Optex Káblová kamerová sada 990530 (HD)
406,72 €

356,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Monitorovacia sada umožňuje ukladať videá zo 4 dodávaných kamier s HD rozlíšením (možno pripojiť až 8 kamier).


Evolveo Sonix, bezdrôtový GSM alarm
98,90 €
+ doprava zadarmo

Kompaktní bezdrátový zabezpečovací GSM alarm Evolve Sonix je ideální volbou pro zabezpečení bytu, kanceláře, garáže, dílny, domu, chaty nebo obchodu. Montáž našeho alarmu zvládne každý, není nutné platit za instalaci specializované firmě. Bezdrátová technologie nevyžaduje žádné vrtání a tahání drátů, pouze umístěte bezdrátová čidla v objektu nebo mimo něj až do vzdálenosti 80 metrů. V případě narušení monitorovaného objektu bude tato událost signalizována SMS zprávou až na 5 přednastavených čísel a také hlasovým voláním. Obsluha alarmu je snadná, stačí jej aktivovat/deaktivovat dálkovým ovladačem – klíčenkou, podobně jako u centrálního zamykání automobilu.


Evolveo Bezdrátová mini klávesnice s displejem
39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Snadné rozšíření systému Evolveo Sonix. Bezdrátovou klávesnici s displejem lehce spárujete s hlavní jednotkou. Alarm aktivujete a deaktivujete jednoduše zadáním kódu. Nechybí funkce SOS tlačítka, ochrana proti demontáži a neoprávněné manipulaci.


Evolveo Bezdrátový detektor, otevření dveří nebo oken pro Securix
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Snadné rozšíření systému Evolveo Securix. Bezdrátový detektor indikuje narušení objektu otevřením dveří nebo okna. Alarm se spustí při oddálení 2 částí čidla o více než 2 cm. Nespustí ho vibrace ani vítr. Detektor jednoduše spárujete s hlavní jednotkou.


Evolveo Bezdrátový PIR, snímač pohybu pro Securix
14,90 €

Snadné rozšíření systému Evolveo Securix. Bezdrátový detektor detekuje pohyb uvnitř hlídaného objektu. Detektor jednoduše spárujete s hlavní jednotkou. Vizuální dosah pro vyvolání poplachu je 8 – 12 m. Úhel záběru je 110 ° horizontálně a 60 ° vertikálně.


Evolveo Dálkové ovládání, klíčenka pro Securix
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Snadné rozšíření systému Evolveo Securix. Elegantní kovové dálkové ovládání pro pohodlnou obsluhu vašeho alarmu. Ovládání jednoduše spárujete s hlavní jednotkou. Naleznete na něm tlačítko pro celkovou aktivaci, pro deaktivaci a alarm SOS tlačítko pro nouzové případy v situaci, kdy je alarm vypnutý.


Evolveo Securix, zabezpečovací systém s internetovou kamerou
127,97 €

112,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrátová internetová kamera, pohybové čidlo a detektor otevření oken nebo dveří od společnosti Evolveo tvoří spolehlivý zabezpečovací systém pro váš dům, byt nebo chatu. Narušení monitorovaného objektu je signalizováno sirénou integrovanou v kameře a odesláním emailu. Obsluha je snadná, aktivace / deaktivace probíhá pomocí dálkového ovládání nebo vaším smartphonem.


FIBARO Bateriový Detektor pohybu, Z-Wave
62,90 €
+ doprava zadarmo

Najmenší bezdrôtový pohybový senzor na svete, ktorý navyše dokáže snímať rýchlosť a smer pohybu, počet osôb, úroveň osvetlenia, vibrácie a teploty. To všetko v guľôčke s priemerom 44 mm!.


FIBARO Fibaro Starter Kit, Z-Wave Plus
599 €

520,90 €
+ doprava zadarmo

Fibaro Starter Kit obsahuje päť základných zariadení inteligentnej domácnosti a riadiacu jednotku. Uviesť šikovný dom v život je otázka minút.


LAMAX TECH Diaľkové ovládanie pre Shield
14,90 €

Diaľkové ovládanie bezpečnostného systému Shield, aktivácia/deaktivácia, domáca zóna, tiesňové tlačidlo, vzdialenosť od ovládacieho panelu až 80 m.


LAMAX Tech Shield
214,55 €

199,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtový bezpečnostný systém, spolu s IP kamerou a WiFi zásuvkou vytvorí chytrú domácnosť, ovládanie pomocou sms, aplikácie alebo na ovládacom paneli, možnosť spárovania až s ** 50 senzormi, 50 RFID čipmi a 10 diaľkovými ovládačmi**.


LAMAX Tech Solárna siréna pre Shield
104,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Siréna pre vonkajšie priestory, solárne panely, dobíjacia lítiová batéria, vzdialenosť od ovládacieho panelu až 80 m.


LAMAX Tech WiFi kamera pre Shield
124,90 €
+ doprava zadarmo

Ovládanie pomocou aplikácie, obrazový senzor SONY, ostrý obraz aj v zlých svetelných podmienkach, obojsmerné HIFI hovory, možnosť zdieľania s rodinou a priateľmi, až 10 kamier z jedného telefónu.


LAMAX Tech WiFi zásuvka pre Shield
81,68 €

47,90 €
+ doprava zadarmo

Ovládanie pomocou aplikácie, možnosť pripojiť až 15 zásuviek typu SLAVE, časovanie zapnutia a vypnutia, jednoduché a prehľadné ovládanie šetrí elektrickú energiu a životné prostredie, spolu s bezpečnostným systémom Shield a IP kamerou vytvorí chytrú domácnosť.


Optex Bezdrôtová alarmová súprava ALM 630
104,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Táto sada vám umožní chrániť váš domov. Jej inštalácia, implementácia a použitie je veľmi ľahké. Môžete zapínať alebo vypínať alarm na diaľku jednoduchým zavolaním na telefónne číslo vášho domova (iba pevná linka)


Solight maketa bezpečnostní kamery, na strop, LED dioda, 3 x AA
7,76 €

5,90 €

Povedená maketa, která má za cíl vzbuzovat respekt v očích zlodějů. Konstrukce z ABS plastu s dlouhotrvající výdrží vůči nepřízni počasí. Určena k přimontování na strop. Vzhled reálné kamery pro vnitřní použití. Solight maketa bezpečnostní kamery, na strop, LED dioda, 3 x AA je opatřena krytím IP20 proti úrazu elektrickým proudem.


Tesla SecureQ i7 - bezdrôtový detektor otvorenia (dvere/okno)
10,50 €

Bezdrôtový detektor otvorenia dverí a okien je vhodný pre systém Tesla SecureQ i7, ale možno ho využiť aj pre iné systémy pracujúce s frekvenciou 433 MHz. Montuje sa na dvere alebo okno, spustenie poplachu vyvolá otvorenie o viac ako 2 cm. Disponuje veľmi nízkou spotrebou energie a pohotovostným režimom až na 12 mesiacov.


Tesla SecureQ i7 - bezdrôtový detektor pohybu
15,58 €
15 €

Detekuje narušiteľa v chránenej oblasti systému. Bezdrôtový detektor pohybu je vhodný pre systém Tesla SecureQ i7, ale možno ho využiť aj pre iné systémy pracujúce s frekvenciou 433 MHz. Disponuje detekčným uhlom 110° horizontálne a 60° vertikálne a detekčným dosahom až 10 m. Využíva najmodernejšie technológie.


Tesla SecureQ i7 bezdrôtový GSM alarm systém
96,70 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtový alarm pre spoľahlivé zabezpečenie vášho domova. Tesla SecureQ i7 disponuje integrovaným reproduktorom a mikrofónom, ovládaním cez bezplatnú aplikáciu pre systémy Android/iOS a SOS tlačidlom na kľúčenke. Nevyžaduje žiadne nástroje ani profesionálnu inštaláciu a zaujme intuitívnym ovládaním.


Tesla SecureQ i7 - diaľkové ovládanie
10,50 €

Diaľkové ovládanie v kovovom prevedení s krytkou tlačidiel. Vhodné pre bezdrôtový GSM alarm systém Tesla SecureQ i7 a pre ostatné systémy pracujúce s frekvenciou 433 MHz. Nájdete na ňom 4 tlačidlá pre celkovú aktiváciu, čiastočnú aktiváciu, deaktiváciu systému a SOS tlačidlo.


VIVANCO Vivanco Alarm na okná/dvere V-37519
5,88 €

4,90 €

Alarm určený na okno alebo na dvere. Tlačidlo on/off, samolepiace pásky na umiestnenie na okno/dvere, balenie obsahuje 2 sady alarmu. Alarm je samolepiaci. Jednoduchá inštalácia.


VIVANCO Vivanco V-37684

VIVANCO Vivanco V-37684

Hodnotenie: 5
9,22 €

6,90 €

Alarm 85dB, mechanická zarážka so zvukovým alarmom, tlačidlo on/off, protišmykový.


VIVANCO Vivanco Osobný alarm V-37517
7,36 €

4,90 €

Osobný alarm Vivanco V-37517 s jednoduchou aktiváciou vytiahnutím zástrčky. Vrátane batérie (2× CR1632). Ideálny na cesty. S pútkom na ruku.