Extol Premium Vŕtačka akumulátorová s príklepom Share 20V, bez aku a nabíjačky, 40Nm, kufor

Extol Premium Vŕtačka akumulátorová s príklepom Share 20V, bez aku a nabíjačky, 40Nm, kufor

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vŕtačka aku s príklepom Share20V, bez aku a nabíjačky, 40Nm, kufor + príslušenstvo. Ľahký a výkonný dvojrýchlostný vŕtací skrutkovač s príklepom poskytuje vysoký vŕtací výkon pri vŕtaní do širokej škály materiálov – oceľ, kov, drevo, plast, ale s príklepom aj do muriva. Určený pre náročnejšie práce. Celý popis
Naši odborní asistenti vám radi poradia s výberom od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
55 €
Vrátane RP a DPH
Partner: Widerio

Skladom u partnera 5+ kusov

1.12.2021 - 2.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100036163760

Popis

Ľahký a výkonný dvojrýchlostný vŕtací skrutkovač s príklepom Vám poskytuje vysoký vŕtací výkon pri vŕtaní do širokej škály materiálov – oceľ, kovy, drevo, plast, ale s príklepom aj do muriva. Je určený pre náročnejšie práce a vďaka svojmu príjemnému dizajnu sa s ním veľmi dobre pracuje aj pri dlhodobom používaní. Srdcom vŕtačky je vysoko výkonný motor so spoľahlivou a dlhodobo overenou konštrukciou a celokovová prevodovka zaisťujúca bezchybný chod aj pri vysokej záťaži. Vďaka aretácii skľučovadla možno ľahko meniť vrtáky jednou rukou. Stroj je bez akumulátora a nabíjačky.

 • dvojrýchlostná prevodovka umožňuje nastaviť zodpovedajúce otáčky pre konkrétny druh práce
 • prepnutím z vŕtania na vŕtanie s mechanickým príklepom si poradí aj s tvrdšími materiálmi a murivom
 • integrované LED svetlo uľahčí prácu v tmavých či úzkych priestoroch
 • 16 stupňov krútiaceho momentu plus vŕtanie, skrutkovanie, príklep – ideálny pre každé použitie
 • kvalitné celokovové skľučovadlo s aretáciou pre jednoduchú výmenu nástrojov
 • pogumovaná rukoväť tlmí vibrácie a robí prácu príjemnejšiu a bezpečnejšiu

Parametre:

 • akumulátor 20V Li-ion
 • otáčky I. 0–450/min, II. 0–1600/min
 • počet príklepov 0–20000/min
 • L/P chod
 • rýchloupínacia hlava celokovová 1/2"
 • priemer vrtáku 2–13mm
 • stupňov uťah. momentu 16 + vŕtanie, skrutkovanie, príklep
 • max. krútiaci moment 20/40Nm
 • príslušenstvo púzdro s 6 vrtákmi, 6 bitmi a držiakom na bity
 • v kufri áno
 • hmotnosť s akum. 1,7kg


Extol Premium je typickým predstaviteľom triedy Master. Na rozdiel od hobby náradia, ktorého jediným parametrom je často cena, konštruktéri náradia Extol Premium kladú dôraz na kvalitu použitých materiálov a technológií, spracovanie, dizajn, parametre a ergonómiu.

Táto kategória je zárukou, že za dostupnú cenu kupujete kvalitný výrobok vyrobený podľa najnovších technológií a plnohodnotný v mnohých smeroch tie najvyššie očakávania. Zároveň prináša rad riešení a patentov, ktoré boli doteraz výsadou profesionálnych značiek.

Share20V

Náradie Extol Share20V využíva systém jednej batérie, vďaka ktorému môžete pre svoje aku náradia zdieľať jeden akumulátor (a jednu nabíjačku). Pri práci sa tak nemusíte starať o niekoľko rôznych akumulátorov – a svoju dielňu navyše vybavíte podstatne efektívnejšie, pretože akumulátory a nabíjačky tvoria nezanedbateľnú časť ceny výrobku. Pre plynulejšie prácu na náročnejších projektoch odporúčame zaobstarať si dva akumulátory, ktoré môžete striedavo dobíjať. Akumulátory sú dostupné v základnom prevedení 2000 mAh a ďalej s dvojnásobnou kapacitou 4000 mAh, vďaka ktorej akumulátor nielen vydrží pri záťaži dlhšie nabitý, ale stroje využívajúce „brushless“ technológiu (Extol Industrial Share20V) budú ešte výkonnejšie. Technológia Li-ion, prednosti lítiových akumulátorov: + vyššia koncentrácia energie, čo umožňuje menšie rozmery a hmotnosť batérie + možnosť rýchlonabíjania za 1 hodinu + udržujú takmer konštantné napätie aj pri ich väčšom vybití, tým zaisťujú dobrý výkon náradia až do úplného vybitia batérie + možno je nabíjať za stavu neúplného vybitia, pričom neklesá ich kapacita ako u NiCd batérií + s postupom času sa batérie takmer nevybíja – takže sú stále pripravené na použitie (uvádza sa, že počas niekoľkých mesiacov sa vybijú len o 4%) Motor BRUSHLESS (bez uhlíkových kief): + vysoká účinnosť 85–90% (pri dlhšej práci sa toľko nezahrieva, pretože väčšia časť celkového výkonu motora sa mení na rotačnú silu a menej sa stráca ako teplo) + niekoľkonásobne vyššiu životnosť oproti bežným uhlíkovým motorom + menšia spotreba el. prúdu predĺži pracovnú činnosť a viac šetrí batériu + ochrana proti preťaženiu, prepätiu, nadprúdu, prepólovaniu + nízka údržba, žiadne výmenné kefy + vďaka pokročilému elektronickému konanie sa ľahšie regulujú otáčky.