TP-LINK Deco M9 Plus Hybrid Mesh WiFi system, 1 jednotka

TP-LINK Deco M9 Plus Hybrid Mesh WiFi system, 1 jednotka

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Dvoupásmové zařízení s Mesh technologií, podporuje kmitočty 2,4 a 5 GHz (standardy IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz a IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz); tři samostatná pásma poskytují rychlá a stabilní připojení o celkové rychlosti až 2134 Mb/s. Celý popis
214,87 €
Vrátane RP a DPH
129 €
-39%
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 2 kusy

8.12.2021 - 9.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100060825129

Popis

Rýchly a stabilný: systém TP-Link Deco M9 Plus Hybrid Mesh WiFi 

Deco je najjednoduchší spôsob, ako zabezpečiť, aby bol signál Wi-Fi silný v každom kúte vášho domu s rozlohou až 600 m2. Užívajte si rýchle a bezpečné pokrytie Wi-Fi v troch pásmach bez ohľadu na počet zariadení. Zariadenie Deco M9 Plus slúži aj ako rozbočovač pripojenia a ovládania pre všetky zariadenia, ktoré vaša inteligentná domácnosť používa, nie je potrebný ďalší rozbočovač. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Prečo si kúpiť

  • Pokročilá technológia Deco Mesh
  • Tri samostatné pásma poskytujú rýchle a stabilné pripojenie s celkovou rýchlosťou až 2134 Mb/s
  • Bezpečnostný balík TP-Link HomeCare
  • Podporuje Alexa & IFTTT

Viac ako vyhradené bezdrôtové pripojenia

Tri samostatné pásma Wi-Fi poskytujú mimoriadne rýchle a stabilné pripojenie ku všetkým zariadeniam v ktorejkoľvek miestnosti vášho domu. Šírka pásma navyše nie je ohrozená bezdrôtovými pripojeniami medzi jednotkami Deco, pretože sú špeciálne vyladené. So systémom Wi-Fi AC220 môžete zabudnúť na trhanie a oneskorenie. Deco M9 Plus využíva na bezdrôtovú prevádzku nielen pásmo 5G1 (867 Mb/s), ale aj pásmo 5G2 (867 Mb/s) a pásmo 2,4 GHz (400 Mb/s), takže pri intenzívnej sieťovej prevádzke dokáže stále poskytovať rýchlosť viac ako 1000 Mb/s, čo je ideálne pre gigabitové zariadenia pripojené káblom. 

Už žiadne mŕtve zóny

Systém pokrytia Wi-Fi v celom dome umožňuje eliminovať oblasti so slabým signálom. Už nemusíte behať po okolí a hľadať miesto, kde je signál stabilný. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Koniec čakania

Už vás nebaví donekonečna niečo načítavať? V našich domácnostiach je čoraz viac elektrických „hračiek“ náročných na šírku pásma, takže potrebujete sieť, ktorá zvládne tieto požiadavky. Keďže Deco využíva bezdrôtovú technológiu 802.11ac, ktorá je trikrát rýchlejšia ako predchádzajúca generácia routerov, dokáže poskytnúť pripojenie bez oneskorenia pre viac ako 100 pripojených zariadení. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Inteligentné srdce vašej domácnosti

Deco M9 Plus funguje ako inteligentný rozbočovač pre celú vašu domácnosť, ktorý zobrazuje všetky vaše zariadenia v jednej ľahko použiteľnej aplikácii. Môžete nastaviť interakciu medzi zariadeniami pomocou ZigBee, Bluetooth a Wi-Fi. So zariadením Deco M9 Plus si môžete vychutnať kúzlo inteligentnej domácnosti v každej miestnosti. 

Skvelá kompatibilita

Podporované sú inteligentné zariadenia od spoločností TP-Link, GE, Kwikset a ďalších popredných značiek, ktoré umožňujú širokú škálu interakcií od inteligentných žiaroviek, zámkov, kamier a ďalších. 

Nastavenie je teraz ešte jednoduchšie

Rozbaľte jednotky Deco, nainštalujte aplikácie a potom jednoducho postupujte podľa pokynov na obrazovke. Spoločnosť Deco sa postará o všetko ostatné a v krátkom čase spustí vašu sieť. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Špeciality, ktoré sa vám budú hodiť

  • Bezpečnostný balík TP-Link HomeCare zabezpečuje ochranu všetkých zariadení v sieti, pričom spoločnosť Trend Micro udržiava databázu hrozieb v aktuálnom stave.
  • Účinná rodičovská kontrola môže obmedziť čas strávený online a blokovať nevhodný obsah pomocou jedinečných profilov, ktoré možno vytvoriť pre každého člena rodiny osobitne.
  • Integrovaný antivírus vám pomôže chrániť sa pred webovými stránkami so škodlivým obsahom a chrániť vaše online platobné transakcie.

Podpora IFTTT a Amazon Alexa

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Omlouváme se, popis obrázku chybí.

IFTTT kompatibilné produkty TP-LINK: IFTTT

Amazon Alexa kompatibilné produkty TP-LINK: Amazon Alexa 

Kľúčové vlastnosti 

Deco využíva systém jednotiek na zabezpečenie všadeprítomného pokrytia Wi-Fi v domácnosti – môžete sa raz a navždy zbaviť slabých miest so signálom. Túto jedinú jednotku Deco možno pripojiť k ďalším jednotkám, ktoré môžu vďaka pokročilej technológii Deco Mesh spolupracovať a vytvoriť tak v celom dome jednu súdržnú sieť s jedným názvom. Zariadenia sa automaticky pripájajú k jednotke Deco, ktorá im poskytuje najrýchlejšie možné pripojenie pri každom prechode domom. Napríklad dve jednotky zaberú plochu až 600 m2. A ak to nestačí, stačí kedykoľvek pridať do siete ďalšie jednotky Deco a rozšíriť pokrytie.

Tri samostatné pásma poskytujú rýchle a stabilné pripojenie s celkovou rýchlosťou až 2134 Mb/s. Zariadenie Deco M9 Plus funguje ako rozbočovač pre všetky zariadenia vo vašej inteligentnej domácnosti. Takže môžete upravovať nastavenia a vytvárať interakcie na jednej platforme – nie je potrebné kupovať špecializované inteligentné rozbočovače. Deco zvláda prevádzku aj vo veľmi vyťažených sieťach a poskytuje pripojenie bez oneskorenia pre viac ako 100 zariadení súčasne.

Bezpečnostný balík TP-Link HomeCare je súbor prispôsobených a zabezpečených funkcií, ktorý zahŕňa rodičovskú kontrolu, integrovaný antivírus a správu kvality služieb (QoS). Nastavenie je ešte jednoduchšie ako predtým vďaka aplikácii Deco, ktorá vás prevedie jednotlivými krokmi.