka týmto vlastnostiam sa jedná o skvelý doplnok vašej výživy.

NUTRICIUS NutriSlim Vanilka – Malina 210 g
7,70 €

NutriSlim Vanilka-Malina je koktail na chudnutie sa srvátkovým proteínom a l-karnitínom. Používa sa ako jednoduchá náhrada jedného hlavného jedla. Neobsahuje cukry ani vedela farbivá.

Noventis Karnitin 30 tbl.
3,50 €

Noventis Karnitín tablety obsahujú 500 mg kryštalického L-karnitín L-tartrátu (340 mg čistého L-karnitínu v jednej tablete). Karnitín je látka, ktorá je nášmu telu vlastné a veľmi potrebná.

Akuna AkuSport 480 ml
30,90 €

AkuSport je tekutý doplnok stravy obsahujúci kombináciu dôležitých proteínových živín, tj. esenciálních a tzv. Rozvetvených aminokyselín.

Allnature Cordyceps 100 kapsulí
19,90 €

Cordyceps je huba cenená v tradičnej čínskej medicíne vďaka vysokému obsahu vitamínov, minerálov, bielkovín, aminokyselín a koenzýmu Q10. Pre obsah týchto látok je cordyceps veľmi obľúbený najmä medzi vrcpalicovými športovcami. .

Allnature Shiitake 100 kapsulí
19,90 €

Shiitake je pre svoj vysoký obsah aminokyselín, vitamínov a minerálov známa tiež ako „kráľovná húb“.