Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

3D puzzle Ravensburger

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie 3D puzzle Ravensburger na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie 3D puzzle Ravensburger nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii 3D puzzle Ravensburger – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Ravensburger Harry Potter: Rokfortský hrad – Veľká sieň a Astronomická veža Ravensburger Harry Potter: Rokfortský hrad – Veľká sieň a Astronomická veža
Ravensburger Harry Potter: Rokfortský hrad – Veľká sieň a Astronomická veža

Zažite jedinečnú kombináciu skladania a stavania a vytvorte si doma obrovský model najznámejšej kúzelníckej školy na svete – kúzelných Rokfortu. Toto XXL balenie obsahuje doterajšie samostatne predajné časti – Veľkú sieň a Astronomickú vežu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger 3D Puzzle 111473 Porsche GT3 Cup 108 dielikov Ravensburger Harry Potter: Rokfortský hrad – Veľká sieň a Astronomická veža
Ravensburger 3D Puzzle 111473 Porsche GT3 Cup 108 dielikov

Zostavte si trojrozmerný model Porsche GT3 Cup z ohybných, ľahko ohnuteľných a hladko do seba zapadajúcich puzzle dielikov. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu nie je potrebné lepidlo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger 3D Puzzle 125340 Londýnsky autobus 216 dielikov Ravensburger Harry Potter: Rokfortský hrad – Veľká sieň a Astronomická veža
Ravensburger 3D Puzzle 125340 Londýnsky autobus 216 dielikov

Zažite jedinečnú kombináciu skladania a stavania a vytvorte si pôsobivý model Londýnskeho autobusu. Strechu je možné odklopiť a využiť ako praktický box na drobnosti, alebo ako stojan na ceruzky. Kvalitné, plastové puzzle s technológiou Easyclick. Bez nutnosti lepenia!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dielikov Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dielikov
Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dielikov

Zažite jedinečnú kombináciu skladania a stavania a vytvorte si pôsobivý model Fillmore VW Disney Pixar Cars. Kvalitné, plastové puzzle s technológiou Easyclick. Auto je stabilný a k jeho zostaveniu nie je treba lepidlo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger Empire State Building - svietaci Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dielikov
Ravensburger Empire State Building - svietaci

Zaži očarenie, že môžeš nechať rásť Empire State Building do výšky. Naozajstnou nádherou sa stavba stane v tme, keď sa z vnútra rozžiari menivými farbami. Presne do seba zapadajúce puzzle z umelej hmoty zaisťujú stabilitu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger Planetárna sústava 522 dielikov Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dielikov
Ravensburger Planetárna sústava 522 dielikov

Zostavte si trojrozmerný planetárny systém z ohybných, ľahko zahnuteľných a hladko zapadajúcich puzzle dielikov. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu netreba lepidlo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger Detský glóbus (anglický) 180 dielikov Ravensburger Puzzleball Čarovná Lienka a Čierny kocúr 72 dielikov
Ravensburger Detský glóbus (anglický) 180 dielikov

Zostavte si celý svet z ohybných, ľahko zahnuteľných a hladko zapadajúcich puzzle dielikov a zistite, kde na ňom žijú rôzne zvieratá. Zostavený glóbus je stabilný a k jeho zostaveniu netreba lepidlo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger Puzzleball Čarovná Lienka a Čierny kocúr 72 dielikov Ravensburger Puzzleball Čarovná Lienka a Čierny kocúr 72 dielikov
Ravensburger Puzzleball Čarovná Lienka a Čierny kocúr 72 dielikov

Postavte si svoj 3D puzzle-ball s motívom filmu Miraculous: Kúzelnej Lienky a Čierneho Kocúra z ohybných, zahnuteľných a hladko zapadajúcich puzzle dielikov. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu netreba lepidlo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger Úložná krabica Minecraft 216 dielikov Ravensburger Puzzleball Čarovná Lienka a Čierny kocúr 72 dielikov
Ravensburger Úložná krabica Minecraft 216 dielikov

Pekné prevedenie poteší nejedno dieťa a fanúšika hry Minecraft – detské 3D puzzle Ravensburger Úložná krabica Minecraft 216 dielikov po zostavení poslúži ako praktický úložný boxík na malé poklady. Rozvíja detskú predstavivosť, koordináciu aj trpezlivosť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger 3D Puzzle-Ball Disney 72 dielikov Ravensburger 3D Puzzle 111428 Disney Ľadové kráľovstvo 2 72 dielikov
Ravensburger 3D Puzzle-Ball Disney 72 dielikov

Postavte si svoj 3D puzzle-ball s Disney motívom z ohybných, zahnutých a hladko zapadajúcich puzzle dielikov. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu netreba lepidlo. Skvelý doplnok do každej izby.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger 3D Puzzle 111428 Disney Ľadové kráľovstvo 2 72 dielikov Ravensburger 3D Puzzle 111428 Disney Ľadové kráľovstvo 2 72 dielikov
Ravensburger 3D Puzzle 111428 Disney Ľadové kráľovstvo 2 72 dielikov

Zostavte si originálnu guľu z puzzlí s motívmi populárnej Disney rozprávky Ľadové kráľovstvo 2! Dieliky sú ohybné, ľahko zahnutelné a hladko do seba zapadajú. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu nie je potrebné lepidlo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ravensburger Eiffelova veža - Nočná edícia 3D 216D Ravensburger 3D Puzzle 111428 Disney Ľadové kráľovstvo 2 72 dielikov
Ravensburger Eiffelova veža - Nočná edícia 3D 216D

Ohromujúca Eiffelova veža z nočnej edície čaká len na to až ju zostavíte. Fascinujúcu stavbu postavíte pomocou unikátnych ohybných, sklopných a hladko zapadajúcich dielikov puzzle.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL