Solight maketa bezpečnostnej kamery, na stenu, LED dióda, 2 x AA
13,22 € 6,20 €

Vydarená maketa, ktorá má za cieľ vzbudzovať rešpekt v očiach zlodejov. Konštrukcia z ABS plastu s dlhotrvajúcou výdržou voči nepriaznivému počasiu. Určená k primontovaniu na stenu. Vzhľad reálnej kamery dodáva aj prívodný kábel. Solight maketa bezpečnostnej kamery, na stenu, LED dióda, 2 x AA je opatrená krytím IP44 proti postriekaniu kvapkám vody.

Solight maketa bezpečnostnej kamery, na strop, LED dióda, 3 x AA
7,76 € 5 €

Podarená maketa, ktorá má za cieľ vzbudzovať rešpekt v očiach zlodejov. Konštrukcia z ABS plastu s dlhotrvajúcou výdržou voči nepriazni počasia. Určená k primontovaniu na strop. Vzhľad reálnej kamery pre vnútorné použitie. Solight maketa bezpečnostnej kamery, na strop, LED dióda, 3 x AA je opatrená krytím IP20 proti úrazu elektrickým prúdom.

TESLA SecureQ i7 - bezdrôtový detektor otvorenia (dvere/okno)
9,72 € 9,30 €

Bezdrôtový detektor otvorenia dverí a okien je vhodný pre systém Tesla SecureQ i7, ale možno ho využiť aj pre iné systémy pracujúce s frekvenciou 433 MHz. Montuje sa na dvere alebo okno, spustenie poplachu vyvolá otvorenie o viac ako 2 cm. Disponuje veľmi nízkou spotrebou energie a pohotovostným režimom až na 12 mesiacov.

Evolveo Kamerový systém Detective D04_FHD, NVR
313 € 308,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plne digitálny NVR systém pre sledovanie a záznam zo 4 Full HD IP kamier. Evolveo Detective D04_FHD umožňuje vykonávať kontinuálny záznam, alebo ho spustiť v prípade detekcie pohybu. Vyberať môžete z 3 stupňov kvality obrazu a spustíte ho pohodlne na monitore alebo na mobilnom telefóne.

Evolveo Salvarix bezdrôtový WiFi GSM alarm s čítačkou RFID
186,20 € 155,90 €

Výkonné zariadenie s podporou moderných technológií WiFi, GSM, RFID, bezpečnostných kamier a pripojenie na Pult Centrálnej Ochrany. V riadiacej jednotke alarmu Evolveo Salvarix nájdete lokalizované české a slovenské užívateľské prostredie. Široké využitie pre kancelárie, obchody, garáže, dielne, domy, byty, chaty atď.

FIBARO Fibaro Starter Kit, Z-Wave Plus
599 € 448,70 €

Fibaro Starter Kit obsahuje päť základných zariadení inteligentnej domácnosti a riadiacu jednotku. Uviesť šikovný dom v život je otázka minút.

FIBARO Batériový detektor pohybu, Z-Wave (FI-FGMS-001ZW5)
61,43 € 57,90 €

Najmenší bezdrôtový pohybový senzor na svete, ktorý navyše dokáže snímať rýchlosť a smer pohybu, počet osôb, úroveň osvetlenia, vibrácie a teploty. To všetko v guľôčke s priemerom 44 mm!.

Evolveo Securix, zabezpečovací systém s internetovou kamerou
127,97 € 84,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtová internetová kamera, pohybové čidlo a detektor otvorenia okien alebo dverí od spoločnosti Evolveo tvorí spoľahlivý zabezpečovací systém pre váš dom, byt alebo chatu. Narušenie monitorovaného objektu je signalizované sirénou integrovanou v kamere a odoslaním emailu. Obsluha je jednoduchá, aktivácia / deaktivácia prebieha pomocou diaľkového ovládania alebo vaším smartphonom.

Evolveo Salvarix bezdrôtová vnútorná svetelná a akustická siréna
20,90 €

Sirénu možno bezdrôtovo pripojiť k riadiacej jednotke Evolveo Salvarix, zapája sa jednoducho do zásuvky 230 V. Zvukovo a zároveň opticky signalizuje aktiváciu a deaktiváciu alarmu. Je vhodná pre využitie v rozľahlých objektoch, kedy sa môžete nachádzať ďaleko od hlavnej jednotky. Rotačné LED svetlá ponúka jú 2 voliteľné režimy blikania.

LAMAX Tech WiFi zásuvka pre Shield (757817)-51%
81,68 € 39,90 €

Akcia

Ovládanie pomocou aplikácie, možnosť pripojiť až 15 zásuviek typu SLAVE, časovanie zapnutia a vypnutia, jednoduché a prehľadné ovládanie šetrí elektrickú energiu a životné prostredie, spolu s bezpečnostným systémom Shield a IP kamerou vytvorí chytrú domácnosť.

LAMAX Tech Shield

LAMAX Tech Shield

Hodnotenie: 1
214,55 € 149,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtový bezpečnostný systém, spolu s IP kamerou a WiFi zásuvkou vytvorí chytrú domácnosť, ovládanie pomocou sms, aplikácie alebo na ovládacom paneli, možnosť spárovania až s ** 50 senzormi, 50 RFID čipmi a 10 diaľkovými ovládačmi**.

TESLA SecureQ i7 - bezdrôtový detektor pohybu (ZASTES1005)
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detekuje narušiteľa v chránenej oblasti systému. Bezdrôtový detektor pohybu je vhodný pre systém Tesla SecureQ i7, ale možno ho využiť aj pre iné systémy pracujúce s frekvenciou 433 MHz. Disponuje detekčným uhlom 110° horizontálne a 60° vertikálne a detekčným dosahom až 10 m. Využíva najmodernejšie technológie.

Evolveo Salvarix bezdrôtová HD interiérová IP kamera
43,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšíriteľné príslušenstvo k riadiacej jednotke Evolveo Salvarix, HD kamera však funguje aj samostatne. Vhodná pre zhotovovanie záznamov a na online sledovanie pomocou aplikácie pre mobilné telefóny Android a iOS. Umožňuje skontrolovať objekt v prípade vyhlásenia alarmu (detekcia pohybu) a uschovať dôkazy (vrátane zaslania fotografie emailom).

Evolveo Salvarix bezdrôtový/autonómny detektor dymu a teploty
21,90 €

Pracuje ako samostatné zariadenie, alebo ho možno bezdrôtovo pripojiť k riadiacej jednotke Evolveo Salvarix. Unikátna konštrukcia z ohňovzdorného materiálu ABS ukrýva fotoelektrické dymové a tepelné čidlo. Poplach je automaticky spustený, ak teplota prekročí hodnotu 57 °C.

Evolveo Salvarix bezdrôtový detektor otvorenia
13,90 €

Detektor sa skladá z vysielača a magnetu, v okamihu sňatia magnetu pošle vysielač poplachový signál centrále. Zariadenie je možné jednoducho inštalovať na rôzne typy dverí a okien. Rozšíriteľné príslušenstvo k riadiacej jednotke Evolveo Salvarix. V pohotovostnom režime je výdrž batérie až 1 rok.

Evolveo Salvarix RFID čip, biela farba
5,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Prívesok na kľúče umožňujúci bezkontaktnú aktiváciu a deaktiváciu alarmu. Rozšíriteľné príslušenstvo k riadiacej jednotke Evolveo Salvarix. Nahrádza zadávanie PIN kódu, preto je ideálnou voľbou pre deti. Každý RFID čip sa do systému prihlasuje samostatne. Na výber biely a červený farebný variant.

Evolveo Salvarix bezdrôtové núdzové SOS tlačidlo
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšíriteľné príslušenstvo k riadiacej jednotke Evolveo Salvarix. Po stlačení SOS tlačidla je vyslaný signál, ktorý riadiaca jednotka odovzdá pomocou bezplatnej aplikácie na váš mobilný telefón. Tlačidlo je ideálne pre deti, seniorov alebo chorého a nepohyblivého užívateľa. Ďalej možnosť využitia pre obchody a iné priestory, kde hrozí riziko lúpeže.

TESLA SecureQ i7 - diaľkové ovládanie
9,72 € 9,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Diaľkové ovládanie v kovovom prevedení s krytkou tlačidiel. Vhodné pre bezdrôtový GSM alarm systém Tesla SecureQ i7 a pre ostatné systémy pracujúce s frekvenciou 433 MHz. Nájdete na ňom 4 tlačidlá pre celkovú aktiváciu, čiastočnú aktiváciu, deaktiváciu systému a SOS tlačidlo.

Evolveo Salvarix bezdrôtový detektor vibrácií a naklonenia
9,90 € 9,70 €

Detektor vibrácií a všesmerový detektor naklonenia v ľubovoľnom smere – 360 °. Je vhodný pre vnútornú inštaláciu, umiestňuje sa na okná, dvere alebo steny. Citlivosť detektora vibrácií Evolveo Salvarix možno nastaviť do 4 úrovní s postupne sa zvyšujúcou citlivosťou. Dlhšia pracovná doba je zaistená veľkokapacitnými lítiovými batériami.

Evolveo Salvarix diaľkové ovládanie, kľúčenka
9,90 € 9,70 €

Elegantné diaľkové ovládanie alarmu Evolveo Salvarix s karabínou pre bezpečné upevnenie na kľúče. Na ovládači nájdete 4 tlačidlá pre aktiváciu, deaktiváciu, čiastočné zakódovanie a SOS poplach. Prenos signálu prebieha pomocou šifrovaného kódu, ktorý je unikátny pre každé ovládanie.

CEL-TEC SDB 3000 EZS - bílá
21,45 €

Základní svorkovnice pro čidla CT zapojené v systému EZS. V barvě bílé, stříbrné a černé podle designu a barevného provedení čidla. Patice je určena pro uchycení detektoru pro standardní instalaci čidla do systému EZS. Má.

Hikvision DS-7104HQHI-K1(S)
121,23 €

Ekonomické hybridní (HD-TVI/CVI/AHD/CVBS/IP) DVR se záznamem v rozlišení až 3 Mpx (rozlišení 3 Mpx pouze na vstupu č. 1). 4 x BNC VIDEO vstupy, možnost připojení dalších 2 × 6 Mpx IP kamer (4 + 2) nebo až 6 IP kamer (deaktivací.

Avtech  DGC5105T - 5MPx Bullet kamera
64,56 €
+ doprava zadarmo

Akcia

5MPx HDCCTV Bullet kamera AVTECH DGC5105T s IR prisvietením až 50 metrov a maximálnym video rozlíšenie 2560×1920 px. Moderný dizajn, vďaka ktorému sa kamera hodí do každého prostredia. Vhodná pre vnútorné aj vonkajšie použitie.

Hikvision DS-2CC52H1T-FITS(1.1mm)
254,61 €

5MPix, Fisheye kamera; IR přísvit 20m; fixní objektiv 1,1mm, vestavěný mikrofon.Typ zařízeníHDTVI kameraProvedeníFisheyeSnímací prvek5MP CMOS Image SensorSvětelná citlivostColor: 0,01 Lux @F1,2; B/W: 0,001 Lux @F1,22; 0 lux with.

CEL-TEC DCC 4
322,78 €

Konvenční ústředna EPS s možností připojení 4 kolektivních linek čidel řady CT 3000. Provedení ve skříňi s napájecím zdrojem, základní procesovou deskou se vstupy a výstupy Požár, Porucha, výstupy na sirénu dle požadavků EN.

Hikvision DS-2CE16C0T-IT5F(3.6mm)
61,97 €

1Mpix, 4v1 venkovní bullet kamera; světelná citlivost 0,1 Lux; EXIIR s dosahem 80m; fixní objektiv 3,6mm.Typ zařízeníHDTVI kameraProvedeníBullet4 v 1anoSnímací prvek1MP CMOS čip Progressive ScanSvětelná citlivostColor: 0.1 Lux @ (F1.2,.

Alarmy do domu

Alarmy využijeme v byte, rodinnom dome, nebytovom aj komerčnom priestore. Aké sú ďalšie výhody alarmov do domu?

GSM alarm

GSM alarm umožňuje ochranu majetku bez prepojenia objektu na profesionálnu bezpečnostnú agentúru (pripojenie na PCO je však možné). Alarm komunikuje so smartfónom. Jeho pomocou ovládate všetky funkcie domáceho alarmu.

Makety alarmu

Na trhu existujú aj makety, ktoré simulujú prítomnosť ochrany domu či bytu. Jedná sa len o nefunkčné schránky, ktorých hlavnou úlohou je odradiť zlodeja ešte, než vstúpi do objektu. Ich výhodou je nízka cena.

→ Ak si zaobstaráte maketu alarmu, odporúčame mať v dome či byte trezor na cennosti.

SMART domácnosť, riadenie inteligentnej domácnosti

  • kompletná sada pre ovládanie SMART domácnosti
  • umožňuje prepojenie niekoľkých zariadení
  • detektory otvorenia dverí a okien
  • pohybové čidlá
  • rozsvietenie svetla
  • ovládanie hudby