shumee Záhradný prístrešok so závesmi 4x3 m, antracitový

shumee Záhradný prístrešok so závesmi 4x3 m, antracitový

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Tento vodovzdorný záhradný altánok je ako stvorený na rôzne vonkajšie udalosti, ako napríklad menšie posedenia, svadby, grilovačky, stanovačky a podobne. Môžete si ho dať do záhrady a vytvoriť tak veľké a príjemné miesto v tieni pre vašu rodinu a priateľov. Štýlový dizajn s vetracím otvorom umožňuje Celý popis
286 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: Shumee

Skladom u partnera 5+ kusov

4.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100031205203

Popis

Tento vodovzdorný záhradný altánok je ako stvorený na rôzne vonkajšie udalosti, ako napríklad menšie posedenia, svadby, grilovačky, stanovačky a podobne. Môžete si ho dať do záhrady a vytvoriť tak veľké a príjemné miesto v tieni pre vašu rodinu a priateľov.

Štýlový dizajn s vetracím otvorom umožňuje lepšie prúdenie vzduchu a postará sa o optimálne pohodlie. Tento pevná a trvácny altánok má vysokokvalitný oceľový rám s práškovou povrchovou úpravou. Strieška a elegantné nastaviteľné závesy sú vyrobené z vysokokvalitnej polyesterovej látky s vrstvou poylamidu, ktorá je vodovzdorná a odolná voči UV žiareniu aj poveternostným vplyvom, a preto je naozaj vhodná do exteriéru. Závesy sa dajú úplne zatiahnuť, a tak si môžete vychutnať príjemné večery v súkromí bez otravného hmyzu.

Tento výrobok sa jednoducho montuje.

  • Farba: Antracitová
  • Materiál: Látka s vrstvou polyamidu (100 % polyester), oceľ s práškovou povrchovou úpravou
  • Materiál závesov: Látka
  • Rozmery: 4 × 3 × 2,7 m (D x Š x V)
  • Výška medzi podlahou a strechou: 2 m
  • Výrobok je potrebné poskladať