TP-LINK Deco X60 Whole-Home system, 2ks

TP-LINK Deco X60 Whole-Home system, 2ks

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Výkonná sieťová dvojpásmová jednotka WiFi (2 zariadenia v balení) s podporou moderného WiFi 6 (IEEE 802.11 ax/ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 ax/n/g/b 2,4 GHz) s celkovou rýchlosťou prenosu dát takmer 3 Gb/s (2402 Mb/s (5 GHz) a 574 Mb/s (2,4 GHz)). Prevádzkové režimy: router, AP. Technológia: TP-Link Mes Celý popis
456,63 €
Vrátane RP a DPH
279 €
-38%
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

27.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100061556547

Popis

Zmena hry: Systém TP-LINK Deco X60 pre celú domácnosť, 2 ks

Vďaka technológii Wi-Fi 6 a TP-LINK Deco X60 je celodomáca sieť Wi-Fi Deco navrhnutá tak, aby spĺňala obrovský dopyt po zvýšenom pokrytí, rýchlosti a celkovej kapacite. Získajte najnovšiu technológiu Wi-Fi a užívajte si sieť, ktorá je odolná voči budúcnosti, načítava sa rýchlejšie a ponúka mimoriadne rýchle pripojenie pre vaše moderné zariadenia.

Prečo si kúpiť

 • S pokročilou technológiou WiFi 6 
 • Vytvára veľmi rýchlu bezdrôtovú sieť
 • S technológiou mesh na vytvorenie kompletnej siete
 • Ak je potrebné väčšie pokrytie, pridajte ďalšie zariadenia X60

Celodomový systém Wi-Fi Mesh so štandardom AX3000

Vďaka čistejším a silnejším signálom vylepšeným technológiami BSS Color a Beamforming Deco podporuje X60 širšie pokrytie Wi-Fi v celom dome s rozlohou až 650 m2 (v rámci 3 jednotiek, 1 v balení). Bezdrôtové pripojenie a voliteľný ethernetový backhaul spolupracujú na prepojení jednotiek Deco pre ešte vyššiu rýchlosť siete a skutočne plynulé pokrytie. Chcete viac pokrytia? Stačí pridať ďalšiu jednotku Deco. Len 2 jednotky zaberú približne 464 metrov štvorcových.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezproblémový roaming s jedným názvom Wi-Fi

TP-Link Mesh znamená, že jednotky Deco spolupracujú a vytvárajú jednu jednotnú sieť. Telefón alebo tablet sa automaticky pripojí k najrýchlejšej jednotke Deco, keď sa pohybujete po domácnosti, čím sa vytvorí skutočne bezproblémový zážitok z Wi-Fi.

6 prúdov: viac skúseností, menej oneskorenia

Vďaka šiestim súbežným streamom je šírka pásma pre pripojené zariadenia viac než dostatočná. To znamená, že si môžete vychutnať hry s rýchlou odozvou alebo streamovanie v rozlíšení 8K s bezchybným obrazom a čistým zvukom, aj keď streamuje viacero zariadení súčasne.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Váš bezpečný domov

Prispôsobte si svoju domácu sieť s vylepšeným zabezpečením pomocou súboru vstavaných funkcií TP-Link HomeCare. Či už chránite citlivé údaje alebo obmedzujete prístup detí a hostí, HomeCare vám poskytne nástroje potrebné na úplnú správu siete.

Nastavenie je teraz oveľa jednoduchšie

Rozbaľte aplikáciu Deco, nainštalujte ju a potom jednoducho postupujte podľa pokynov na obrazovke. O zvyšok sa postará aplikácia Deco, ktorá vašu sieť sprevádzkuje v priebehu niekoľkých minút.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

 • Rýchlejšie pripojenie: až 3 000 Mb/s Wi-Fi 6 – 2 402 Mb/s v pásme 5 GHz a 574 Mb/s v pásme 2,4 GHz.
 • Pripojte viac zariadení: Technológia OFDMA a MU-MIMO štvornásobne zvyšuje kapacitu a umožňuje súčasný prenos do viacerých zariadení.
 • Zosilnenie pokrytia.
 • Extrémne nízka latencia: Extrémne nízka latencia umožňuje rýchlejšiu odozvu pri hraní hier a kvalitnejšie videohovory.
 • Jedna jednotná sieť: Viacero jednotiek vytvára domácu sieť, ktorá automaticky vyberá najlepšie pripojenie, keď sa pohybujete po domácnosti.
 • Absolútne zabezpečenie: Šifrovanie WPA3 a TP-Link HomeCareTM poskytujú prispôsobené funkcie vrátane rodičovskej kontroly, antivírusu a kvality služieb (QoS) na zaistenie bezpečnejšieho používania online.
 • Aplikácia Deco vás krok za krokom prevedie nastavením.
 • Vrátane 2 jednotiek