Extol Premium Vŕtačka akumulátorová Share 20V, bez aku a nabíjačky, 22Nm

Extol Premium Vŕtačka akumulátorová Share 20V, bez aku a nabíjačky, 22Nm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vŕtačka aku Share20V, bez akumulátora a nabíjačky, 28Nm. Ľahký a výkonný dvojrýchlostný vŕtací skrutkovač s vysokým uťahovacím momentom pre vŕtanie a skrutkovanie do kovu a dreva. Vďaka aretácii skľučovadla môžete ľahko meniť vrtáky jednou rukou. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
35 €
Vrátane RP a DPH
Partner: Widerio

Skladom u partnera 4 kusy

10.12.2021 - 13.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Widerio

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100036168628

Popis

Ľahký a výkonný dvojrýchlostný vŕtací skrutkovač s vysokým uťahovacím momentom pre vŕtanie a skrutkovanie do kovu a dreva. Vďaka aretácii skľučovadla môžete ľahko meniť vrtáky jednou rukou. Stroj je bez akumulátora a nabíjačky.

 • dvojrýchlostná prevodovka umožňuje nastaviť zodpovedajúce otáčky pre konkrétny druh práce
 • integrované LED svetlo uľahčí prácu v tmavých či úzkych priestoroch
 • 19 stupňov krútiaceho momentu plus stupeň pre vŕtanie – ideálny pre každé použitie
 • skľučovadlo s aretáciou pre jednoduchú výmenu nástrojov
 • pogumovaná rukoväť tlmí vibrácie a robí prácu príjemnejšiu a bezpečnejšiu


Paramatre:

 • akumulátor 20V Li-ion
 • otáčky I. 0–350/min, II. 0–1300/min
 • L/P chod
 • rýchloupínacia hlava polokovová 3/8"
 • priemer vrtáku 0,8–10mm
 • stupňov uťah. momentu 19+vŕtanie
 • max. krútiaci moment 12/28Nm
 • nabíjanie batérie cca 1h
 • v kufri – nie
 • hmotnosť s akum.1,3kg


Extol Premium je typickým predstaviteľom triedy Master. Na rozdiel od hobby náradia, ktorého jediným parametrom je často cena, konštruktéri náradia Extol Premium kladú dôraz na kvalitu použitých materiálov a technológií, spracovanie, dizajn, parametre a ergonómiu.

Táto kategória je zárukou, že za dostupnú cenu kupujete kvalitný výrobok vyrobený podľa najnovších technológií a plnohodnotný v mnohých smeroch tie najvyššie očakávania. Zároveň prináša rad riešení a patentov, ktoré boli doteraz výsadou profesionálnych značiek.


Share20V

Náradie Extol Share20V využíva systém jednej batérie, vďaka ktorému môžete pre svoje aku náradia zdieľať jeden akumulátor (a jednu nabíjačku). Pri práci sa tak nemusíte starať o niekoľko rôznych akumulátorov – a svoju dielňu navyše vybavíte podstatne efektívnejšie, pretože akumulátory a nabíjačky tvoria nezanedbateľnú časť ceny výrobku. Pre plynulejšie prácu na náročnejších projektoch odporúčame zaobstarať si dva akumulátory, ktoré môžete striedavo dobíjať. Akumulátory sú dostupné v základnom prevedení 2000 mAh a ďalej s dvojnásobnou kapacitou 4000 mAh, vďaka ktorej akumulátor nielen vydrží pri záťaži dlhšie nabitý, ale stroje využívajúce „brushless“ technológiu (Extol Industrial Share20V) budú ešte výkonnejšie. Technológia Li-ion, prednosti lítiových akumulátorov: + vyššia koncentrácia energie, čo umožňuje menšie rozmery a hmotnosť batérie + možnosť rýchlonabíjania za 1 hodinu + udržujú takmer konštantné napätie aj pri ich väčšom vybití, tým zaisťujú dobrý výkon náradia až do úplného vybitia batérie + možno je nabíjať za stavu neúplného vybitia, pričom neklesá ich kapacita ako u NiCd batérií + s postupom času sa batérie takmer nevybíja – takže sú stále pripravené na použitie (uvádza sa, že počas niekoľkých mesiacov sa vybijú len o 4%) Motor BRUSHLESS (bez uhlíkových kief): + vysoká účinnosť 85–90% (pri dlhšej práci sa toľko nezahrieva, pretože väčšia časť celkového výkonu motora sa mení na rotačnú silu a menej sa stráca ako teplo) + niekoľkonásobne vyššiu životnosť oproti bežným uhlíkovým motorom + menšia spotreba el. prúdu predĺži pracovnú činnosť a viac šetrí batériu + ochrana proti preťaženiu, prepätiu, nadprúdu, prepólovaniu + nízka údržba, žiadne výmenné kefy + vďaka pokročilému elektronickému konanie sa ľahšie regulujú otáčky.