TROPICAL Dafnia Vitaminized 12g prírodné krmivo s vitamínmi

TROPICAL Dafnia Vitaminized 12g prírodné krmivo s vitamínmi


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Dafnie sú drobné sladkovodné kôrovce patriace do rodu veslonožiek Cladocera. Sušená dafnia je pre použitie výhodné krmivo, ktoré je zdrojom veľa mikro a makroelementov, ako aj chitínu – balastnej substancie, ktorá reguluje činnosť tráviaceho ústrojenstva. Dodatok vitamínov… Celý popis

1.2
1,20 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100022273005

Popis

Popis produktu

Dafnie sú drobné sladkovodné kôrovce patriace do rodu veslonožiek Cladocera. Sušená dafnia je pre použitie výhodné krmivo, ktoré je zdrojom veľa mikro a makroelementov, ako aj chitínu – balastnej substancie, ktorá reguluje činnosť tráviaceho ústrojenstva. Dodatok vitamínov, medzi nimi vit. D3, zabezpečuje kŕmeným zvieratám dokonalú kondíciu. Vzhľadom na malé rozmery je dafnia doporučená predovšetkým pre mladé jedince. KŔMNY NÁVOD: niekoľko krát počas dňa malými porciami v súlade s potrebami kŕmených zvierat. Neprekrmovať.

DAFNIA pre obojživelníky a hady. Zloženie: sušené dafnie (Daphnia pulex). Doplnkové látky: Vitamíny, provitamíny a chemicky presne vymedzené látky, ktoré majú obdobný účinok: vit. A 26 250 m.j./kg, vit. D3 1 570 m.j./kg, vit. E 100 mg/kg, vit. C 380 mg/kg. Analytické zložky: dusíkaté látky 41,0%, oleje a tuky 6,2%, vláknina 5,0%, vlhkosť 10,0%.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Dĺžka cm 0.012 cm
Prevedenie klasický
Krmivo pre ryby áno
Dekorácie akvarií nie
Prípravky do vody nie