Mares Svietidlo EOS 15 LRZ 1580 lm

Mares Svietidlo EOS 15 LRZ 1580 lm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pozrite sa na zaujímavé a zároveň veľmi výkonné svietidlo pre potápačov. Je to ideálne hlavné svietidlo pri ponore ako hlavné svietidlo. Celý popis
259 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera Posledný 1 kus

1.2.2023 na výdajnom mieste
 
1.2.2023 - 2.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu Agama PRO s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 7733814

Popis

Rôzne možnosti dobíjania, to vám ponúka toto potápačské svietidlo. Buď dobijete akumulátor, alebo ju nabijete cez USB kábel. Môžete si vbrať podľa toho, čo vám bude práve príjemné.

Okrem toho, že toto svetlo na potápanie umožňuje LED indikátor stavu batérie, je baterka zoomovacia. Vďaka magnetickému nastaveniu si tak môžete určiť, či chcete úzky alebo široký kužeľ.

Aj samotný výkon si môžete pohodlne prepínať v 3 režimoch – zapnuté/slabšie/SOS.

Svietidlo pre potápačov vydrží svietiť 125 minút pri maximálnom výkone. Disponuje 3 XP-2 Cree LED diódami, ktoré svietia 1580 lúmenov.

Nastaviteľný uhol kužeľa svetla je magnetický. Zapínanie aj vypínanie je veľmi jednoduché vďaka systému elektronického zámku. Podvodné svetlo tak nebude samovoľne svietiť počas ponoru. Na jeho aktiváciu stačí dvakrát stlačiť mechanické tlačidlo.

Stav batérie môžete sledovať vďaka LED indikátoru batérie. Po vybití je možné batériu pohodlne nabiť pomocou USB kábla. Svetelný lúč je veľmi široký, a tak umožňuje dobrý výhľad.

Vďaka kompaktným rozmerom aj váhe sa svietidlo veľmi dobre ovláda pod vodou jednou rukou aj v neoprénových rukaviciach. Manipulácia je ľahká. Svietidlo disponuje praktickým pútkom, ktorý je možné zaistiť na zápästí.

Potápačskú baterku Mares EOS 15 LRZ dodávame v polstrovanom puzdre, ktoré je zároveň cestovné kompaktné balenie na cesty.