Revogi Smart Sense Kit (RE00010)
191,58 € 114,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka tomuto setu získate kontrolu, komfort a bezpečnosť pre svoj domov. Set sa skladá zo základovej stanice, detektora dymu, pohybového senzora, senzora otvorenie dverí/okien a zvončeka

Evolveo Kamerový systém Detective D04_FHD, NVR
287,20 € 267,50 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Plně digitální NVR systém pro sledování a záznam ze 4 Full HD IP kamer. Evolveo Detective D04_FHD umožňuje provádět kontinuální záznam, nebo ho spustit v případě detekce pohybu. Vybírat můžete ze 3 stupňů kvality obrazu a spustíte ho pohodlně na monitoru nebo na mobilním telefonu.

TESLA SecureQ i7 bezdrôtový GSM alarm systém
96,65 € 76,90 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtový alarm pre spoľahlivé zabezpečenie vášho domova. Tesla SecureQ i7 disponuje integrovaným reproduktorom a mikrofónom, ovládaním cez bezplatnú aplikáciu pre systémy Android/iOS a SOS tlačidlom na kľúčenke. Nevyžaduje žiadne nástroje ani profesionálnu inštaláciu a zaujme intuitívnym ovládaním.

Evolveo Securix, zabezpečovací systém s internetovou kamerou (SEA ALM500-IP-CAM)
127,97 € 108,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Bezdrátová internetová kamera, pohybové čidlo a detektor otevření oken nebo dveří od společnosti Evolveo tvoří spolehlivý zabezpečovací systém pro váš dům, byt nebo chatu. Narušení monitorovaného objektu je signalizováno sirénou integrovanou v kameře a odesláním emailu. Obsluha je snadná, aktivace / deaktivace probíhá pomocí dálkového ovládání nebo vaším smartphonem.

Solight maketa bezpečnostnej kamery, na stenu, LED dióda, 2 x AA
13,22 € 8,80 €

Vydarená maketa, ktorá má za cieľ vzbudzovať rešpekt v očiach zlodejov. Konštrukcia z ABS plastu s dlhotrvajúcou výdržou voči nepriaznivému počasiu. Určená k primontovaniu na stenu. Vzhľad reálnej kamery dodáva aj prívodný kábel. Solight maketa bezpečnostnej kamery, na stenu, LED dióda, 2 x AA je opatrená krytím IP44 proti postriekaniu kvapkám vody.

VIVANCO Vivanco Alarm na okná/dvere V-37519
5,88 € 4,90 €

Alarm určený na okno alebo na dvere. Tlačidlo on/off, samolepiace pásky na umiestnenie na okno/dvere, balenie obsahuje 2 sady alarmu. Alarm je samolepiaci. Jednoduchá inštalácia.

Solight maketa bezpečnostnej kamery, na strop, LED dióda, 3 x AA
10 €

Podarená maketa, ktorá má za cieľ vzbudzovať rešpekt v očiach zlodejov. Konštrukcia z ABS plastu s dlhotrvajúcou výdržou voči nepriazni počasia. Určená k primontovaniu na strop. Vzhľad reálnej kamery pre vnútorné použitie. Solight maketa bezpečnostnej kamery, na strop, LED dióda, 3 x AA je opatrená krytím IP20 proti úrazu elektrickým prúdom.

VIVANCO Vivanco V-37684

VIVANCO Vivanco V-37684

Hodnotenie: 5
9,22 € 6,90 €

Alarm 85dB, mechanická zarážka so zvukovým alarmom, tlačidlo on/off, protišmykový.

TESLA SecureQ i7 - bezdrôtový detektor otvorenia (dvere/okno)
9,80 €

Bezdrôtový detektor otvorenia dverí a okien je vhodný pre systém Tesla SecureQ i7, ale možno ho využiť aj pre iné systémy pracujúce s frekvenciou 433 MHz. Montuje sa na dvere alebo okno, spustenie poplachu vyvolá otvorenie o viac ako 2 cm. Disponuje veľmi nízkou spotrebou energie a pohotovostným režimom až na 12 mesiacov.

TESLA SecureQ i7 - diaľkové ovládanie
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Diaľkové ovládanie v kovovom prevedení s krytkou tlačidiel. Vhodné pre bezdrôtový GSM alarm systém Tesla SecureQ i7 a pre ostatné systémy pracujúce s frekvenciou 433 MHz. Nájdete na ňom 4 tlačidlá pre celkovú aktiváciu, čiastočnú aktiváciu, deaktiváciu systému a SOS tlačidlo.

TESLA SecureQ i7 - bezdrôtový detektor pohybu (ZASTES1005)
15,58 € 14,90 €

Detekuje narušiteľa v chránenej oblasti systému. Bezdrôtový detektor pohybu je vhodný pre systém Tesla SecureQ i7, ale možno ho využiť aj pre iné systémy pracujúce s frekvenciou 433 MHz. Disponuje detekčným uhlom 110° horizontálne a 60° vertikálne a detekčným dosahom až 10 m. Využíva najmodernejšie technológie.

LAMAX Tech Shield
214,55 € 199,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Bezdrôtový bezpečnostný systém, spolu s IP kamerou a WiFi zásuvkou vytvorí chytrú domácnosť, ovládanie pomocou sms, aplikácie alebo na ovládacom paneli, možnosť spárovania až s ** 50 senzormi, 50 RFID čipmi a 10 diaľkovými ovládačmi**.

FIBARO Fibaro Starter Kit, Z-Wave Plus
599 € 520,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Fibaro Starter Kit obsahuje päť základných zariadení inteligentnej domácnosti a riadiacu jednotku. Uviesť šikovný dom v život je otázka minút.

FIBARO Batériový detektor pohybu, Z-Wave (FI-FGMS-001ZW5)
61,43 € 57,90 €
+ doprava zadarmo

Najmenší bezdrôtový pohybový senzor na svete, ktorý navyše dokáže snímať rýchlosť a smer pohybu, počet osôb, úroveň osvetlenia, vibrácie a teploty. To všetko v guľôčke s priemerom 44 mm!.

LAMAX Tech WiFi zásuvka pre Shield (757817)
81,68 € 47,90 €
+ doprava zadarmo

Ovládanie pomocou aplikácie, možnosť pripojiť až 15 zásuviek typu SLAVE, časovanie zapnutia a vypnutia, jednoduché a prehľadné ovládanie šetrí elektrickú energiu a životné prostredie, spolu s bezpečnostným systémom Shield a IP kamerou vytvorí chytrú domácnosť.

Evolveo Bezdrôtový PIR, snímač pohybu pre Securix (SEA ACS PIRS)
14,90 €

Snadné rozšíření systému Evolveo Securix. Bezdrátový detektor detekuje pohyb uvnitř hlídaného objektu. Detektor jednoduše spárujete s hlavní jednotkou. Vizuální dosah pro vyvolání poplachu je 8 – 12 m. Úhel záběru je 110 ° horizontálně a 60 ° vertikálně.

Evolveo Bezdrôtová mini klávesnica s displejom (SEA ACS KEY3)
38,51 € 34,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Snadné rozšíření systému Evolveo Sonix. Bezdrátovou klávesnici s displejem lehce spárujete s hlavní jednotkou. Alarm aktivujete a deaktivujete jednoduše zadáním kódu. Nechybí funkce SOS tlačítka, ochrana proti demontáži a neoprávněné manipulaci.

LAMAX Shield IP kamera (8594175351668)
124,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ovládanie pomocou aplikácie, obrazový senzor SONY, ostrý obraz aj v zlých svetelných podmienkach, obojsmerné HIFI hovory, možnosť zdieľania s rodinou a priateľmi, až 10 kamier z jedného telefónu.

VIVANCO Vivanco Osobný alarm V-37517
7,36 € 4,90 €

Osobný alarm Vivanco V-37517 s jednoduchou aktiváciou vytiahnutím zástrčky. Vrátane batérie (2× CR1632). Ideálny na cesty. S pútkom na ruku.

Evolveo Dálkové ovládání, klíčenka pro Securix
9,90 €

Snadné rozšíření systému Evolveo Securix. Elegantní kovové dálkové ovládání pro pohodlnou obsluhu vašeho alarmu. Ovládání jednoduše spárujete s hlavní jednotkou. Naleznete na něm tlačítko pro celkovou aktivaci, pro deaktivaci a alarm SOS tlačítko pro nouzové případy v situaci, kdy je alarm vypnutý.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: