CONCEPT americká chladnička LA8383ds

CONCEPT americká chladnička LA8383ds

Americká štvordverová chladnička v energetickej triede E a tmavom nerezovom prevedení s celkovým objemom 436 l, elektronickým ovládaním a úsporným LED osvetlením. Concept LA8383ds disponuje beznámrazovou technológiou Total No Frost, výkonným invertorovým kompresorom a funkciami Super chladenia a Super mrazenia. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
1 199 €
Vrátane RP a DPH
Tovar od predajcu MALL
Doprava zadarmo

Na sklade 5 kusov

8.2.2023 na vašej adrese
 
Nové vynesieme, staré zdarma odvezieme!
Nechajte si doručiť veľký spotrebič domov bez starostí, vďaka službe MALL Comfort Komplet.
Kód: 2504460

Popis

Kľúčové vlastnosti Concept LA8383ds

 • Beznámrazový systém Total No Frost
 • Metal Cooling
 • Uhol otvorenia dverí 90°
 • Invertorový kompresor
 • Fresh zóna
 • Hĺbka 63,6 cm
Americká chladnička Concept LA8383ds

Bez obťažujúceho manuálneho rozmrazovania

S funkciou No Frost nebudete musieť mrazničku manuálne odmrazovať. Dochádza k rýchlejšiemu zmrazeniu potravín, čím zachováte ich nutričné hodnoty a ušetríte elektrickú energiu. Chladnička dokonca disponuje technológiou Total No Frost, čo znamená, že prieduchy No Frost technológie siahajú aj do chladničky a námraza nebude vznikať ani v chladiacej časti.

Americká chladnička Concept LA8383ds Total No Frost

Úsporné LED osvetlenie

Moderné LED osvetlenie dokonale nasvieti vnútorný priestor chladničky a mrazničky, takže budete mať dokonalú kontrolu nad uloženými potravinami. Tento typ osvetlenia je v porovnaní s klasickou žiarovkou omnho úspornejší a súčasne šetrný k potravinám. Vďaka nulovému vydaju tepla nedochádza k zvyšovaniu teploty vo vnútri chladničky. LED osvetlenie teda šetrí nielen vaše potraviny, ale aj vašu peňaženku.

Americká chladnička Concept LA8383ds LED osvetlenie

Skvele zapadne do Vašej domácnosti

Pri vysúvaní zásuviek chladničky aj mrazničky stačí otvoriť dvere len do 90°. Chladnička je vďaka tomu viac než vhodná do užších priestorov alebo sa dá umiestniť blízko steny. Otvorené dvere nezasahujú príliš do priestoru a nenarušia celkový vzhľad miestnosti.

Americká chladnička Concept LA8383ds otváranie dverí do 90 °

Ideálne rozmery

Vďaka svojej univerzálnosti zapadne táto chladnička do každej kuchyne. Možno ju použiť ako voľne stojaca, alebo ju zasadiť do kuchynskej linky. S šírkou 84 cm a hĺbkou iba 64 cm si nájde miesto v každej domácnosti. 

Americká chladnička Concept LA8383ds Ideálne rozmery

Dizajnová línia TITANIA tmavý nerez

Americká chladnička je prevedená v luxusnom tmavo nerezovom dizajne línie TITANIA, čo je trendom dnešnej doby. Model bude vkusným doplnením priestoru Vašej kuchyne. Povrch taktiež zaisťuje ľahkú údržbu, pretože na ňom nezostávajú odtlačky prstov

Americká chladnička Concept LA8383ds tmavý nerez

Veľký úložný priestor

Chladnička Concept LA8383ds s celkovým objemom 436 l uspokojí aj početnú rodinu. Mraznička u chladničiek typu Side by Side je umiestnená v ľavej časti a disponuje veľmi priestranným objemom 148l. Ako užívateľ iste oceníte predovšetkým prehľadnosť vnútorného usporiadania.

Americká chladnička Concept LA8383ds veľký objem

Fresh zóna

Fresh zóna je priestor v spodnej časti chladničky sa vyznačuje nižšou teplotou a optimálnou vlhkosťou, ktorá je riadená vlhkostným ochranným filmom a špeciálnym tesnením. Vďaka tomu dochádza až k dvojnásobnému predĺženiu skladovacej doby a až trojnásobnému predĺženiu čerstvosti uložených potravín. 

Americká chladnička Concept LA8383ds Fresh zóna

Dotykové ovládanie

Chladnička je vybavená moderným ovládacím panelom s prehľadným, bielo podsvieteným displejom a dotykovým ovládaním. Jednoducho tak môžete kontrolovať, prípadne upravovať aktuálnu teplotu v chladničke aj mrazničke a nastavovať ďalšie užitočné funkcie, ktoré chladnička ponúka. 

Americká chladnička Concept LA8383ds veľký objem

Concept LA8383ds Invertorový kompresor

Hlavnou výhodou invertorového kompresora sú jeho nízka hlučnosť, vyššia efektivita chladenia a dlhšia životnosť. Invertorový kompresor sa efektívne prispôsobuje okamžitým potrebám na chladenie a efektívne hospodári s energiou. Pomáha tiež zachovať v chladničke stabilnejšiu teplotu, čím nedochádza k nadmernému chladeniu. Kompresor s digitálnym prevodníkom má nižšiu spotrebu než bežné kompresory, takže aktívne znižuje vaše účty za elektrinu.

Concept LA8383ds Super chladenie

Táto funkcia slúži na rýchle schladenie čerstvo vložených potravín. Oceníte ju v momente, kedy máte chladničku dlhšiu dobu otvorenú, napr. pri vkladaní veľkého nákupu. Nové potraviny rýchlo schladí a súčasne zabránia nežiaducemu ohrevu vnútorného obsahu.

Concept LA8383ds Rýchle mrazenie

Funkcia Super mrazenie posilňuje mraziacu kapacitu a urýchľuje zamrazenie novo vložených potravín. Súčasne chráni uložené potraviny pred rozmrazením v okamihu, keď máte mrazničku otvorenú.

Concept LA8383ds Funkcia dovolenka

Ak sa chystáte na dlhšiu dobu mimo domova nemusíte riešiť, či chladničku vypnúť alebo nechať bežať. Stačí aktivovať funkciu Dovolenka, ktorá zníži odber energie, a pritom zaručí čerstvosť vašich potravín do doby, kým sa vrátite.


Vlastnosti

 • Americká štvordverová chladnička v krásnej designovej línii TITANIA z tmavého nerezu
 • Dotykové ovládanie a vonkajší displej
 • Beznámrazová technológia Total No Frost
 • Zadná stena zo špeciálneho metalického materiálu Metal cooling pre rýchlejšie dosiahnutie nastavenej teploty
 • Výkonný invertorový kompresor
 • Super chladenie
 • Super mrazenie
 • Uhol otvorenia dverí 90°
 • Alarm nezavretých dverí
 • Úsporné a šetrné LED osvetlenie vnútorného priestoru

Vnútorná výbava

 • 3 police v chladničke
 • 4 dverné priehradky
 • Fresh zóna
 • 6 priehradiek v mrazničke

Technické parametre

Energetická trieda E
Spotreba el. energie 280 kWh/rok
Celkový úžitkový objem 436 l
Objem chladničky 288 l
Objem mrazničky 148 l
Hlučnosť 41 dB
Trieda mrazenia ****
Doba skladovania pri výpadku 12 h
Výška 183 cm
Šírka 83,6 cm
Hĺbka 63,6 cm

Odkazy


*Použité fotografie môžu byť ilustračné.