TROPICAL 3-Algae Tablets A 250ml/150g 340ks tabletové krmivo s riasami pre sladkovodné a morské ryby

TROPICAL 3-Algae Tablets A 250ml/150g 340ks tabletové krmivo s riasami pre sladkovodné a morské ryby


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

krmivo bohaté na riasy vo forme samolepiacich tabletiek. Je určené na každodenné kŕmenie bylinožravých rýb, pre ktoré sú riasy dôležitou zložkou potravy, a všežravých rýb – ako doplnkové krmivo. Tabletky možno podávať aj sladkovodným a morským kôrovcom. Súčasťou 3-ALGA… Celý popis

12.53
12,53 € Vrátane DPH
Na sklade 5+ kusov

Kód: 100022272734

Popis

Popis produktu

krmivo bohaté na riasy vo forme samolepiacich tabletiek. Je určené na každodenné kŕmenie bylinožravých rýb, pre ktoré sú riasy dôležitou zložkou potravy, a všežravých rýb – ako doplnkové krmivo. Tabletky možno podávať aj sladkovodným a morským kôrovcom. Súčasťou 3-ALGAE TABLETS A sú tri druhy rias: chlorella (Chlorella vulgaris) a tiež Ascophyllum nodosum a Laminaria digitata označované ako riasy kelp. V chlorelle nachádzajúce sa nenasýtené mastné kyseliny a bielkoviny (bohaté na exogénne aminokyseliny) a vitamíny s mikro- a makroprvkami z rias kelp (vrátane jódu, chrómu, selénu a železa), zabezpečujú rybám a kôrovcom dokonalú kondíciu, intenzívny rast a vitalitu. Ryby pravidelne kŕmené tabletkami 3-ALGAE TABLETS A dostávajú veľké dávky chlorofylu – zeleného farbiva, ktorého koncentrovaným zdrojom je chlorella. Chlorofyl brzdí rozmnožovanie nežiaducich baktérií v tráviacom trakte, čím zabraňuje vzniku zápalových stavov. Výťažok z aloe podporuje imunitný systém rýb a vytvára priaznivé podmienky na rozvoj žiaducej bakteriálnej flóry v tráviacom trakte. Vzhľadom na svoje posilňujúce vlastnosti sa odporúča používať krmivo 3-ALGAE TABLETS A na výživu rýb počas karantény, aklimatizácie a rekonvalescencie. KŔMENIE: niekoľkokrát v priebehu dňa. Tabletky v počte zodpovedajúcom osídleniu akvária je potrebné prilepiť zvnútra na sklo akvária alebo hodiť do akvária na miesto, kde sa ryby a kôrovce kŕmia.

Kompletné krmivo pre ozdobné ryby a kôrovce. Zloženie: obilniny, riasy 12%, produkty rastlinného pôvodu (v nich Aloe vera 2%), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a produkty z rýb, mäkkýše a kôrovce, mlieko a mliečne výrobky, mäso a produkty živočíšneho pôvodu, kvasnice, oleje a tuky, minerálne látky. Doplnkové látky (na kg): Vitamíny, provitamíny a chemicky presne vymedzené látky, ktoré majú obdobný účinok: vit. A 20 400 m.j., vit. D3 1 200 m.j., vit. E 80 mg, vit. C 280 mg. Zlúčeniny mikroprvkov: E1 (Fe) 25,0 mg, E6 (Zn) 7,0 mg, E5 (Mn) 5,0 mg, E4 (Cu) 1,1 mg, E2 (I) 0,15 mg, E8 (Se) 0,15 mg, E7 (Mo) 0,03 mg. Lecitín. Antioxidanty. Analytické zložky: dusíkaté látky 36,0%, oleje a tuky 7,0%, vláknina 1,7%, vlhkosť 10,0%.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Objem 0.25 l
Krmivo pre ryby áno
Dekorácie akvarií nie
Prípravky do vody nie