Schleich Adventný kalendár 2019 - Kone
34,80 € 24,60 €

Len v tomto balení nájdete exkluzívne figúrky Schleich, ktoré vyčaria deťom cez Vianoce úsmev na tvári. Za 24 okienkami sa skrýva kompletná hracia scénka. Tento kalendár rozohráva príbeh s konskou tématikou. Figúrky Schleich sú mimoriadne detailne prepracované, láskyplne maľované a umožňujú deťom hrať sa a zároveň sa učiť a poznávať zvieratká žijúce na farme.

Schleich Adventný kalendár 2019 - Domáce zvieratá
34,80 € 26,50 €

Adventný kalendár so špičkovými figúrkami a doplnkami zo série Farm World, na ktoré už deti netrpezlivo čakajú. Za 24 okienkami sa skrýva kompletná hracia scénka. Nové prekvapenie na vás čaká každý deň! Figúrky Schleich sú mimoriadne detailne prepracované, láskyplne maľované a umožňujú deťom hrať sa a zároveň sa učiť a poznávať zvieratká žijúce na farme.

LEGO Friends 41382 Adventný kalendár
25,29 € 18,90 €

Odpočítavajte dni do Vianoc s pomocou kamarátok z mestečka Heartlake. 24 okienok ukrýva bezchybné zostaviteľné darčeky zo sveta mestečka Heartlake. Každý deň si otvor **nové okienko, **vyrob si novú ozdobu a vystav si ju v izbe alebo ju zaves na stromček. Odpočítavaj a teš sa na Štedrý deň.

Woody Adventný kalendár

Woody Adventný kalendár

Hodnotenie: 4,3
31,33 € 16,30 €

V tomto kalendári nájdete exkluzívne diely k dreveným vláčikodráham, ktoré sami o sebe po otvorení posledného okienka tvoria herný set. Súčasťou tohto setu je aj obal, ktorý sa stáva hernou plochou. Za 24 okienkami sa totiž skrýva kompletná hracia scéna s mašinkou, zvieratkami, postavičkami, vláčikmi a ďalším.

Small foot Small Foot Drevený adventný kalendár vianočné trhy
44,46 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevený adventný kalendár – Vianočné trhy Drevený adventný kalendár s motívom vianočného trhu vykúzli pravú vianočnú atmosféru. Nádherná scéna vianočného trhu s prepracovanými detailmi a osvetlením. Adventný kalendár je.

Kneipp Adventný kalendár
61,80 €

Adventný kalendár s 24 kozmetickými produktmi Kneipp s prírodnými výťažkami a olejmi.

Mattel Cars 3 Adventný kalendár-50%
27 € 13,30 €

Akcia

Spríjemnite si čakanie na Vianoce s týmto pestrofarebným adventným kalendárom na motívy obľúbeného filmu Autá 3. V každom okienku kalendára sa ukrýva parádne prekvapenie. Odhaľ ich všetky a uži si veľa zábavy, ktoré ti pomôžu skrátiť čakanie na Ježiška!

LEGO City 60235 Adventný kalendár
19,45 € 17,90 €

Uži si 24 dní krásnych prekvapení **s adventným kalendárom od LEGO® City! Otvor každý deň jedny dvierka a objav, čo sa skrýva vo vnútri. Je to unikátne vozidlo, nový vianočný stromček alebo možno Santa? Otvor dvierka a **zisti to!

Schleich Adventný kalendár 2019 - Dinosaury
34,80 € 23,10 €

Na toto všetci dinosaurí fanúšikovia čakali! Adventný kalendár obsahuje jednotlivé figúrky dinosaurov a mnoho doplnkov, ktoré vytvoria kompletnú hraciu scénku. Pripojiteľné časti rastlín. Uzatvárateľné dinosaurie vajcia. Úžasný darček pre všetkých fanúšikov dinosaurov.

LEGO Star Wars 75245 Adventný kalendár
31,14 € 26,90 €

Priprav sa na Vianoce s Adventným kalendárom **od LEGO® Star Wars ™ 2019. Za **24 okienkami **sa skrývajú vesmírne lode, parádne minifigúrky, a dokonca aj niekoľko vianočných prekvapení zo sveta Star Wars! Súčasťou súpravy je aj **rozkladacia podložka, na ktorej si možno prehrávať úžasné dobrodružstvo na ostrove Ahch-To.

Mattel Barbie Adventný kalendár 2020
34,10 €

Novinka

Vianoce sa blížia! Spríjemnite si čakanie s týmto tematickým adventným kalendárom od Barbie®. Čaká na teba celý rad parádnych prekvapení a nechýba samozrejme ani Barbie®, jej rodina a kamaráti!

Mattel Polly Pocket Adventný kalendár
27,80 €

Novinka

Už sa blížia Vianoce a dievčatká budú nadšene odpočítavať zostávajúce dni do Vianoc s týmto adventným kalendárom od Polly Pocket™. V kalendári sa ukrýva 25 rôznych pidi doplnkov, ktoré budú skvelým prídavkom k akejkoľvek hernej súprave z kolekcie Polly Pocket™.