TP-LINK Deco M5, 3 jednotky

TP-LINK Deco M5, 3 jednotky

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Riešenie Wi-Fi pre celý dom, prenosová rýchlosť 400 Mb/s v pásme 2,4 GHz + 867 Mb/s v pásme 5 GHz, 3 jednotky, každá obsahuje 4 interné antény a 2 gigabitové porty, 1 x USB-C, podporuje Bluetooth 4.2. Celý popis
390,78 €
Vrátane RP a DPH
196,01 €
-49%
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

25.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100060825128

Popis

Skvelé bezdrôtové riešenie pre domácnosť: TP-LINK Deco M5

Deco je riešenie Wi-Fi pre celý dom, ktoré ponúka najkomplexnejšie zabezpečenie. Poskytuje rýchly, neprerušovaný signál Wi-Fi pre každú miestnosť vďaka využitiu výkonu troch samostatných jednotiek AC1300 na nepretržité pokrytie až 420 metrov štvorcových. Nastavenie systému Deco je jednoduché a systém sa môže rozrastať, keď pridáte ďalšie zariadenia do vašej domácnosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nastaví sa

Systém Deco dokáže sám vykonať nastavenie, takže správa celého systému je veľmi jednoduchá. Stačí si stiahnuť aplikáciu do mobilného telefónu (k dispozícii v Google Play a App Store) a nechať Deco nájsť správne miesto s najlepším pokrytím.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Praktické funkcie

Vďaka funkciám HomeCare má Deco komplexnejšie zabezpečenie ako akýkoľvek iný domáci systém Wi-Fi. HomeCare nie je len robustný systém rodičovskej kontroly. Ponúka aj vstavaný antivírusový program s trojročnou licenciou. Ponúka aj systém QoS, v ktorom môžete jednotlivým zariadeniam a aplikáciám priradiť priority, aby mohli bežať rýchlejšie ako ostatné, keď ich potrebujete.

Podrobná starostlivosť o domácnosť

Súbor funkcií HomeCare od spoločnosti Trend Micro chráni každé zariadenie pripojené k sieti pred viac ako 100 000 bezpečnostnými hrozbami denne. Nezávislý testovací inštitút AV-TEST ho zaradil na prvé miesto v kategóriách ochrany, výkonu a použiteľnosti. Každý deň spracuje osem miliárd adries URL, ktoré môžu ovplyvniť produkty s podporou Wi-Fi, ako sú počítače, smartfóny, inteligentné zámky a IP kamery.

Keď sa objavia nové škodlivé adresy URL, do 15 minút zablokuje aj tie. Trojúrovňový obranný systém blokuje škodlivé hrozby a phishingové stránky, učí sa zastaviť prevádzkové útoky a izoluje infikované zariadenia. Na ďalšiu ochranu siete pred vírusmi a škodlivým softvérom sa Deco automaticky aktualizuje pomocou najnovších vírusových definícií a poskytuje výkonnú a ľahko použiteľnú rodičovskú kontrolu.

Bezproblémové pripojenie Wi-Fi

Deco je riešenie Wi-Fi pre celý dom, ktoré udrží vašu sieť silnú bez ohľadu na veľkosť alebo konštrukciu. Vytvára jednotnú sieť Wi-Fi, takže môžete využívať jedno neprerušované pripojenie, aj keď sa pohybujete po objekte. Technológia ART (Adaptive Routing Technology) automaticky vyberá cestu pre všetky zariadenia vo vašej domácnosti na základe umiestnenia každej jednotky Deco. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, budete mať vždy najlepšie pripojenie s jediným SSID (názvom siete). ART použije správne pásmo 2,4 GHz alebo 5 GHz pre vaše zariadenie na základe zariadenia a spôsobu jeho používania. Vďaka technológii ART sa môžete presúvať z miestnosti do miestnosti a zároveň streamovať, prehrávať, sťahovať a prehľadávať.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podpora IFTTT a Amazon Alexa

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Omlouváme se, popis obrázku chybí.

IFTTT kompatibilné produkty TP-LINK: IFTTT

Amazon Alexa kompatibilné produkty TP-LINK: Amazon Alexa

Kľúčové vlastnosti

Komplexný systém Wi-Fi, ktorý sa používa na zabezpečenie bezdrôtového pokrytia v celom dome. Skladá sa z troch jednotiek, ktoré sa môžu navzájom prepojiť a vytvoriť jednu sieť. Ponúkajú pásma 2,4 a 5 GHz na pripojenie kompatibilných zariadení (počítače, telefóny, tablety atď.). Každá jednotka obsahuje 4 interné antény a 2 gigabitové porty. Prítomný je aj konektor USB-C. Systém podporuje technológiu Bluetooth 4.2.

Rozmery výrobku (priemer 120 mm x výška 38 mm).